Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@sadam



Bardzo rzadko obstawiam metody skończenia walk, dlatego też tego nie rozważałem. Zgadzam się, w tym 4.00 by KO/TKO or DQ być może jest większe value niż 2.90 na zwycięstwo przez cokolwiek.
 
"Też mam w dupie Bellator i nie stawiam, ale podywagować można."







"Nie no nie ma chuja, Graham go znokautuje.



Poszło: 2.22 x 75 zł"




oj Szady, Szady :-)
 
Ja postawię chyba Belfiego ,Calvante i dorzuce Akhmedova bo Dagestańczycy są ostatnio na fali.Poleci za 2-3 dyszki żebym sie bardziej emocjonował ale do jutra jest jeszcze troche czasu.



Kurs na Hendo przez KO całkiem dobry ale nie wydaje mi się żeby wygrał chociaż wiadomo że to MMA i wszystko sie może zdarzyć #kornikvsirokez1
 
Gdzie stawiacie jeszcze tego Oleinika ? bo jakaś pizda mi robi problemy na unibecie że weryfikacja może potrwać kilka dni,choć na innych bukach nigdy nie czekałem więcej niż 30minut..za kilka dni to będzie po wszystkiemu.
 
Ja bym był ostrożny z Tavaresem. Jest faworytem, ale nie aż tak dużym jak uważają bukmacherzy. Salasa bym nie skreślał. Boksersko jest całkiem dobry, ma moc w łapie. Może wyciągnąć decyzję. Tavares powinien wygrać, ale przewiduję, że to nie będzie łatwa przeprawa.
 
Dzięki Szady,jeszcze wpadł mi bonus to dorzuciłem do puli,nic tylko ściskać kciuki bo duże hajsy poszły.Jakaś gilotynka albo balaszka,Mirco to stary wyga :D mimo całej symaptii dzisiaj nie jest jego dzień. (przynajmniej mam taką nadzieje)
 
manhoef - samedov2.9 -1.35 na bah



na unibet na oleinika jest 2.4



idzie na grahama 2.22 ma betsafe
 
Właśnie założyłem konto na bet-at-home...i puściłem Oleinika. Jak wygrać to wszyscy. Przegranej nawet nie biorę pod uwagę :-)
 
i to mi sie podoba Pietagoras:-)myślicie ,że Melvin ma jakieś szanse czy przyjechał tylko po hajsy ? na ważeniu fajnie wyglądał a kurs dość wysoki - grał i tak tego nie będę :D nie mam za co bo poszło wszystko na Olejasa.
 
Właśnie oglądam wywiad z Danem Hendersonem - powiedział, że po walce z Rashadem Evansem powrócił do kuracji TRT. :) Świetne info, nie słyszałem o tym wcześniej.
 
Szady z ufc tylko dwa kupony?



dalem cavalcante + tome mam juz oleinika po 2.2 i dolozylem za pol stawiki po 2.4 i grahama po 2.2 starczy czyba na wekend jak wejdzie oleinik to moze cos z ufc jeszcze dam



grales tego manhoefa? chyba nie warto ryzykowac



obejrzalem walke tego azera z harim i dla mnie melvin nie ma szans
 
@Zychal



Nie no śmiałem się z tego Manhoefa. Nie znam się na K1. :)



No 2 kupony. Na siłę nie ma co grać więcej. Myślałem nad Salasem po 2.70, no i naiver poleca Sarafiana po 2.30. Może po ważeniu się skuszę na któregoś z nich.
 
zaloz sobie konto na unibet



ja dla lepszego ogladania zagralem z legend



Florent Betorangal (FRA) - Edvard Vartanyan na 1 kurs3.20 zawodnikow nie znam francuz z rekordem 14-7 rusek 2-2 moze cos z tego bedzie dla zabawy za 10 zl i tasme Samedov +Zhuravlev+allazov za 10 no i oleinik za 30 po 2.2 i za 30 po 2.4
 
Panowie ja rozumiem ze fajnie grać underdogów po dużych kursach. Ale mam wrażenie że każdy na siłe teraz chce złowić jakąś perełke.



