Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

adik ,nie tylko dobie thomson by odrobil straty,ale co zrobic, wałki sie zdarzaja szkoda ze przewaznie na nasza nie kozysc
 
a ja na plus wyszedłem na farcie mimo że dwa przegrałem ale caceres poszedł na maxa także do przodu minimalnie :)
 
gala na plus 50 ;d ogolnie styczen na sporym plusiegdybym nie obstawial innych sportow niz mma tak jak planowalem byloby 500 na plus tak jest 200 z lekkim hakiem ;p i leci pierwszy singiel na na kolejna gale Urijah Faber @ 3.25
 
moim zdaniem mir jest idealny stylistycznie dla Aliego i Ali zdominuje przy siatce troche kolan i mir sie posypie korci mnie jeszcze Trujillo ale z nim sie narazie wstrzymam ;p
 
Jak wchodzi to wszystko, jak nie wychodzi to nic. Ostatnio z 10zł zrobiłem 100zł, a teraz już mam tylko 40zł (od tamtej pory żaden zakład nie chciał wejść..). Dzisiaj spróbuję coś zagrać, jak nie wyjdzie to odpuszczam na jakiś krótki czas granie, bo nie widzę żadnego potencjalnego value w najbliższej gali (obym się pomylił i bukmacherzy wystawili inne kursy), bo Faber absolutnie mnie nie przekonuje do grania, zagrałbym go jakbym miał więcej kasy i bym nie odczuł straty zbytnio za pół stawki, teraz to w grę nie wchodzi.
 
Faber, Lamas, Bauga i Hester jesli bedzie mial dobry kurs. takie typy bym pogral z checia, na pewno cos z tego wybiore. Lamasa nawet za drobne!



-130 wczoraj, Beneil ratuje mi styczen i jestem na +15 w nowym roku. caly czas mam rezerwe spora z UFC168 wiec bedzie na Fabera. dobrze, ze nie gralem po stowce singli.
 
Hester bedzie pewnie sporym faworytem tak przegladajac sherdoga to enz moze byc drugim Dariushem ;d musze gdzies dopasc i obejrzec jego walki ;d
 
Baju studenciaku, wypłać sobie sporą rezerwę z ufc 168, zostaw sobie 50-60zł i graj spokojnie po dyszce. Bez sensu grać na wszystko albo nic, bo tym sposobem prędzej, czy później stracisz całe hajsy.
U mnie dziś - 29zł, ale cały styczeń na ... +8 :P
 
Magomedov i Iaquinta wydają się w porządku. Chyba, że znowu bukmacherzy sypną "magicznym" kursem około 1,3 czy coś w tym stylu.
 
max 100 stawiam na gale, z bukmacherki w grudniu wyciagnalem na czysto ponad 500, bo gralem jeszcze United wiec nie ma tragedii. jak juz rozpierdole caly zapas z buka to wtedy bede myslal... :)



Urijah nadrobi!
 
Ja w tą galę wszedłem 250 zl, a w FN 35 200 zl. 35 poszła dobrze, więc zachęcony sukcesami też wszedłem mocno ale dzisiejsza gala to totalna klęska ( największa w mojej historii ) i na następną zostało 50 zl. Jak i tą zjebie to hamuje mocno moje plany bukmacherskie. Chodzę do 3 LO i finansowo jestem zależny od starych ;) Więc trzeba megarozważnie na 169 zagrać ;)
 
Wszedł mi tylko Cruickshank (spory "pewniak" - nie tyle wierzyłem w niego, co wiedziałem, że Rio to leszcz), Stephens (zobaczyłem w nim "to coś" po ważeniu) i Caceres (i to też fartem, bo moim zdaniem przegrałby na punkty, gdyby nie ten sub).



Ja definitywnie zmniejszam liczbę kuponów (dzięki baju za słuszną zjebkę na czacie) i czekam z obstawianiem do ważenia, nawet kosztem tego, że kursy mogą się pozmieniać. Mam nadzieję, że uda mi się wytrwać w postanowieniu. Pis joł panowie, wrócimy silniejsi!
 
Ja dziś gram taki oto kupon za 0.8j. Warty rozpatrzenia.

