Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

A ja swoim zwyczajem na ważenie nie czekam i uzbroiłem sie w następne kupony:



John Lineker @1.990



Overeem + Barao @1.85



Drugie koty za płoty ( wczoraj były pierwsze :-))
 
Faber też jest moim gosciem napewno na niego będzie singiel . Duża ilość ludzi przegrała dzis Szpilke .UFC 169 to będzie to .



A tak poza tym można coś na środe i wtorek postawić w lidze Angielskiej .
 
Najchujowsze uczucie jak masz chęć zagrać fajny kurs na underdogów, ale musisz liczyć się z kasą i tego nie robisz. Takim sposobem dzisiaj nie zagrałem Wawrinki i Hiszpanów w ręczną, po kursach ponad 4 i 2.30 z tego co pamiętam na bahu było, o ile nie więcej.
 
ahahaha, wiedzialem, ze Milan cos wykreci. <3



7 na nich live byl w pewnym momencie. z ciekawosci obserwowalem kurs, ale pilki noznej nie ruszam! trening silnej woli byl. :)
 
" Hester bedzie pewnie sporym faworytem tak przegladajac sherdoga to enz moze byc drugim Dariushem ;d musze gdzies dopasc i obejrzec jego walki ;d"







mala pomylka cos mi sie poprzestawialo hester dobry bet powinien sobie poradzic z weteranem Alaska Fighting Championship ;d Chodzilo mi o Kevina Lee rywala Iaquinty jak obejrze jego walki to cos jeszcze naskrobie ;d
 
Ja liczę na kurs na Iaquintę powyżej 1.6, bo jest bardzo dobrym zawodnikiem, podoba mi się jego sposób walki. Boks, dobre defensywne zapasy, szybkość. Ale wątpię że będzie taki wysoki kurs, pewnie w okolicach 1.3 i nie warto będzie tego tykać.
 
Co do Kevina Lee, to podzielam opinie, Ragin' może mieć z nim sporo kłopotów. Szady, zajmiesz się jego analizą? :-)
 
Klaruje sie surebecik na walke Ali vs Lineker:-)



Ali na betsafe jest po 2.01, a na pinnacle za Linekera daja 2.03
 
Zawsze się opłaca, mała kwota to bardzo mała wypłata poprostu ale zawsze wygrasz. W tym miejscu w bukmacherce jest pewność:)
 
Ok, ale żeby zarobić porządne pieniążki na podanym wyżej surbecie trzeba wyłożyć 10,000 zł (100 i 300 zł zysku) bądż 1,000 zł (10 i 30 zł) więc dlatego pytam czy jak ktoś postawiłby taką walkę za 10,000 zł nie zostałby zlimitowany ?:) Z tego co kojarzyłem surbety stają się opłacalne gdy kursy są w okolicach ~2,30 a nie 2,01 :)
 
Jacyś ewentualni wstępni zwycięzcy są już rozrysowani, więc teraz tylko czekać na kusy, analizy, dyskusje na foum i oczywiście na galę ;)
 
Powiedzialem, ze sie klaruje. Oczywiscie takie kwoty, jak 2.01, 2.03 to mielenie kasy, ale nie wiadomo, czy np. jutro nie urosnie do oplacalnego poziomu hehe
 
Ali na betsyfie juz 1.8. :o



chyba pojdzie stowka na gale, 50 Urijah, 50 Kevin Lee. (?) straszna bestia!
 
Serio takie value widzicie w tym Kevinie Lee? Mnie nie przekonuje, nie walczył jeszcze w UFC, a wiemy jak to jest z debiutantami. Kluczowe się wydaje to czy da radę obalić Al'a, który moim zdaniem ma bardzo dobre defensywne zapasy,a Lee swojej przewagi musi szukać w parterze i próbować poddawać.
 
nie wiem, ale stojke koles ma rownie wybuchowa co zapasy, jest szybki, mega silny i dobrze lata na nogach. ogolnie Iaquinta nigdy mi sie jakims mega talentem nie wydawal, a z Piotrkiem dali mocno wyrownana walke.







nie rozmiem dlaczego musi szukac walki w parterze skoro w stojce radzi sobie naprawde niezle?
 
baju


Też ten Lee wydaje mi się solidnym underdogiem. Silne defensywne zapasy? Hubi widziałeś chyba tylko walkę z Piotrkiem ;) Może nie jest tam jakąś ofiarą, ale na pewno nie nazwałbym ich bardzo dobrymi. Lee jest kotem na glebie, a parter to pięta achillesowa Ala. Dość powiedzieć, że w swojej karierze przegrał dwa razy... i dwa razy przez suby. Warty głębokiego rozważenia bet.
 
najpierw trzeba ala na ta glebe sprowadzic ,co nie jest takie latwe



edit o lee pokonal mansura barnauiego co jest juz duzym wyczynem ,trzeba sie przyjzec blizej ,



kto wie jaki jest powod przeniesienia ufc na niedziele? superbowl wiem, ale od czego to zalezy bo to chyba jeszcze nic pewnego?
 
zajebisty tajski klincz, mega sila i szybkosc, ogolnie gosciu jest mlody, ale jak dotad niepokonany, 4 wygrane przez sub ktory poprzedzal soooolidny wpierdol zarowno w stojce jak i parterze. do wazenia i gali jeszcze troche, ale na pewno przykul moja uwage. oby na betsyfie bylo ~3.



mam podobne przeczucie jak do Smolki. Ozkilic tez mial nie byc obalany i rzadzic w stojce.



ogolnie to wierze, ze jak Piotrek bylby odpowiednio przygotowany do walki to poradzilby sobie z Iaquinta. wyszedl strasznie przygaszony.
 
Postawiłem kolejnego dubla na UFC 169 :



Umalatov + Magomedov @2.03



Hestera obstawiać się trochę boję. Andy Entz mimo surowej stójki jest drobry w miejscach, gdzie Clint ma luki. Ma też serducho i nie składa się po silnym ciosie.. Wcale się nie ździwię jak Hester to odklepie...



@baju, na BAHu za Kevina Lee płacą 2.90 ;)
 
Back
Top