Już 2 osoba na tylko tej stronie pisze że fajny kurs ale nie wie za dużo o zawodnikach. A pisanie już "zawodników nie znam" ale kurs jest duży to juz zupełnie mnie przeraża.







Żeby nie było ja stawiam to co uważam że wejdzie i raczej staram sie stawiac pewne rzeczy a nie po kursach.
 
Akurat w przypadku Grahama, to jest duże prawdopodobieństwo na KO :D, ze szczenką Kongo myśle, że to może wypalić
 
Seven nie chodzi mi o Ciebie, choć sam postawiłem na Konga to jednak wiem że Graham ma szanse. Ale ja w tym przypadku, Ty zarówno też znasz obu zawodników w tej walce. I o to mi chodzi że jak ktoś zna zawodników to ok, ale głupotą jest stawianie na zawodniów których sie nie zna tylko dlatego że kurs jest duży.
 
Graham powinnien wam wejsc bo tak jak napisał Szady ma wszystko co potrzebne na Kongo - piekienie mocne i szybkie ciosy z którymi Cheick sobie po prostu nie radzi ...

Co sądzicie o kursie na Paulo Thiago ( 3.20 ) w starciu z niedawnym nabytkiem UFC Brandonem Thatchem ??
Według mnie walka warta zastanowienia, bo czy Brandon na obecnym etapie kariery ma umiejetności aby ubic Paulo ??

Za Paulo przemawia wiekszę doświadczenie ( co ważniejsze w UFC ) , będzie walczył u siebie i tylko raz przegrał przez KO ( 4 przegrane przez DEC )
Brandon raz przegrał ( własnie przez dezycję ) , a takto swoje walki kończył w 1 rundzie - czy starczy mu tlenu by jak przyjdzie potrzeba walczyc 3 rundy ...??
Wiem, że swoim debiutem Thach na pewno przekonał do siebie wielu, ale żeby tak odrazu robic z niego wielkiego faworyta ...??
 
Stawianie tylko na podstawie kursu to faktycznie slaby pomysl,dlatego wlasnie m.in. jest ten temat,zeby dopytac specjalistow o opinie
 
@The real deal

A to on stoczyl jedna walke w karierze? Thiago jest w beznadziejnej formie od dluzszego czasu i zostanie rozjechany, nie polecam.

W to, ze Kongo dzis przegra, tez jest mi ciezko uwierzyc, spodziewam sie nudnej, wyklinczowanej i wylezonej decyzji.
Salas 2,7
Pepey 1,91
Cruickshank 1,91
Ku temu jest mi juz duzo blizej.
 
Thiago jest chyba na równi pochyłej. Walkę z Prazeresem wygrał, ale nie zrobił tego w jakimś kapitalnym stylu. Jego forma pozostawia coraz więcej do życzenia. Chyba troszkę go przeceniasz jak na tą chwilę. Thatch w debiucie zaprezentował się kapitalnie i gołym okiem widać, że będą z niego ludzie. Paulo męczył się z Prazeresem, który pod względem umiejętności stoi o co najmniej półkę niżej niż Brandon. Także Brazylijczykowi większych szans nie daję. Zrobisz jak zechcesz, sam na tej gali gram ryzykowne kupony, ale nawet przez myśl mi nie przeszło żeby stawiać na Thiago.
 
Zabit może być zabity, a kurs ładny. Dobry jest ten Zabit ? ;)


@kapusta, wydaje mi się, że do mnie pijesz. Może tak nie wygląda, lecz próbuję przemyślanie stawiać pieniądze. To, że pytam się o zdanie, nie znaczy, że już zaraz będę obstawiać, lecz próbuję zaczerpnąć informacji, a od tego jest chyba forum. prawda? A znając jednego zawodnika i posiadając wiedzę na temat drugiego, można już wyciągać wnioski. ;) Z reguły, jednak próbuję obstawiać znając obu zawodników.( głównie UFC)



Co do obstawiania, nie gram stawkami, mogącymi być przyczyną siwizny, w chwili przegranej kuponu. Gram ponad trzy lata i należę też do grupy ludzi, którzy w całkowitym rozliczeniu z bukami są na sporym plusie. Pozwolisz więc, że dalej będę się bawił według własnych zasad. ;)
 
Back
Top