Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

baju, obejrzyj sobie pojedynek Piotrka z Alem jak i Trinaldo, już bez emocji. Zupełnie inne odczucia niż na żywo. Powiem szczerze, że kilka dni temu podczas oglądania tych starć było mi trochę smutno, że stójka Piotrka jest taka sztywna. Wcześniej, mimo oczu, omamiony emocjami nie byłem w stanie tego zauważyć.
 
Na betfair kurs na Watsona 1.65 tylko jakieś kolumny mają dziwne a pisze betfair dlatego ,że wyczaiłem tam 20euro cashback z którego zamierzam skorzystać i ukręcić jakiegoś wariata jeśli z przelewem i z tym całym cashbackiem wszystko cacy jak doczytam.Wy jeśli nie skorzystaliście jeszcze to na WilliamHill jest 20/25 euro mam tu na myśli studenciaków jak i tych którym ostatnio się nie powiodło.
 
Betsafe ma już pełną ofertę:

Nick Catone - Tom Watson
2.60 1.50

Al Iaquinta - Kevin Lee
1.35 3.25

Alan Patrick - John Makdessi
2.40 1.57

Chris Cariaso - Danny Martinez
1.57 2.40

Gasan Umalatov - Neil Magny
1.57 2.40

Rashid Magomedov - Tony Martin
1.34 3.30

Andy Enz - Clint Hester
2.75 1.46

Ali Bagautinov - John Lineker
1.82 2.01

Abel Trujillo - Jamie Varner
2.35 1.61

Alistair Overeem - Frank Mir
1.38 3.10

Jose Aldo - Ricardo Lamas
1.13 6.15

Renan Pegado Barao - Urijah Faber
1.34 3.25



Co do analiz, to mam strasznie mało czasu w tym tygodniu i z mojej strony będzie tylko jedna. Iaquinta - Lee albo Bagautinov - Lineker.
 
Watsona,Umalatova,Bagautinova i może Magomedova (choć kurs troche mały) pewnie zagram na taśmie z cashbackiem,może dorzuce jakiegoś underdoga tylko zastanawia mnie ten Lee.Iaquinta nie jest cieniasem,choć kurs 3.25 warty ryzyka i wydaje mi się ,że prędzej przegra Iaquinta niż Barao.
 
Zychal, ja mam Trujillo na singlu i dubla umalatov+magomedov :-) ( pisałem na poprzedniej stronie ), a teraz doszedł jeszcze jeden singiel :



Andy Enz @2.75



Moim zdaniem Hester sobie na nim zęby wyszczerbi. ;)
 
Ali Bagautinov - John Lineker
1.82 2.01
Grałbym Linekera, ale boję się,że po zakończeniu współpracy z Dolcem mogą się pojawić jakieś problemy. Te starcie jest bardzo bliskie i chyba je odpuszczę.

Do wszystkich grających Bagautinova, nie zapominajcie o "pierdolnięciu" Linekera :-)
 
Ja rozumiem, że Rosjanom ostatnio idzie dobrze w MMA, ale czy są aż tak dużymi faworytami w swoich walkach, żeby mieć kursy ~ 1.40? Moim zdaniem nie i ryzyko jest spore. Magny będzie mieć przewagę wzrostu i zasięgu. Poza tym jest na wylocie i motywacja będzie spora, a i z Baczyńskim wcale tak źle się nie pokazał. Magomedov jest kotem, ale kurs beznadziejny i kto wie czy Tony Martin, gość o nieskazitelnym bilansie walk, nie zaskoczy. Ja bym się w to nie bawił (nawet w Magnym jakieś value widzę, chociaż raczej na niego nie postawię).



Ps. Jeśli chodzi o Lineker - Bagautinov, to raczej tego pierwszego bym faworyzował i dziwi mnie, że powoli staje się underdogiem.
 
Do wszystkich grających Bagautinova, nie zapominajcie o "pierdolnięciu" Linekera
smile.gif






Jestem w opozycji. Gram Linekera. ;) Na moje oko, ten nie da się sprowadzić do parteru, a w stójce wypunktuje Aliego. Oczywiście nokaut wcale mnie nie ździwi.
 
wlasnie jebniecie linekera robi wrazenie,ale ciekawe jak bedzie z waga ,czy nie odbije sie na jego kondycji i czy wgl ja zrobii



ali po kursie 1.8 to slabe value ,jesli wzrosnie na linekera do 2.2 to wchodze ,



Trujillochyba tego jednak nie wygra
 
A nie było tak, że Lineker ma innego dietetyka, bo miał do Dolce za daleko czy coś i zbijanie wagi idzie mu mimo to bardzo dobrze? Druga sprawa jest taka, że John pomimo tego, że przekraczał limit, wygrywał walki w imponującym stylu, także nawet jak wagi nie zrobi, nie będzie oznaczać przecież, że olewał treningi, itp.



edit: damn, post pod postem. Nie mówcie Loganowi.
 
W sumie jak tak patrze to dubel Enz+Trujillo nie jest chujowym pomysłem :-) poleci na to 20 jurków tych z cashbackiem i już postaram sie nie zmienić zdania ,a co do Aliego to faktycznie za bardzo wyrównana walka żeby ryzykować po kursie 1.80 choć to jemu będe kibicował.
 
