Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Eeeee, no to tak



1. Narkun za 3xst.podstawowa



2. Szachtar vs. B.Leverkusen X (podstawa)



3. Juwe (podstawa)
 
Na dzisiaj z LM:



1# Rooney to score and Man United win. @ 5.0







2# Real Sociedad - Manchester United 2 @ 2.5



Juventus - Real Madrid x2 @ 1.54



FC Kóbenhavn - Galatasaray 2 @ 2.10



Viktoria Plzeň - Bayern Mónchen 2 @ 1.13 (dla podwyższenia kursu :-))



AKO: 9.14







Obstawione co prawda same wyjazdy ale może coś wjedzie :-)
 
Na najbliższym UFC warto postawić na Masvidala i Markesa, na obu krus pokaźny, a według mnie obaj są nieznacznymi faworytami. Jak nie będzie jakichś niespodzianek na ważeniu to na nich postawię.
 
Moje typy na LM w dniu dzisiejszym:



Kopenhaga - Galatasaray typ 2 po kursie 2.1



Olympiakos - Benfica typ 2 (zakład bez remisu) po kursie 2.15
 
Markes AKO 2,5



Rivera-Brunson AKO 2,8 (obaj wydają się być faworytami wg mnie, a kursy na nich są chyba ciut za wysokie, odpowiednio 1,83 i 1,57, o Riverę jestem raczej spokojny, Brunson walczy z niejakim Brianem Houstonem (4-1), gość jest mi kompletnie nieznany i nie wiem na co go stać, także tu jest ciutka niepewności)



Miałem grać na Masvidala, ale im bliżej do gali tym mam większe wątpliwości. Tak samo miałem z walką Nurmagomedov vs Healy. Wydawało mi się, że to za duży przeskok w klasie rywala dla Nurmy, a tu proszę. Analogiczna sytuacja jest z Rustamem. I on, i Nurma na przeciwników mają ten sam atut - kapitalne zapasy. Nie wiem, jak u Khabilova ze stójką. Masvidal ma ją na przyzwoitym poziomie, a i na glebie osłem nie jest... Ach, mam ostry dylemat ;) Radźcie coś :p
 
@vaicavalo



No ja nie postawiłem tej walki z tych samych powodów. :) Masvidal to sprawdzona firma, a Khabilov tak na prawdę nie został jeszcze sprawdzony, ale zdaje się drzemać w nim potężny potencjał, który zespół Grega Jacksona może umiejętnie wykorzystać. Tym suplexem mi bardzo zaimponował. W najbliższym starciu się może wszystko zdarzyć, także nie będę ryzykować.



Brunson teoretycznie pewniak, ale cholera wie kim jest ten Houston i co potrafi. Newcomerzy już nieraz zaskakiwali, także bałbym się to zaryzykować, chociaż niewykluczone, że będzie to gładkie zwycięstwo dla Dereka.
 
UFC Fight Night 31: Kennedy vs Natal
1Kupon:
1. George Roop • Francisco Rivera Typ2 Kurs:1.83
AKO:1.83 Stawka:x2

2Kupon:
1. Yves Edward • Yancy Medeiros Typ1 Kurs:1.59
2. Amanda Nunez • Germaine De Randamie Typ2 Kurs:1.83
AKO:2.91 Stawka:x0.5

3Kupon:
1. Tim Kennedy • Rafael Natal Typ2 Kurs4
AKO:4 Stawka:x0.5

4Kupon:
1. Michael Chiesa • Colton Smith Typ1 Kurs:1.55
2. James Krause • Bobby Green Typ1 Kurs:1.65
AKO:2.56 Stawka:x1podstawa

5Kupon:
1. Ronny Markes • Yoel Romero Typ2 Kurs:1.5
2. Dennis Bermudez • Steven Silver Typ1 Kurs:1.60
AKO:2.40 Stawka:x1 podstawa

European MMA 7
6Kupon:
1. Simon Carlsen • Tomasz Narkun Typ2 Kurs:2.4
AKO:2.40 Stawka:x1podstawa

wklad:180 zysk???
 
Ale fail :-)



No nic trzeba będzie coś na to UFC i tak postawić i tak, mam dobre przeczucia co do Tomka, przygotowania mam nadzieję, że przebiegły bardzo pomyślnie i zwycięży bez problemu :)
 
ktoś coś o tym przeciwniku Żyrafy ? kurs na Narkuna wydaję się zachęcający i zagram prawdopodobnie za 200
 
Obejrzałem dwie walki tego Carlsena i jest do ubicia, jestem pewien. Kozak ale opuszcza często ręce, na glebie będzie poddany. Idzie 500 na Żyrafę:-)
 
Ej, nie obstawiajcie teraz bo kurs spadnie. Zaróbmy jutro na UFC i dopiero na Żyrafę :P A, i mam nadzieję, że nie będzie tak jak z Aslambkiem :D
 
Coś te wyjazdy Polaków do skandynawii nie są zbyt szczęśliwe,także sam nie wiem czy stawiać na Żyrafę.Zobaczymy jak pójdzie jutro z UFC,właśnie biorę się za typowanie
 
jak ma ktos konto na UNIBET to Narkun jest po 2.70 polecam!!!1



druga jak dla mnie BOBMA !!!! kurs na Oleinika 2.50 z Cro Copem . czy tylko dla mnie to jest mega value????????????????????????
 
Poszła stówa na Oleinika.



Myślę o postawieniu na Amande Nunes. Mam przeczucie, że pojedzie swoją przeciwniczkę podobnie jak zrobiła to ostatnio Andrade. Bije mocno i ma nokautujący cios. Widziałem na ważeniu ten "błysk w oku". ;)
 
Widzę Szady, że stawiasz na Davis i Nunes jak ja. Miło.

Szady still the best,
with Szady to the end.

kamil_walus_768x0_rozmiar-niestandardowy.jpg


:D
 
Strona się wczytywała, ale zakładów nie szło "odpalić". Już ok. Poszło 100 na Nunes.



Puczi, piękny wierszyk. :-)
 
Tak sobie przeglądam kursy i fajną rzecz zauważyłem. Na zwycięstwo GSP jest 1.43. Ale już za wygraną GSP przez decyzję jest...



Uwaga!



1.48 :-)
 
Back
Top