Tenis, WTA
Razzano V. (Fra) - Pliskova Kr. (Cze)
Typ: 1 (-1.5 sets) DW: 2:0
Kurs: 2.37
 
Spoko, mi nie wszedł żaden z 3 kuponów :-)



Następna gala chyba za drobne idzie, bo nie mam zamiaru nic wpłacać na konto u buka, póki co ciągle jest na plus :-)
 
Dołączam do grona przygnębionych stratą ale to nic . Mnie boli najbardziej Thomson poleciałam singlem i mogłem troche nadrobić ale sędziowie .
 
@Espaniol ja tak samo poleciałem singlem na Thompsona żeby trochę straty odrobić ale najwidoczniej sędziowie za wszelką cenę nie chcieli żeby wszedł mi ten kupon ;)



Ale teraz postawiłem 2 single na ręczna na Chorwatów i na Danię za pół stawki i zobaczymy co z tego będzie bo na razie Chorwaci przegrywają jedną bramką.
 
Gala na całkiem niezły plus, główny zakład o którym pisałem, czyli Wineland + Henderson + Cruickshank siadł, cholernie żałuję, że Miocica nie rzuciłem w jakimś bardziej sensownym dublu, bo do Elkinsa do końca nie byłem przekonany. @baju, niskie kursy rządzą, kiedyś grałem chyba tylko underdogów i najczęściej wychodziłem na 0, ewentualnie mały plus. Przeanalizowałem to i doszedłem do wniosku, że lepiej grać większymi stawkami, ale zmniejszać tym samym ryzyko. Kupony jak Romero + Rockhold, ten w/w z wczorajszej gali są tego niezłym przykładem. W nocy pisałem, że na 169 się odkujesz. Jeżeli postawisz to, co napisałeś, czyli Fabera i Lamasa - nie chce mi się cytować Dantego po raz kolejny ;) Bagautinova i Hestera propsuję, bardzo solidne bety, ale brazylijski duet z Nova Uniao pozamiata swoimi przeciwnikami. Muszę sobie przypomnieć Faber vs. Barao I, średnio pamiętam ten pojedynek, z tego co kojarzę, to Juraja doznal jakiejś kontuzji, ale nie jestem w stanie wyobrazić sobie innego scenariusza jak wygrana Renana. Skrobnę coś od siebie po obejrzeniu kilku walk, które pamiętam jak przez mgłę, ale dubel Aldo + Barao po kursie 1.51 w betsafe wygląda znakomicie :) Zastanawiam się z tej gali nad ... Mirem :) Overeem nigdy mnie specjalnie nie przekonywał, jestem w stanie wyobrazić sobie wypompowanego Holendra poddanego przez Franka, może to dlatego, że jestem fanem Amerykanina, ale tej walki na 100 % nie obstawię przed obejrzeniem ważenia. Aktualnie siedzę w domu, dojebało mnie jakieś choróbsko, więc będę miał więcej czasu na analizę, postaram się podzielić, może ktoś skorzysta :)
 
powiedz to zdanie o niskich kursach do stawiajacych na Harrisa, Ozkilicia czy Larkina na ostatniej gali. :)



mozemy sie tak wymieniac 'ciosami' ile tylko chcesz, ja pewniakow wymienie milion, Ty underdogow wymienisz milion, a wniosek bedzie jeden - trzeba typowac z glowa i po dokladnej analizie wszystkiego. nie zaluje typow, Gonzaga zlamal reke w 1 rundzie, tak powiedziane bylo na konferencji. pech. Martins zostal zlapany jednym z lepszych hajkickow jakie widzialem w zyciu.



Urijah to moj czlowiek i postawie na niego nawet jesli wszyscy widza Renana wygrana, jest w strasznym ogniu, a ten pas chce jak malo kto.
 
Ja też teraz będę stwiał więcej pewnieków po niższych kursach, a underdogów będę stwiał tylko na undercatdzie albo na fight passie bo undedodzy w main cardzie mega rzadko wchodzą.



Ja też wcale nie widzę wygranej Fabea i na pewno na niego nie postawię, na Cruza bym postawił ale na pewno nie na Fabera
 
Back
Top