Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

dla mnie Alex ma szanse, to oczywiste, ale nie nalezy oceniac Pettisa przez jego debiut (co sam robilem), bo wiadomo, ze ten nie zawsze musi byc idealny. przeciwnika tez nie mial takiego ogorkowego wbrew pozorom, wysoki, dobre warunki, no i erekcja na wazeniu... :c



lubie Bruce'a, ale ten zaklad bylby mega ryzykowny. wazenie wazne w tej wadze, zobaczymy.



+ tym Martinsem troche mi zawrociliscie w glowie, biorac pod uwage jak Donald skacze z forma to i Brazylijczyk jesli wyjdzie z odpowiednim nastawieniem ma szanse na wygrana. kurwa, bliskie i ciekawe zestawienia. ;)
 
@Bolt



Ja faworyzuję Pettisa. Ci co mają go za przeciętniaka podejrzewam, ze widzieli tylko jego ostatnią walkę. W 2.65 na Caceresa było value, bo absolutnie nie jest bez szans, ale już jest 2.30 i kto wie czy jeszcze nie spadnie. Kurs na Sergio to w tej chwili 1.60 i jak jeszcze podrośnie to poważnie rozważę postawienie na niego.
 
zartujesz, ze na Pettisa tak uroslo? :)



Stephens + Sergio, to bylby bet!



niech betsyf rzuca juz te kursy!
 
nigdy nie ogarnialem tych oddsow. :c



nie naucze sie, lubie wkurwiac Ciebie i Pucziego pytaniamy o kursy. <3



w Faberze jest takie value, ze brak pytan!
 
taaaaaaka zabawka, najs. :o :-)



meczy mnie ten kurs na Gonza, no za wysoki wedlug mnie po prostu. gdyby nie lokcie Travisa i blad ktory popelnia z nim prawie kazdy ostatnio to niezly streak mialby Napao.



ten kurs to chyba reperkusje wystepu Miocicia z Nelsonem ktory byl totalnie pod forma.
 
Ja widzę u Pettisa lukę w przygotowaniu siłowym, ale to się okaże. Nie zdziwię się, jak w bliskiej przyszłości jakiś zapaśnik przeleży go 3 rundy. Nie postawię na Pettisa po kursie niższym niż 1.7. Ale na Alexa na niższym niż 2.4 też nie :-). Zobaczymy, co się pojawi na betsafe'ie.
 
Kurwa sam nie wiem co myśleć o Miocic vs Gonzaga. Parę razy zaczynałem ten post i za każdym razem usuwałem wszystko. I w końcu gówno napisałem :D Muszę znaleźć chwilę wolnego czasu i se porozmyślać nad tą galą.
 
Mnie nie daje spokoju u Miocica przegrana ze Struvem, on to chyba w stójce przewalił po pierwszej wygranej rundzie, nie?
 
wyszedl dosyc dziwnie w tej walce. ogolnie to Stipe nie ma nikogo konkretnego na swojej rozpisce, ale ta wygrana z Nelsonem ktory byl wysoko w rankingu mega go wywindowala moim zdaniem troche za szybko. ogolnie to powtarzac bede do znudzenia, ze Roy powiedzial, ze to byl najgorszy okres przygotowawczy jaki mial w zyciu, bodajze wzial ta walke na krotko przed tylko po to zeby zawalczyc ostatnia walake w kontrakcie? dosyc dziwne przyczyny, fatalny gameplan, cala walka wygladala mega dziwnie w wykonaniu Roy'a.



wedlug mnie Chorwat moze to wygrac jedynie przez decyzje, a wiele wieksze szanse daje szarzy Gonzagi i napor pod siatka czy w stojce.
 
Tak, pierwsza była jego. W drugiej zainkasował mocnego łokcia i zaczął się sypać. Z Nelsonem Stipe pokazał świetny boks i wykorzystanie przewagi zasięgu, no i solidne - umówmy się - TDD. Chociaż to bardziej wynikało z nieudolności Roya w tym aspekcie. Gonzaga jedyne, co pokazał w ostatnich starciach to ciężkie pięści. Wiadomo także, że ma też dobry parter. Miocic może uniknąć i tego i tego przez odpowiedni gameplan. Taki jak z Big Countrym. Na razie skłaniam się minimalnie ku amerykańskiemu Chorwatowi. Ale mogę równie dobrze zmienić zdanie. HW jest chujowe do typowania.
 
