Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

masz DWA ZAKLADY jeden 2 drugi 1.5 kurs ako laczne np 3



pierwszy wchodzi, drugi masz zwrot czyli juz ako spada z3.5 na 2



wniosek :postaje ako 2 razy towja postawiona stowa czyli wygywasz 200:-)



kurwa rozumiesz:-)







down@ to byl tylko przyklad ale zmienie niech bedzie:D
 
Dzisiejsze mecze na wyspach pozwoliły mi odrobić stratę z ostatniego UFC :) nawet mały plusik jest :)
 
kiedy beda analizy;P?



Szady co planujesz stawiac?



ja mysle nad singlem na linekera i trujilo



dubel barao + magomedov



carisso+makadesi co myslicie
 
za drobne dzis pojdzie City i Bilbao, nie wiem czy dorzucac Sunderland. :c



dostalem pozwolenie na jednorazowy wybryk, skrece fajny kurs chociaz. wszystkie z tych druzyn maja powazne argumenty zeby wygrac swoje mecze. :)
 
za drobne dzis pojdzie City i Bilbao, nie wiem czy dorzucac Sunderland. :c


dostalem pozwolenie na jednorazowy wybryk, skrece fajny kurs chociaz. wszystkie z tych druzyn maja powazne argumenty zeby wygrac swoje mecze. :)


Mam powrzucać odpowiednie cytaty z Twoich potów o stawianiu piłki? ;)
 
:-)



moze uda pomnozyc i na UFC bedzie okej. mam asekuracje finansowa w tym momencie i pozwolenie, haha!
 
kurwa wlasnie ostatnio mialem trening silnej woli z Milanem i mi kurs 8 przeszedl obok nosa. <3



sprobujemy, 30 poleci, spoczi.
 
hehe kurwa też sie skusiłem tylko dorzuciłem jeszcze bayern i dałem atletic ,że awansuje bo większy kursik 4.7 jeśli dobrze pamiętam.Poszło za 25
 
Pierwszy raz będe obstawiał ( o ile nie będzie trudności z przelaniem pieniędzy przez kartę debetową ) :-) :



1 kuponik ( 25 euro ) :



Barao + Aldo ( myslę , że to pewniak . Zagrałbym Aldo over 2,5 , ale na unibecie nie ma takiej możliwości:-) )



2 kuponik ( 10 lub 15 euro )



Barao + Aldo + Makdessi + Magomedov



3 kuponik
( 5 euro - tasiemka )



Barao + Aldo + Varner + Bagutinov + Makdessi + Magomedov + Umalatov ( nad Umalatovem się jeszcze poważnie zastanawiam , nie wiem czy zamiast niego nie lepiej wrzucic Hestera )



4 kuponik
( 1 lub 2 euro - kupon z samymi underdogami )



Lee + Enz + Trujillo



Albo wygram na prawde dobre pieniądzę , albo zrażę się na starcie do buhmaherki :-)
 
4 kuponik jakbyś czytał w moich myślach bo też taki poślę,co prawda miałem zagrać samego lee na singlu ale zmieniłem zdanie,tylko jak zwykle czekam na ważenie.
 
Kiras ( i inni ) :-)



Co polecacie do 3 kuponu kuponu - Umalatova czy Hestera ??



Ani hestera ani Enza niestety nie kojarze ... A z dwójki Magny i Umalatov , miałem okazję ogladac tylko Amerykanina , który może wygrac dzięki swoim warunkom fizycznym i doświadczeniu w UFC ( dla Ruska będzie to debiut - raczej nie odbije się to na walce , ale zawsze trzeba to wziąśc pod uwage ... ) Może utrzymac walkę w stójce , utrzymując Rosjanina na dystans ...
 
Moje kupony so far:



Aldo + Barao + Magomedov



Barao + Overeem



Magomedov + Umalatov



Lineker



Trujillo



Enz



Dojdą do tego taśmy po funcie no i chyba to wszystko na najbliższą sobotę ;) Starczy.



EDIT: ja gram Umalatova. Hestera tym razem odpuszczam.
 
Pietagoras masz jaja , żyby obstawiac walkę Mir vs Overeem ( i to jeszcze na taśmie z Barao
lol.gif
)


I do tego za solidną stawkę, hehe. Widziałem, że Reem ma masakratycznie trudny trening u tajców :-) i to mnie przekonało.
 
dlaczego tak sadzisz? co Athletic robi u siebie to poezja, sa w niesamowitym gazie, a Atletico w pucharze ostatnio nie wygladalo jakos mega. nie wiem czy awansuja, ale powinni to wygrac.



Enz, Lee i Faber, to beda moje bety pewnie na 169. Lamasa chcialem, ale zobaczymy. :(
 
Też odradzam ten typ, tam może się zdarzyć wszystko w tym meczu, a Atletico nie odpuści bo wie że w półfinale czeka odwieczny wróg Real :)
 
A ja raczej zagram:



Aldo+Overeem+ Barao+Cariaso/Makdessi



Kevin Lee



Varner+Magomedov+Aldo-Lamas over 2.5
 
Mam pytanie gdy stawiam na betsafe wyskakuje mi powyżej zakładu 4006 i nie przyjmuje go co to jest ???
 
tu nie chodzi o odpuszczenie, tu chodzi o to jak spisuje sie Bilbao u siebie, a w Madrycie Atletico wcale tak gladko nie wygralo. 2.8 to bardzo fajny kurs. o City pisac nie bede, walka o lidera. :)
 
City też postawię bewnie w dublu z Sunderlandem. Myślę jeszcze czy dorzucić Napoli na podbicie ale chyba zrezygnuję, bo włoskie kluby są ostatnio nie przewidywalne.
 
uwazasz Sunderland bardziej 'pewny' niz Athletic? :c



Stoke jest dziwne, Sunderland jest dziwny, tam sie moze zdarzyc praktycznie wszystko. mysle, ze bedzie tam remis dlatego nie dorzucalem tej walki.
 
Poprostu myślę że Madryt jest mocniejszy od Bilbao a Sunderland od Stoke, z tąd bardziej w tym kierunku typuję . Może wrzucę Bilbao ale na wygrana lub remis (tyle że tutaj kurs jest dużo słabszy).



Sunderland ostatnio u siebie radzi sobie dobrze, ale masz w sumie rację, trochę się zagalopowałem. Kurs jest nie wart ryzyka w tym momencie, bo to nie równa drużyna i passa może się zmienic.
 
Nikt nie myśli, żeby grać Aston Villę po kursie 2.35 przeciwko Młotom u siebie? Bo mnie to kusi strasznie :-)



Meczu Bilbao-Atletico nie tykam.
 
Mam taki trochę "crazy week" i dopiero skończyłem pisać analizę walki Kevin Lee - Al Iaquinta i zostały mi drobne poprawki do zrobienia. Podejrzewam, że niektórzy będą zawiedzeni tą analizą. Publikacja jest planowana na jutro.
 
zobacz jakie ostatnie wyniki obu druzyn sa Hubi miedzy soba, praktycznie same remisy, graja w kratke, strasznie zdradliwe takie mecze.



Szady, na Iaquinte w sensie jedziesz? :o
 
Back
Top