Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Nawet mi się nie chce nadrabiać tej walki i sprawdzać czy Nam słusznie przegrał. Kupon był za drobniaki, także dzisiaj pizzy nie zjem i gitara. ;)



Mam wolną niedzielę i przyszła paczuszka od VoRaNka z walkami, także cały dzień z MMA! :-)
 
Nie słuchajcie Szejdiego, lepiej grać taśmy :-) Dowód:



10f7udz.jpg




Z 850 euro ponad 195 000 (przeliczając z koron).



Oczywiście żartuję, takie taśmy wchodza raz na tysiąc lat (chociaż mi ostatnio lepiej wchodzą taśmy niż single..). A Szady to fachowiec :-)
 
Żaden fachowiec - raz nawet musiałem przez tydzień latać z avatarem "looser na 100%" po przegranym zakładzie z Solarisem, tylko nie pamiętam o jaką walkę chodziło. Chyba Pettis - Benson. :)
 
Bo się założyłeś w złą stronę, stawiając przeciwko Showtimowi :-) To znak dla Ciebie,żebyś się nawrócił na dobrą drogę i zamiast wspierać nudziarzy jak Bendo, wspierał efektownych jak Pettis :-)



Ale typowo zakładami w bukmacherce pewnie najlepsze zakłady z całego forum zawierasz. Gwidonek pewnie jest więcej na plusie, ale on gra innymi kwotami to wiadome.
 
nie wiem czy bylo, ale pojawil sie kurs na Aligatora, haha, dosyc smieszny. :)



dawac mi kurs 2 na Harrisa! :-)
 
Buuu, czemu real tak pognębił Betis... A taka ładna taśma za piątkę mogła wejść :-).







Real B vs Real M. 1 11,5 Lost



Barcelona vs Levante X 7,9 Win



A. Madryt vs Sevilla X 4,9 Win







AKO 445
 
dawac mi kurs 2 na Harrisa!


Na Palacio też taki chciałeś i się skończyło na 1.35. ;) Teraz pewnie będzie podobnie. Zresztą, ja nawet za tyle to zagram. :D



Ps. Jak Carmont zależy na glebie i wypunktuje Krokodyla to dopiero będą jajca! Split decision!
 
"Ps. Jak Carmont zależy na glebie i wypunktuje Krokodyla to dopiero będą jajca! Split decision!"


Ni chuja Szejdi, ni chuja :D Jacare all the way :D
 
Carmont zdecydowanie zrobił progres, jednakże nie ryzykowałbym wchodzić w parter z Jacare. O ile z surowym Costą to miało rację bytu, tak w przypadku Souzy jest to niczym płachta na byka.
 
dokladnie jak Combi mysle. Costa w parterze to male dziecko przy Jacare.



kurwa zobaczysz, Nikita kocurrr, Harris underdog!!! :D



ale stawiamy Gonza, co? :)
 
Dla Carmonta to walka z Jacare nie jest najlepszym pomysłem. Według mnie to taki pewniak którego można śmiało wrzucić do taśmy.
 
Heh, nie dasz emotki i cię zaraz biorą na poważnie. ;) Carmont ma takie szanse jak Costas z Rockholdem.



Dawać mi kursy na Elkins - Stephens!!!
 
dawac Stephensa na kursie 3!!!



:DDDDDD



w srode beda pewnie?



teraz za kazdym razem jak ogladam wywiady czy czytam o Travisie to w glowie mi pika alarm 'jestes debilem, nie postawiles'. :(
 
Trzeba się było nie kierować analizą Szadego i postawić Hape! ;)



Mnie do tej pory dobija to, że Tavaresa nie postawiłem, bo nie chciałem przesadzić z ilością kuponów. :-)
 
Smolka i Tavares jakos mniej mnie bola, tam mialbym triple'a i wygrana ponad tysiaczek za 150. :c



latwo tak mowic, jak ktos pisze Ci wypracowanie dlaczego ktos moglby przegrac to ciezko sie tym nie zasugerowac chociaz troche... a pewien bylem Chrisa jak nigdy! :)
 
latwo tak mowic, jak ktos pisze Ci wypracowanie dlaczego ktos moglby przegrac to ciezko sie tym nie zasugerowac chociaz troche... a pewien bylem Chrisa jak nigdy! :)






@baju, dlatego dobrze jest czasem zaufać swoim analizom i przeczuciu ( gdy jest silne ) bo można dobrze na tym wyjść. Wiem, że ciężko jest postawić wbrew panującej opinii na forum kto ma wygrać, ale może to się opłacić :-)



Wracając do najbliższego UFC to i mnie skręca w oczekiwaniu na resztę kursów. ;)
 
Myśle zagrać 1 kupon z trzema zajebistymi kursami.Na razie pewny jestem zagrania Gonzagi (2.8) do którego dorzuce UWAGA Artura Szpilke na którego kurs jest 2.60(nikogo nie namawiam ale głęboko wierze,że Szpila to wygra czego mu życze ) i jeszcze poczekam na reszte kursów możliwe ,że będzie to Stephens lub Hernandez albo podłapie coś od was :-) .Miałem kiedyś wygrany kupon underdogów i w sumie chciałbym znowu bo kasa by się przydała.W sumie może zagram jakimś systemem singli dubli i jednego trójaka w razie porażki jednego żeby cały kupon nie poszedł w pizde.
 
Szpilke zagram na taśmie i na singlu.Bardzo prawdopodobne ,że to wygra i dziwi mnie ,że kursy nie są bardziej wyrównane(dla nas lepiej:-)) bo jeśli Szpilce nie zachce sie kozaczenia (w co wierze bo za duża stawka i sam wie ,że zwycięstwo da mu ogromne możliwości) to wydaje mi się,że ma nawet szanse rozwiązać walke przed czasem.Waleczke obejrze i będę mega zajarany.Lubie takie nocki w których jest co oglądać a UFC + Walka Polaka na HBO to po prostu zajebiste połączenie.
 
Donald Cerrone 1.40



Adriano Martins 2.75



Chciałem obstawiać Kowboja, ale po takim kursie się nie opyla. Martins do przemyślenia.
 
ehhh liczylem ze bedzie 3 na Martinsa ale tragedii nie ma ;p jeszcze niech daja 2 na stephensa ;p
 
Rades,



to są kursy z Ladbrokes, a tam jest przeważnie trochę niżej. Nie zdziwi mnie jak u innych będzie około 3.00. Tylko jak Kowboj wyjdzie w takiej dyspozycji jak w ostatniej walce, to będzie pozamiatane. ;) Martins ze swoją agresją w stójce i stylem finishera może zaskoczyć wielu. To jest na pewno walka z obstawieniem której warto się wstrzymać do ważenia. Jak dobrze pójdzie, to przeanalizujemy to starcie pod kursy Betsafe.
 
Walka Cerrone - Martins w ogóle jest bardzo trudna do łatwego przewidzenia, z jednej strony Kowboj, który gardzi gardą, ale z drugiej strony jeśli walka trafi do parteru to Martins wcale tam nie musi być takim kozakiem, Dunhama też przed uderzaczem Donkiem nikt nie poddał ;) Oczywiście WAR KOWBOJ
 
Back
Top