Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

nikt na sile chyba nie gra Harrisa, nie bede pisal tysieczny raz mojej opinii o kursach typu ~1.3. :p



Alex po 3.1 dobry bet, ale nadal Gonzo to moj typ tej gali. <3
 
Na dziś warty rozważenia kurs na Polaków z Chorwacją, ja stawiałem po 3,5. Szense oceniam na 50/50 wiec kurs bardzo kuszący.



Co do sobotniej gali ja stawiam kilka kombinacji, napewno postawie na Gonzage, Darona, Petisa, Hendersona i Windlanda. Strasznie lubie oglądać Cerrone jednak za duże ma wachania formy wiec myśle że po aktualnym kursie nei warto go grać, jak już to jego rywala.
 
Też rozkminiam zagrać na Polske dzisiaj,chciałem za 5 dyszek ale z Chorwacją dawno nie wygrali i będzie ciężko choć trzeba przyznać ,że nasze chłopaki sa w sztosie,zobacze jeszcze ale raczej zagram.
 
Zychal



Analizy będą jutro, ale widzę, że nie czekałeś na moją opinię odnośnie Stephens - Elkins. ;)
 
Szejdy, analizuj Pettisa z Bruce'm Lee! ciekaw jestem tej walki mega, kwestia jest czy Pettis pokaze w UFC to co w 10 pierwszych walkach czy jednak rywale byli ogorkowi wiec mogl wyczyniac swoje sztuczki. jego starszy brat tez nie mial latwego zycia jak przyszedl do federacji.
 
Patriotyczne stawianie jest spoko, wczoraj zgarnąłem wygraną Polaków po kursie ok. 6.0, kiedy przegrywali 4 bramkami. Trzeba tylko przeczekać początek, który zazwyczaj przegrywamy i cieszyć się z kosmicznego kursu.
 
powiedz to stawiajacym na pilke nozna gdy gramy z dziwnymi druzynami jak Estonia czy Moldawia. :)



szczypiornisci maja fale formy w tym turnieju, a Chorwaci sa ciezkimi przeciwnikami. Bielecki wypada z turnieju, nie gral dobrych zawodow, ale zawsze to Karol... :c
 
baju



Pettis - Leeroy nie będziemy robić, ale jak się pojawią analizy to zapytajcie Tomka co myśli o Caceresie. :)
 
Dla mnie obaj są słabi. Do tego obaj ostatnio wygrali kontrowersyjne walki, ale to Caceres ma większe doświadczenie. 3.1 to według mnie świetny kurs.
 
Na Elkinsa nikt nie stawia? ;)






Ja stawiam. Czekam tylko aż kurs jeszcze podskoczy. A widząc po opiniach krążących w necie kto wygra, jest szansa że tak będzie ;)



EDIT: o proszę już jest 2.30 ;)
 
Dobre kursy na underdogów, na jednym kuponie mam Caceresa, Gonzagę i Thompsona, a drugi taki sam bez Thompsona.



Trzeci Cerrone, Viana, Camus, Harris i Cruickshank.



Oczywiście również poszlo 100 zł na Szpilkę :D
 
Gonzaga jest na fali, Caceres ma szansę, ostatnio wygrał, a mlody pettis ledwo wyciągnął wygraną w debiucie. Wszyscy widzieliśmy co Josh zrobil z Diazem :)



Dzięki Szady. Podium uzytkowników roku musi trzymać się razem :-)
 
Powaliłeś mnie na łopatki tym kuponem. Postawię taki za 5 złotych. Jak wejdzie to masz u mnie flachę. :)
 
Thomson jest przezajebisty, ale obawaim się, że walka będzie nudna jak flaki z olejem i zobaczymy po 3 minuty klinczu pod siatką w każdej rundzie. Marzę o wygranej Thomsona. Tylko nie wiem, co lepsze, wolę soczyste KO, czy kontrowersyjny split dla Josha.
Jak myslisz baju? :D
 
Szady postawilem i mysle ze dobrze zrobilem i bedzie KO na elkinsie ,chociasz Ty pewnie masz inne zdanie.
 
Jak się bawić to się bawić!



2cpz6oh.jpg
 
Czemu tylko dyszkę? Potem będziesz sobie pluć w brodę, że mogłeś wygrać 18 tysięcy :D
Albo dodaj Harrisa. A potem idź zamorduj Nikitę zepsucie kuponu.
 
Back
Top