Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jeżeli Miocic zagra to inteligentnie w początkowej fazie walki nie wchodząc w zwarcie, to prawdopodobnie wypunktuje Gonzagę. Tylko napo ma również dobry parter i gdy uda mu się obalić Stipa, to jest szansa na suba.
 
Nie. Było 2.85 jeszcze pół godziny temu



Na 5dimes wystartowało z 2.60, a już jest 2.90. Pinnacle może wystawić ponad 3.00
 
Do czasu walki spadnie :-) A jak nie to się zagra to za połowę stawki lub więcej, o ile fundusze dopiszą i ręczna będzie wchodzić tak dobrze jak do tej pory (obym nie wykrakał).
 
dooobrze, niech Gonzo rosnie. Miocic dla mnie swietny wystep z Nelsonem, ale style tworza walke, a Nelson jest wolniejszy, mniej agresywny i byl chyba najgorzej w karierze przygotowany do walki. (zreszta sam o tym mowil)



Stephens za 1.8? marzenie. :)
 
Ja liczę, że Caceres za bardzo nie spadnie, bo patrząc na ostatnią walkę Lil Pettisa ma spore szanse na wygraną. Sergio obecnie nie jest nawet 1/2 tego czym prawdopodobnie będzie w wieku brata, a stawianie go w roli takiego faworyta dziwi.
 
Nie lubię grać handicapów, bo często drużynie już tak nie zależy jak prowadzi. To dobry sposób na podbicie kursu, ale też często psuje kupony, dlatego gram rzadko. Wydaje się że City i Arsenal powinny zwyciężyć tymi dwoma bramkami, Liverpoolu bym nie stawiał z -1
 
Ja to taki gracz nawet nie na pół etatu jestem do tego stawki mizerne. :-)



Bede oglądał co najmniej trzy mecze dziś a to zawsze dodatkowe emocje.
 
[strike]City z handi też chyba puszczę, w końcu Aguero wrócił. Zapomniałem,że na bahu nie mam handi, więc leci że City strzeli 3 bramki lub więcej. Do tego dorzucam Atletico Madryt (chyba,bo jednak grają z Sevillą,ale nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów) oraz Villareal za standardową stawkę. AKO 2.90[/strike]. Dorzuciłem jeszcze jednak Athletic Bilbao i gram za 5/4 stawki. AKO 3.91.



@down



Ja mam na odwrót. U mnie częściej wchodzą poryte kursy z pewniaków (6.02 ostatnio) za połowę stawki, niż jakiś sensowny zakład za normalną stawkę.
 
Ja też narazie stawiam niewielkie stawki. Zauważyłem że lepiej grać za niższe kursy, a częściej wygrywać by konto się powiększało.
 
Poszedł kupon za mały hajs na Tysona Nama po kursie 2.02. Nie mam zbytnio czasu uzasadniać, bo spadam zaraz z domu, ale przeczuwam nokaut, ewentualnie wygraną decyzją. Niby Bollinger jest bardziej wszechstronny, ale to pogromca ogórów z ujemnymi rekordami.



Zakład dosyć mocno loteryjny, tym bardziej, że nie widziałem zbyt wielu walk obu jegomości, dlatego nie szalałem ze stawką.
 
Traktor Chelyabinsk - Neftekhimik Nizhnekamsk Kurs 4,75 stawka 70


Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2



Coś mało ludzi dziś gra WSOF ? kurs na Tysona spadł obecnie na betsafe 1,81.
 
Zakład kombinacyjny od 17.01.14 23:48
Numer kuponu 196092484
Numer zakładu Wydarzenie Typ Kurs Czas rozpoczęcia Wynik
8848821 Detroit Pistons - Utah Jazz (Typ) 2 3.10 18.01.14 01:30 89:110
8848825 Memphis Grizzlies - Sacramento Kings (Typ) 2 2.85 18.01.14 02:00 91:90
8848833 Denver Nuggets - Cleveland Cavaliers (Typ) 2 3.40 18.01.14 03:00 109:117
Informacje o kuponie
Data 17.01.14 23:48 Kurs --
Rodzaj zakładu Zakład kombinacyjny Stawka 100.00 PLN
Numer kuponu 196092484 Maksymalna wygrana 3004.00 PLN
Status Źle Wygrana --



Płacz bo wczoraj postawiłem 100 na nba i 3000 uciekło mi przez jeden jebany punkt. Dodam jeszcze, że w końcówce meczu Memphis było x 5,50. Wkurwić się to mało...
 
Oglądałem walki Tysona i Codiego. Tyson trafił totalnie jednym lucky punchem z dobrym gościem jak był w opałach co dało mu angaż do wsofu. Bollinger pokonał decyzją gościa 7-1 także nie same ujemne,. Tyson też z samymi ogórkami wygrywał, raz tym lucky punchem ale mówie nic dwa razy sie nie zdarza i mam nadzieje ze Cody wygra.



Drugi typ z boksu to Jean Pascal w walce z Lucianem Bute. Pompa na Bute zeszła jak Froch go porobił szybko i balonik pękł. Na ważeniu forma widać fizyczna wybitna. Myślę że pewnejsze niż Bollinger mimo wszystko.



Bollinger+Pascal za 20 dyszki poszło.
 
kurs na Tysona spadł obecnie na betsafe 1,81


Od początku był taki.



Cody Bolinger ma może w rekordzie rywali z ujemnymi wynikami. Ma tez na koncie dobry występ w TUF 18. Był pierwszym męskim fighterem wybranym przez Mieshę. Doszedł do półfinału... i wyjebali go za nie zrobienie wagi ;) Wierzę, że 'tanio skóry nie sprzeda' hehe
 
na unibet na tyson jest 1.95 ale nie mozna przelewu zrobic w sobote :(







WSOF 8



1Kupon:



1. Jorge Patino - Luis Palomino Typ1 Kurs:1.9



AKO:1.9 Stawka:podstawa



WSOF 8



2Kupon:



1. . Alida Gray - Jessica Aguilar Typ2 Kurs:1.28



2. Cody Bollinger - Tyson Nam Typ2 Kurs:1.81



AKO:2.32 Stawka:podstawa
 
Im bliżej gali tym kurs na Patino jest coraz wyższy bo zaczynał się od 1.72 a teraz już jest 1.92, a na Palomino spada, już jest 1.80 a zaczynał od lekko ponad 2.
 
Tak jak przewidziałem Cody wygrał. I to jeszcze w stójce ( a tego to już nie przewidziałem :-) ) Tak czy inaczej 27.30 GBP na czysto do przodu.



P.S. Muszę się bardziej słuchać przeczucia. Miałem grać grubiej ale speniałem...
 
ja dwa kupony w plecy , nie ogladalem walki ale na sherdogu punktowali dla Nama 30-27 30-28 29-29, no nic ufc juz blisko
 
Bollinger+Pascal weszło!!



Zasłużenie wygrał Bollinger bo chociaż inicjował cokolwiek. Nam totalne zero pokazał, Cody podbnie ogór ale chociaż próbował.



Pascal dał pokaz boku, PRAWIE jak Roy Jones za starych czasów, może dlatego że Roy w jego narożniku. Super walka.
 
Back
Top