Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jeremy ma kowadło w łapie, ale Jason rozwija się stójkowo i nawet w tym aspekcie walki zdaje się mieć przewagę nad przeciwnikiem. O parterze nie mówię, bo wiadomo kto tam będzie rządzić i dzielić. Jest szansa na KO, ale brazole u siebie mają +10 do umiejetności, także myślę, że ten scenariusz się nie sprawdzi i mój typ siądzie. :)
 
Szady, prawdopodobnie tak będzie, ale coś mnie korciło żeby postawić na Stephensa. Dużo nie poszło, więc gładko przełknę ewentualną gorycz porażki.



Hendo zdaje się wyglądać w dobrej formie. TRT mu służy. W wywiadzie mówił, że przygotowywał się w szczególności kondycyjnie. Będzie wojna. ;)



Jeśli William Hill wystawi kursy na FOTN to może się jeszcze skuszę.
 
Nie widzę, żadnego konkretnego kursu wartego uwagi na tej gali, pusciłem rozrywkowo taśmę Vitor + Cavalcante+ Thatch i na dokładkę Napoli ako coś koło 14.



A tak poza tym jak ktoś lubi ryzyko to na Napoli kurs 5.25 w starciu z Juve. Będzie ciężko, ale kurs ten nie oddaje wogóle zaciętości tego spotkania.
 
Postawiłem Belforta + Real wygrywa w obu połowach (na bahu nie było zakładu na karne, a to chciałem postawić) i chyba się przejadę, bo Królewscy już prowadzą 4-0 i będą mieli w dupie drugą połowę i pewnie skończy się na remisie w drugiej połowie 1-1...



Stawka 3/4 podstawowej.
 
rozjechała się tabelka z zakładami...

na razie wszedł stomil na singlu szkoda tylko, że z podpórką, bo za zwycięstwo było 4.00...
 
Kursy na Belforta i GSP z przyszłotygodniowej gali są takie same,a jednak na Vitora żadnej większej gotówki bym dziś nie postawił.Jak coś dziś wejdzie to od razu puszczam George'a bo kurs napewno sporo spadnie do przyszłej soboty.No i Sonnen za 2.40:-)
 
Ja jakoś nic specjalnie nie jestem pewien. Podoba mi sie kurs na Cruickshanka do tego dostawiłem Tchatcha, Cavalcente, Tavaresa i Jose Marie w różnych kombinacjach. Wcześniej byłem pewien wygranej Belforta, ale jak przeczytałem że Dan znowu zaczoł się "kurować" nie jestem już tu taki pewien wyniku, ale jednak na paru kuponach zaryzykowałem.







Ogólnie w różnych kombinacjach postawiłem 150 zł. Zobaczymy co z tego będzie ;)
 
Widzę, że wiele osób zamierza obstawiać Sonnena wietrząc łatwą kasę. Nie chcę tutaj krakać, ale Rashad będzie dla Sonnena poważnym wyzwaniem i może napsuć sporo kuponów. We wszystkich płaszczyznach jest albo porównywalny (parter) albo ciut lepszy ( stójka). Jedynie presja i kontrola oktagonu powinna być zdecydowanie po stronie Cheala. Czy to wystarczy? Zobaczymy... Ja tej walki obstawiać nie będę...
 
ja zagrałem feijao+thatch+belfort ako 2.28 za 50 zł. jak nie wejdzie to juz bede grał max po 2 walki na kupon :)
 
Dałem po 30 zł na Henderson KO/TKO i Belfort DEC tak jak ktoś wcześniej pisał. Liczę na mocną szczene Dana :)
 
wzieliscie pod uwage KO i dec, a czy o subie nikt nie mysli? szczegolnie ze strony Vitora na obitym czy trafionym mocno Hendo? taki scenariusz tez widze w sumie. ciekawe zestawienie.
 
Myślałem o subie, ale jakoś pierwsza walka uniemożliwia mi mocną wiarę w takie rozwiązanie. Chociaż w sumie słusznie, na obitym może wejść.
 
szkoda ze tome przegral - 60 na gali :(



ktos zarobil na tej gali



vitor + tatch + jason-----



cavalcante + tome-----
 
Wszystko w plecy. Faworytów mi się zachciało stawiać. Nie pamiętam kiedy ostatni raz tak źle mi poszło. Odbijamy się za tydzień :)
 
miałem przeczucie co do Stephensa , a nie pograłem ogólnie niezła loteria . Rusek tez na niezłego fuksa wszedł - twardy łeb ma ;)
 
No tak, Dan usadzony w nieco ponad minutę... :-) Mistrzowie MW i LHW mają szczęście, że zaplanowano im już starcia :).
 
Teraz tylko czekam na Napoli, i największy zysk jaki kiedykolwiek miałem, także będzie ciekawie :)
 
Ile dajesz % szans na zwycięstwo Napoli? :) Ja to zagrałem za 10 zł, to bym może trochę dołożył. Nie znam się na piłce kompletnie. :)
 
Back
Top