Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

haha pociśneli ostro z kasą, ja tam innej opcji jak zwycięstwa nie widzę, także chyba dzisiaj będzie radość !!
 
postawiłem 178zł wjechało 410 :-) dzięki Żyrafa bo miałbym przerwe w obstawianiu
 
Congo - Graham 1.65 -2.15



Parlo - Ward 1.52-2.40 jak by kogos interesowalo



Congo + parlo



ale nie gram belattora:)
 
a gdzie ten bellator ??



Mnie zastanawie Jeremy Stevens po 2,45 bo w sumie to jest dość młody weteran UF
 
Też mam w dupie Bellator i nie stawiam, ale podywagować można. ;) Kurs 2.33 (pinnacle) na Grahama dosyć interesujący.



Peter jest typem zawodnika, z którymi Cheick sobie nie radzi. Wystarczy sobie przypomnieć jak zakończyły się walki z typowymi power puncherami, tj. Nelsonem i Huntem. Kongo na 99% będzie dążyć do klinczu. Jeśli Grahamowi uda się tego unikać i nie da się zdominować zapaśniczo, to nie zdziwi mnie jak Cheick padnie na deski po ciężkim KO.
 
zleciłem wypłatę kasy żeby mnie nie korciło, ale jeszcze został w grze Oleinik, jak wygra to za jakieś drobne postawię na Grahama :-)
 
Szady, sporo jest logiki w tym co napisałeś. Styl Konga jest mocno schematyczny. Za każdym razem dąży do klinczu, gdy już go osiągnie, próbuje obrać dominującą pozycję i nabijać punty z różnym skutkiem. Graham jest typowym uderzaczem. Jeśli sztab przygotuje go pod Kongo ( obrona przed obaleniami i zrywanie klinczu ), to powinien zwyciężyć i możliwe, że przed czasem. Niestety piętą achillesową Grachama jest parter i poddania. Teoretycznie sztab Cheick'a powinien przygotować go szczególnie pod tą płaszczyznę, ale Kongo żadnym tam wirtuozem parteru nie jest, a i nie wiem czemu, ale miał on różnych przekrojowo zawodników, a game plan dziwnie ciągle pozostawał ten sam ;)



Podsumowując, szansa jest i to spora. Prawdopodobnie 10 GBP w singlu poleci na Grahama, choć też mam uprzedzenie do obstawiania Bellatora ;)



edit. Poszło na Grahama ;)



Właśnie pojawiły się kursy na UFC.



Thiago Tavares - Feijao.



Ako. 19.68. Poszło 10 GBP
 
Pietagoras, nie pisz mi takich rzeczy, bo się jeszcze skuszę na ten kurs! ;) Obaj mają po 38 lat i wielkich zmian w taktykach i podejściu do walki obu panów bym się nie spodziewał.



2.45 na Warda też wydaje mi się mocno przesadzone. Dla mnie ta walka jest 50/50.



:-)
 
Nowy Rusek się pojawił w UFC (Akhmedov) . Nie znam gościa, ale po uszach wnoszę, że kozak ;). Zna kotoś typa? Jest tak dobry, czy ma od razu fory w kursach, że dagestańczyk, bo Perpetuo ma pierwszą wygrana w oktagonie już za sobą i jeśli mnie pamięć nie myli nie prezentował się najgorzej.
 
Nie no nie ma chuja, Graham go znokautuje.



Poszło: 2.22 x 75 zł



UFC:



Hendo 2.90 x 100 zł



Jose Maria Tome + Cavalcante, AKO 2.38 x 150 zł



Wszystkie 4 typy to nadzieja na (T)KO. :)



To będzie wszystko na ten weekend. Chyba, że znowu po ważeniu zauważę u kogoś "błysk w oku". ;)
 
Co myślicie o Filipovic - Oleinik ? kurs na Rosjanina obiecujący a tak sie składa ,że dopiero teraz zakładam konto na unibecie i mają tam w ofercie pierwszy zakład jak przegram to zwracają 50% stawki :-).To jak poddanie ?
 
@Kiras



Tutaj wszyscy stawiają Oleinika. :D Ja się załapałem na kurs 2.50



Gdyby nie to, że walczy w zastępstwie, to bym wszedł w to grubo.
 
@ Szady skoro tak to też stawiam:-) tylko czekam teraz aż zweryfikują konto i lepiej żeby sie wyrobili na prędce bo sie zdenerwuje :-)



musi być cohonesowa solidarność jak z Narkunem ,co prawda Oleinik to rusek i pamiętam co nam zrobili ale hajs sie musi zgadzać.
 
@Kiras



Minimalnym faworytem jednak jest Cro Cop. Z kursem poniżej 2.00 bym tego nie stawiał. Kluczowe jest to, czy Mirko da się obalić i czy walka trafi do parteru. Jego defensywne zapasy zawsze stały na wysokim poziomie, także może być różnie. Filipovic wraca z emerytury, a Oleinik jest "na fali" i liczę, ze coś wyczaruje.
 
@Szady

Skoro stawiałeś na Hendo, to trzeba było stawiać na KO za 4.0. Chyba się zgadzamy, że to jedyny sposób w jaki Hendo może to wygrać.

U mnie to poszło za 1x.
 
Back
Top