Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

tak samo ufc w plecy ,wszystko co mialem na buku poszło dzisiaj na Żyrafe..
 
Mnie Igor Pokrajec zastanwia bo kurs dobry 3,35 ostatnie walki przegrał przez decyzje i jedno nc więc powinno mu zależeć. A zły nie jest bo z Krzysiem Soszyńskim wygrał i z Bonnarem 3 rund przetrwał. Za to jego przeciwnik Romero pokonał Lawala.
 
Jak dla mnie to sensu nie ma, stawianie na Pokrajaca. Pewnie przegra przez KO 1-2 runda i później wyleci z UFC. Myślę, że Feijao nie jest aż tak słaby by z nim przegrać.
 
@Szady, gratuluje trafnych typów, ja 20 w plecy (Camozzi trochę na własne życzenie ;) ). Wrócę silniejszy.



Co do Pokrajaca, nie sugerowałbym się tym, że będzie mu zależeć. Dążąc tropem, Fejao też będzie zależeć, bo dał ciała z Thiago, więc jest po równo. Rafael Calavante bedzie przeszkodą nie do przejścia. Dla mnie zbyt silny faworyt, żeby obstawiać Pokrajaca.



Ja się zastanawiam, czy nie puścić Jeremy Stephens'a w singlu. Wyczuwam KO wieczoru w powietrzu.:-)
 
No ja na tej gali na razie tylko Hendersona mam w singlu po 2,9. Czy pójdzie coś jeszcze, to nie wiem.
 
Jeden kupon tym razem. Nawet oglądać nie będę pewnie : (



O
jv86szm9y2ye.jpg
 
Na UFN 31 jestem minimalnie do przodu. Wtopiłem dwa kupony na trzy, ale uratował mnie doubel Brunson-Rivera po całkiem niezłym AKO 2,8.
 
Zychal, kogo mam być pewny jak nie Narkuna ? myślę, że to tzw "bezpieczny" deal : D Ten duński Hulk musi być rozbity, aczkolwiek inwestycja jak kupowanie cukru w bramie, który ma się zjawić po zaliczce:-) nigdy nic nie wiadomo, na tym polega zabawa
 
Narkun może przegrać przez T(KO), co przy napizganym koksem przeciwniku jest możliwe. Dla mnie to zdarzenie nie jest warte więcej niż 100 zł, ale oczywiście życzę powodzenia. :) Wszyscy solidarnie stawiają Tomka, także albo będzie zbiorowa radość, albo stypa. ;)



Kursy na KSW mówicie? Mam nadzieję na dobrą ofertę na Piotrka Strusa. To może być bet gali. :)
 
tak czy inaczej idealna okazja żeby zacząć grać, obrazu prawdopodobnie nie będzie także nerwy i szukanie po necie, jednym słowem seven25 nie zaczynaj:-)
 
Kupony na narkuna można składać do 23:30 na betsafe więc sądzę żę tak 0:30 - 1:00 a może jeszcze chwilę później
 
Eeech... po zaglądnięciu na betsafe okazało się, że po tej gali jestem jednak dychę do tyłu ;) coś mi się pomieszało.
 
@ Maryjan ostro. nie powiem :-). Ja mam Narkuna za 10 GBP.



Co do sobotniej gali, właśnie poszło rekreacyjnie 5 GBP na dubel Stephens-Fejao. Ako. 3.26



Mam jeszcze postawionego singla na Hendo za 20 GBP.



To chyba będzie wszystko na ten weekend. Ostrze zęby na przyszłą sobotę...
 
Podbijam wyżej... Mam mało kasy, więc tylko za połowę standardowej stawki. Ostatnio pożałowałem na Newtona, co mnie wkurwiło, bo był to kurs roku.



EDIT: Już nastawiałem, nie ma juz tej walki na BaHu... Więc pewnie pójdzie Belfort+Calvalante za standardową stawkę.



@down



Nie mam konta na betsafe już, dostałem bana
 
Ja też postawiłem na Tomka. Niestety tylko po kursie 2,30 ale dobre i to. Na początku był kurs 2,06 zdaje się.



Narkun coraz lepiej rusza się w stójce, ma dobre warunki fizyczne(duńczyk też). Myślę, że powinien dominować siłowo, o parterze nie mówię, bo tam powinien szybko poddać przeciwnika. Mam nadzieję, że po krótkim rozpoznaniu w stójce, Tomek obali i szybko podda rywala.
 
Na Betsson Narkun 2,0 , Carlsen 1.72. Trochę się zmieniło od wczoraj :) Zakłady do godziny 22 , pewnie coś około 23 może juz być wynik walki.
 
Back
Top