Z tego co pamiętam to większość walki toczyła się w stójce, pierwsza runda remisowa z lekkim wskazaniem na Struve. W drugiej holender zaczął coraz lepiej korzystać z przewagi zasięgu i skończył Miocica pod koniec rundy serią kombinacji. Chętnie wrócę do tej walk. Dla mnie bez wątpienia najlepsza walka Struve'a.

@vaicavalo
Z ciekawości zobaczę tą pierwszą rundę, właśnie pamiętam coś, że większość dawała ją dla Miocic'a z czym się nie do końca zgadzałem :-)
 
Obejrzałem walkę, pierwsza runda dla Miocic'a bez żadnych wątpliwości, musiałem coś pomylić, bo to nie możliwe, żebym punktował to dla Struve :-) W drugiej Struve zaczął lepiej boksować, trafił mocnym ciosem i Miocic długo dochodził do siebie i zupełnie się pogubił. Nie wiem, czy można mówić o słabej szczęce chorwata, ale coś może być na rzeczy.
 
@tomek-host



Żebyś się nie przejechał na tym Camusie... :-) Już lepiej na Miocica wrzuć kasę.
 
jeszcze tego nie obstawiłem tylko rozważam różne opcje , na Miocica na pewno nie postawię - prędzej Gonzaga za pół stawki
 
Cruickshank + Stephens!



chociaz sam tego pierwszego bym nie postawil, Rio jest pod sciana ewidentnie.



Stephens + Pettis (jesli wyzej niz 1.5) / singiel Gonzaga / singiel Caceres - tak sie na to zapatruje, juz sie jaram wazeniem!



let's go Benson!!!
 
Poszedł mój drugi singiel na sobotnie UFC :



Nikita Krylov @ 4.00 :-)







A na Stephensie to się jeszcze przejedziecie... Elkins sroce spod ogona nie wypadł. Jeśli Jeremy nie wyłączy mu światła, to duża szansa, że wygra na punkty.
 
no Ty sie przejedziesz na Nikicie, haha. :)



wiadomo, ze Elkins moze to wygrac na punkty, ale licze na wlasnie 'wylaczenie swiatla'.
 
@baju, kurs @4.00 dla mnie jest jak najbardziej wart zaryzykowania ( za drobne ). Harris nie jest też znowu takim orłem. Tak jak Krylov dostałby pewnie od Palelei'a. Silna stójka z minimalistycznym parterem. Moim zdaniem zdecydowanie bardziej warto zagrać Krylova za 4.00, niż Harrisa za 1.20-25. ;)
 
Dla mnie Harris jest megaperspektywicznym zawodnikiem. Bardzo dobra stójka, kapitalnie prezentuje się fizycznie, zapasy też coraz lepsze. Wszak pracuje nad nimi z wyborowym zapaśnikiem jakim jest Steve Mocco. A przegrana z Rosholtem to żadna ujma. I on i Harris to przyszłość HW w UFC.
 
ten czlowiek przegral z Soa ktory nie mogl oddychac przez 3 rundy. come on! wiem, ze to swiadczy o serduchu Palelei, ale zebro mu wbijalo sie w pluco. nie mial prawa tego wygrac, nie w UFC. takim oto Nikita jest ogorkiem.



vaica +1, Rosholt to naprawde dobry zawodnik, a walka byla dosyc bliska.
 
Zaraz wyjdzie, ża stawiam na Krylova z przekonania. Wiem, wiem że Harris jest lepszy. Wiem też, że prawdopodobnie to on wygra walkę. Nie skusi mnie to jednak do pchania go na siłę do kuponu, tylko po to żeby podniósł minimalnie AKO. Już wolę groszę postawić na Krylova. Nie zbiednieję, a walce doda to tylko pikanterii. ;) ... a prawdziwe jajca będą, jak Nikita to wygra :-)
 
chociaz sam tego pierwszego bym nie postawil, Rio jest pod sciana ewidentnie.


Cruickshank też nie jest w najlepszej sytuacji, split w walce, w której był dużym faworytem i zniszczenie przez Martinsa,a Rio póki co nie pokazał w UFC niczego. Daron to średniak, ale Mike dostał tę walkę chyba tylko po to, żeby gwiazdor z Detroid kogoś high kickiem znowu znokautował. Obym się nie mylił :)
 
Back
Top