Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ta gala dość trudna do obstawiania i nie przeznaczam wiele na kupony. Postawiłem Gonzagę za niewielką stawkę. Może dorzucę jakąś trójkową taśmę np. Harris + Cruickshank + Stephens (na podbicie kursu).
 
wszystkie pojedyncze kursy mnożysz ze sobą i na końcu mnożysz jeszcze stawke np. 1.30 x 1.60 x 2.80 x stawka
 
Czyli z moich małych obliczeń wynika, że o wiele większy zysk jest, gdy wystawię np. potrójnego za 60 zł, niż każdy z osobna po 20 zł. Ale zasada jest taka, że każdy z trójki musi wygrać? Czyli trzeba obstawiać mądrze :)
 
Tak,jeśli stawiasz kilka zdarzeń na jednym kuponie przykładowo 10 i jeden Ci nie wejdzie to cały kupon idzie w pizdu :D niby sa jakieś systemy ale bez szału.Stawiasz singla to masz mniej kasy ale to jest stawianie mądre i najbardziej ostrożne z drugiej strony zakłady kombinacyjne mają wiekszy kurs i co za tym idzie wieksze pieniądze z tym,że przeważnie jedno zdarzenie jebie cały kupon.Każdy znajduje coś dla siebie
 
Tak, każdy musi wygrać. Wraz z kolejnym zakładem na kuponie wzrasta możliwa wygrana, oraz spada prawdopodobieństwo wygranej.
 
ostatnio mam mega problemy z wplata na betsafe, nie wyskakuje mi to okienko i musze recznie klikac w 'kod' do otworzenia okienka do przelewu. wszystko idzie w porzadku, ale wkurwia mnie. :)



przelalem 130zl, rozkladam to miedzy Martinsem i Gonzem. zastanawiam sie tylko czy naprawde nie pojsc 50 Adriano, 50 Gonzo, 30 Adriano&Gonzo. :)
 
@midern sieroto, jeśli postawisz 10 zł na Bensona i 10 na Thomsona to wcale nie będziesz 4 albo 20 na plus.
Kapitał włożony = 10 + 10 = 20zł.
Kursy: 1,4 3,0.
Wygrana Bensona = - 20 + 14 = -6 zł
Wygrana Thomsona = - 20 + 30 = +10zł
Czyli to wychodzi tak, jakbyś obstawił wygraną Thomsona za 6 zł po kursie 2.66.
 
Ja postawiłem po 200zł na 2 single + jedna tasiemka za 50 złociszy.



W ME wydaje mi się, że Bendo sobie poradzi z Joshem.



Jak nie wejdzie nic, to na galę za tydzień zostanie ino 100zł do pomnożenia :-)
 
@midern sieroto, jeśli postawisz 10 zł na Bensona i 10 na Thomsona to wcale nie będziesz 4 albo 20 na plus.
Kapitał włożony = 10 + 10 = 20zł.
Kursy: 1,4 3,0.
Wygrana Bensona = - 20 + 14 = -6 zł
Wygrana Thomsona = - 20 + 30 = +10zł
[strike]Czyli wkładam 10 zł np. w Bensona przy kursie 1.40. Czyli tak jakby jestem 10 zł na minusie, tak? Wygram, dostaję 14 zł. Mam 4 zł. Odejmując 10 zł z Josha mam -6 zł. [/strike]Ty, rzeczywiscie, małe brednie pisałem. Kapuję, gdzie był mój błąd. No i nie sieroto :-)
 
No i nie sieroto
cry.gif


;)
 
14ukr47.png




bang, dzisiaj wszyscy jestesmy Brazylijczykami. :)



no dobra, wiekszosc!



obaj przegraja - jestem cipa, jeden wygra - mam zwrot, obaj wygraja - robie deszcz z banknotow.



:-)
 
Z tym kodem do wpłaty w Betsafe miałem tak samo. Mam nadzieję, że Gonzaga załatwi sprawę szybko.
 
Co wy z tymi Gonzagami i Martinsami? Ja na dziś puściłem tripla Cerrone, Miocic, Jennings za niecałe trzy stówki i liczę, że wejdzie :P
 
Jak nie wyjdę po tej gali na plus to się chyba załamię ;) jeszcze nigdy nie spędziłem tyle czasu przy analizowaniu i rozmyślaniu o walkach. Jak to wszystko pójdzie na marne to idź pan w ch... ;D
 
pozdro kombinacje z Harrisem! :)



kurwa Pieta nawet nie chwal sie tutaj, bo sam mowiles, ze to na zwale! :-) <3
 
O kurwa, co za jazda, miałem wrzucić Harrisa do kuponu z pewniakami, ale coś mnie podkusilo, żeby to odpuścić, tylko dlatego, że Krylov sporo schudl. Cud! :D
 
a chyba z tysiac razy pisalem juz o kursach typu 1.3 do tasm. :)



to jest MMA. Harris w naszych glowach mial go zmiazdzyc. ukrainski high kick. #ogarnijto
 
dobrze że był taki niski kurs na Harrisa , bo bym jeszcze grubiej wszedł w tą walkę i by był dopiero płacz ;)
 
Chwalić się nie mam zamiaru. Niestety dałem kontrę na Krylowa i do przodu jestem niecałe 10 GBP. Zawsze to jednak coś .



Teraz czekam na inne walki :-)
 
U mnie jeden kupon już po pierwszej walce poszedł w zapomnienie, zresztą chyba nie tylko u mnie ;) oby potem było już tylko lepiej.
 
Back
Top