Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

To oszukaj przeznaczenie i zagraj to samo na singlach :)
Ja na razie postawiłem na Caceresa. Myślę nad Thomsonem i Miocicem.
 
Zychal



Oprócz tej taśmy, na razie tylko jeden kupon poszedł. Mam rozterki większe niż baju przed ostatnią galą! Pewnie też zaczekam z typami do ważenia...
 
pewnie dales gonzage:-) ja sie zastanawiam jeszcze nad martinsem ,bedzie analiza tego pojedynku?
 
haha, no tamta gala byla taka dla mnie klopotliwa, bo ocenialem po prostu kto ma wieksza szanse dac mi pieniazki. nosaty prawie Brazylijczyk mi przyniosl zysk i dobrze. :)



niezla tasma, KOPIOWAC OD SZADEGO, TYLKO STAWKE WIEKSZA!!!



kto nie postawi na Gonza ten fujara!
 
to czekam z nieciepliwoscia na analize, moze jeszcze cos dorzuce,ostatnia gala na maly minus ,ta juz musi byc na +
 
Na poprzednim KSW można było obstawiać undercard, bo nie pamiętam?



Włodarek - Andryszak, ciekawa walka do analizy
 
Nie można było postawić undercardu.Popytaj Betsafe jak sie zapatrują tym razem
 




GONZO W PREVIEW MNIE PRZEKONAL! :DDD



podobno trenuje jak nigdy wczesniej, motywacja okrutna. tutaj tez troche analizy od DC.



http://bleacherreport.com/articles/1932111-dropping-knowledge-daniel-cormier-breaks-down-card-for-ufc-on-fox-10



I go there to finish my fight!!!



 
Jak Zach "nie grajcie go!" Machowsky?






W prawdziwym świecie i w tym w którym Scott naprawdę by walczył, Zach nie ugrałby rundy. Polecam przejrzeć jego walki ze słabszymi o połowę rywalami niż Scott :P.
 
Po co tak zajebisty kurs na Gonzagę ryzykować głupim zakładem na Szpilkę? Takie zdarzenie to raczej tylko na singlu, chyba,że gracie jakąś 1/4, połowę stawki. Nie wykluczam,że wejdzie, ba jest to wielce prawdopodobne, ale ten kurs 2.8 na Gabriela jest i tak za dobry :-)



Strona bahu robi w chuja, pokazuje Duńczyków na 2 miejscu, a w rzeczywistości juz mają pewny awans z pierwszego... Dałem się zrobić w ciula i postawiłem na nich w dublu z Radwańską za 3/4 stawki, ehh...
 
Ja wcale nie odradzam Alexa. Ja go tylko nie cierpię od czasu, gdy oglądałem TUFa z jego udziałem :D
 
kurwa Hubi, odradzamy Gonzage!



dobrze wyglada Polska na poczatku.



Brazylijczyka ze Szpilka bym nie laczyl, tu akurat hubson w ssjocie mowi dobrze.
 
Ja chciałem Pettisa pyknąć, ale po takim kursie się nie opyla. Caceres powyżej 3.00 stanowi value. Myślałem, że się kursy będą zbliżać, a tu zonk
 
Dopiero teraz sie skapnąłem że Cro cop miał podobny typ złamania do Andersona w walce z Gonazga. I jakoś z tego wyszedł i przyzwoicie po tym walczył.
 
Back
Top