Szady jesli ludzie beda grali tak na aliego ja teraz to napewno kursy urosna na linekera ,



lineker napewno bedzie dysponowal lepszymi warunkami no i to jebniecie ,



ma ktos jakas walke tego Umalatova? bo z nikim znanym to chyba nie wlaczyl ,ostatnia walke z herbem widzialem ale to nie jest jakis super zawodnik
 
Opróżniam konto, więc postanowiłem roztrwonić (a może i nie) ostatnią stówkę. Caceres dał kilka złotych, więc pozwoliłem sobie puścić wodze fantazji, pomimo, że zastrzegałem, że nie będę grał pod wpływem impulsu ;) Lubię styl obydwu, uważam, że mają szanse.



Varner ciężko radzi sobie z silnymi rywalami. Trujillo jest chyba najwiekszym dzikiem w swojej kategorii, potrafi zajechać rywala. Jest brutalny i nieustępliwy. Jeśli nie wywinie jakiejś głupoty to może wszystkich zaskoczyć. Faber jest w niezwykłej formie. Jeśli tylko zdrowie nie pokrzyżuje mu planów to wierzę, że sprawi niespodziankę.
 
Szanse są 50/50 jak na moje krzywe oko. Na chwilę obecną wybrałbym Linekera, ale jak Hubi na niego postawi, to raczej odpuszczę tą walkę bukmachersko.
 
mam nadzieje ze gala bedzie z soboty na niedziele ,bo sie zdenerwuje , na magomedova kurs niski ale to jest dzik



wygrane z enomoto czy moksikiem swoje robia
 
Do Trujillo po ostatniej walce się przekonałem i jest szansa, że wygra, chociaż obstawienie na niego trzeba solidnie przemyśleć.



Z Barao będzie jak z Bensonem - niby szanse wyrównane, niby kursy na underdogów atrakcyjne, a i tak faworyt wygra. Może gdybym na Thomsona nie stawiał, to bym się teraz skusił na Fabera, a tak to wolę to odpuścić bukmachersko i się nie denerwować, że Renan kolejny raz daje kapitalną walkę i mój typ nie wchodzi. ;) Już bardziej w Lamasa wierzę i może postawię 10 zł 4fun. :)
 
Co do Enz-Hester to obejrzałem ostatnią walke Hestera z Andrewsem która zresztą mi zamykała kupon i wniosek jest jeden w stójce Hester ma czym przypierdolić szczególnie obszernym cepem zaś jak znajduje sie na dole to już inna bajka,tego Enza nie znam szczerze mówiąc i sam już nie wiem bo walka typowego stójkowicza z grapplerem gdzie przeważnie wygrywa ten drugi z rozwalonym ryjem.Obczaje jeszcze tego Andego,jeśli ma przyzwoite zapasy to będzie można zaryzykować bo szczerze jak Andrewsowi poszedł bark to troche mi ulżylo.
 
'jak Hubi postawi' - :-)



rob Kevina Lee analize Szady, bo jestem ciekaw co naskrobiesz. mnie przekonal, ma to 'cos' gosciu i dla mnie jak w przypadku Beneila, taki jakis blysk. tyle, ze zamiast bjj ma mooooocne zapasy, stojka podobnie agresywna + atletyzm, a rywal wedlug mnie latwiejszy.



Trujillo zbil ogorka (taak, ogorka) Bowlinga i w zachwyt wpadliscie. Jamie to inna polka.



Urijah!!!
 
Nie przekonuje mnie ten Lineker. A konkretniej nie przekonuje mnie klasa jego rywali w UFC. Harris, Tome, Gashimov i Urushitani, który w UFC był cieniem samego siebie. Wszyscy już wylecieli. To prawda pokonywał ich przeważnie w rewelacyjnym stylu, ale jednak mam mały niedosyt. Tim Elliot, którego pokonał Ali jest lepszy od każdego z nich.
 
baju, jeszcze przed walką Trujillo z Bowlingiem niemal wszyscy stawiali na tego drugiego, co chyba tylko mnie dziwiło. Początkowo myślałem, że jest jakaś tajna informacja o kontuzji Trujillo, skoro prawie wszyscy ochoczo typowali Bowlinga jako wygranego. Teraz Bowling jest ogórem.



Jamie owszem, wydaje się być wyższą półką, ale w walce z Tibauem przeleżał chyba dwie rundy na plecach i dopiero, gdy rywal się wypompował zaczął przechylać szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Czasu niestety nie starczyło. Trujillo pod względem fizycznym postawi podobne warunki.
 
serio ktos stawial na niego? :)



Abel robi progres, ale Jamie to dla mnie calkowicie odmienny styl od poprzednika. moze i jest value w Trujillo, ale ten kurs malo kuszacy, bo ryzyko wedlug mnie jest spore. Varner jest nieobliczalny dosyc.
 
Hubi, grasz Iaquintę czy Lee? :D


Jak będzie 1.6 to gram Iaquintę, jak nie to nie tykam tego starcia, czyli każdy kto zagra Lee może spać spokojnie :-)



Za to uważajcie na Linekera, jak trochę kurs podrośnie to i ja go postawię.



I do wszystkich: dobra kurwa, a jak zechcecie grać ręczną to jeszcze mnie o typy będziecie prosić :-)!
 
Lineker z takim ciosem wydaje mi się faworytem, ale co Jackson i ruskie sambo to Jackson i ruskie sambo. Dobrze, że obiecałem sobie nie grać do UFC 170, bo mi się drobne na bilety autobusowe kończą :-)
 
Back
Top