Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Szady


Mi też Martins chodzi po głowie. Też muszę to przemyśleć. W walce z Cruickshankiem zrobił na mnie spore wrażenie. To mój czarny koń do zdobycia tytułu odkrycia roku 2014.
 
Zobaczcie co Martins zrobił z Neilsonem Gomesem, który ogórem na pewno nie jest (bilans MMA 14-2 nabity na dość dobrych zawodnikach):
 
Rok się dopiero zaczął, a ty już nagrody chcesz rozdawać szachraju. Jesteś gorszym cwaniakiem niż Def:-).
 
Siemano, mam pytanie gdzie obstawiacie walki? Chciałem teraz cos puscic ale na betsafe tylko dwie walki do wytypowania , na millenium nic.
 
Im bliżej do tej walki tym gorszym mi się to pomysłem wydaje, zwłaszcza, że Josh mówił, że wyjątkowo nieudany obóz przed walką miał. Bendo moim zdaniem nawet splita nie będzie potrzebował.
 
Gonzo, Stephens i Harris to bety tej gali. Martinsa ciezko byloby mi postawic, bo lubie Donalda, ale kurwa jego walki trzeba po prostu czuc. :c



doszla wyplata z betsyfa, 2stowki, moze wiecej, bedzie mozna przeznaczyc. dawac kurwa mi tu 2 na Jeremy'ego, Szady modl sie!
 
Szpilke zagram na taśmie i na singlu.Bardzo prawdopodobne ,że to wygra i dziwi mnie ,że kursy nie są bardziej wyrównane(dla nas lepiej


nie mów dla nas bo chyba dla ciebie . Szpilka żadne argumenty przeciwko By By . Zostane ograny łatwo . Przypominam lezał 3 krotnie z bokserskim wrakiem Mollo . Kondycja , Siła , Jab , własny teren - easy win Jennings . 1.50 to prezent .
 
Pisząc nas - miałem na myśli tych którzy wychaczają wysokie kursy underdogów i tu z pewnością nie przyszedłeś mi na myśl:-) bo przeważnie odpierdalasz czyjeś typy.Korzystaj z tego prezentu pruj dupo szanse jak dla mnie rozłożone 50/50 a kurs na Artura przecudny:-) i tak w ogóle wnioskując po twoich postach widze,że lubisz sobie pohejtować i generalnie mnie wkurwiasz.
 
@baju

Aż tak jesteś pewny Stephensa?

No i doszły nowe kursiki (5dimes):

Darren Elkins 1.91
Jeremy Stephens 1.77

Alex Caceres 2.75
Sergio Pettis 1.41

Eddie Wineland 1.33
Yves Jabouin 3.25

Chico Camus 1.43
Yaotzin Meza 2.70

Hugo Viana 1.36
Ramiro Hernandez 3.00

Daron Cruickshank 1.48
Mike Rio 2.60

Nikita Krylov 2.80
Walt Harris 1.38

George Sullivan 2.85
Mike Rhodes 1.38

Wszystko praktycznie tak jak przewidywałem.
 
Eddie Wineland + Daron Cruickshank + Walt Harris to dobra myśl czy może np. nie doceniam Nikity?
 
A dlaczego tak pewni jesteście Harrisa. Nikita jest słaby ale Harris tylko jedna walke wygrał a w sumie walczył 7.
 
35bib9h.jpg
będzie na UFC :-)
 
Harrisa znam bardzo dobrze, Krylova mniej, ale nie wiem czy jest sens ryzykować Walta po 1.25, chociaż jest sporym faworytem.



pem1990



Jak to Harris jedną walkę wygrał? Nie patrz na Sherdog. Jego bilans zawodowy to 6 zwycięstw, 2 porażki.
 
A ja się zastanawiam nad Alex Caceres 2.75. Młody Pettis wcale nie wyglądał poprzednio jak jakiś tytan. Jest co prawda świetny technicznie, ale nie widzę w nim takiego killera jak w Showtime'ie :-). Na dublu z Winelandem daje 3,5.
 
kurwa 1.25, jaki smuteczek. :)



ciekawe ile Jeremy bedzie mial na betsafe, jak zaczalem czytac kursy to myslalem o Harris + Stephens, ale po takich spadkach to bedzie chujoza.



Gonzo i Stephens (jesli bedzie 1.7 na betsafe) to beda bety mocarne mysle.



tez myslalem nad Caceresem, ale potem nadrobilem Pettisa walki. to, ze w debiucie nie pokazal sie z najlepszej strony nie oznacza, ze nie jest kocurem. te jego skonczenia sa magiczne czasem i Alex moze miec spore problemy choc sam jest dosyc dziwnym zawodnikiem. styl troche Ninja moglby wjechac mocno w Pettisa, ale nie wiem czy da rade.



w to, ze Harris zje Krylova nie watpie w ogole, ale ten kurs jest zalosny, pisalem zreszta juz cos o kursach 1.3 (Alptekin, co chlopaki?)



ogolnie to Stephens dla mnie po przejsciu do wagi nizej jest mega zawodnikiem, sluchalem podcast z JR z nim, po prostu sie chlopak zmienil. od zawsze mial jakies problemy z prawem, ze zdrowiem, z glowa - teraz to wszystko zniknelo, a on chce tylko urywac glowy i mysle, ze dosyc dobrze mu to wychodzi. Elkins nie jest jakims geniuszem, nie widze plaszczyzny w ktorej moglby zdominowac Jeremy'ego, szczegolnie, ze ten ma naprawde (!!!) dobre zapasy zarowno ofensywne jak i defensywne, a jak radzi sobie w stojce - kazdy moze zobaczyc.



tumblr_m9fze5xm7O1ry1rm7o1_250.gif








2.gif




00.gif




mega wierze w jego odmiane stylu zycia i treningu co pokazuje w walkach i wywiadach, a 1.7 to prezencik taki.



a w glowie mam tylko obrazek jak Gonzo nokautuje Stipe... pogromca Chorwatow!



ogolnie to bedzie pewnie dziwna walka, ale licze, ze Gonzo na pelnej wjedzie, bo inaczej to Stipe wypunktuje decyzje.



czekamy na wazenie. :)
 
w lekkiej i sila byla zawodnikow inna i styl. nie wierze, ze Elkins jest na tyle ogarniety w parterze, ze przelezy Jeremy'ego przez 3 rundy.



a gify to taki polot, te KO po prostu sa mistrzowskie, szczegolnie podbrodkowy na dos Anjosie. :c
 
Może coś ze mną nie tak, ale jak patrzę na pierwszego gifa to chce mi się śmiać i Mortal Kombat widzę :(



A Ty Szady jak się na Caceresa zapatrujesz? Bo mimo wszystko UFC to UFC, a Bruce całkiem korzystnie się tu prezentuje.
 
Back
Top