Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@Mickap



My pleasure. Myślałem, że ją rozklepie w stójce, ale te łokcie też całkiem spoko. Łatwa kasa. :) Reszta moich kuponów już tak gładko raczej nie wejdzie (o ile wejdą). ;)
 
@Szady


W sumie sam dokladajac Nunez do kuponu kierowałem się Twoim typem a więc też dzięki :)





Kosmiczna stawka, ale lubię grać taśmy za takie końcówki :)
 
Kurwa, propsujecie Szadyego, a to ja pierwszy postawiłem i pisałem o Nunes. Zazdrość! :P
(chyba, że mi się posrało i pisałem na lowkingu)
Na Thiago bym nie grał, gość się stacza dosyć wyraźnie. Nad Pokrajacem też myślałem, bo forma Fasoli to niewiadoma. Jednak myślę, że tym razem będzie ostrożniejszy, niż w walce z Thago Silvą i nie pozwoli sobie na kolejną porażkę.
 
Puczi,



faktycznie trochę Ci się pokibało,



nie pisałeś o Nunes tylko o Alexis Davis. Pamięć szwankuje. :P Jeśli Carmouche przegra, to będzie props dla Ciebie. ;)



Ps. Rivera mnie trochę zawiódł. Myślałem, że skończy Roopa w pierwszej minucie. Tak czy inaczej - easy money.
 
Nie mam za bardzo z czego obstawiać i dlatego gram za małe stawki, ale na razie wszystko weszło, a obstawiałem Brunsona, Medeirosa i Riverę - na razie 80 PLNów do przodu. Zagrałbym jeszcze jakiegoś singla, ale nie wiem na co się zdecydować... :P
 
Ano fakt, nie pisałem wcześniej. Ale postawiłem już dawno, dawno :)

@edit: wiadomo, wiadomo, tylko się droczyłem :)
Idę spać, z rana sprawdzę wyniki. piss jou!
 
LPanowie, chciałbym zacząć obstawiać jakieś zaklady, jakie serwisy polecacie, a i jeszcze jedno czy takie serwisy są darmowe czy trzeba coś płacić, pytania moze glupie ale swiezak ze mnie w tej kwestii :D
 
Moja pierwsza rada. Nie zaczynaj grać. Szkoda nerwów



Druga rada. Betsafe.com ma najlepsze kursy pod MMA.



Przez internet nie płacisz żadnych podatków ani nie ponosisz dodatkowych opłat.
 
Czy zaskoczył? Liczyłem się z tym, że Markes przegra przez nokaut. Miałem nadzieje na zwycięstwo decyzją. Nie wszystko wchodzi. ;) Jeśli Davis i Natal wtopią to będę na zero.
 
Davis gładziutko



Puczi, teraz Ty zbieraj propsy. :) We are train together, we are die together!



Co będzie jeśli Natal wygra... :D
 
Ajajaj, a chciałem postawić Kennedy ko/tko, tylko, że hajsy z betsafe są wypłacone/obstawione, więc tylko pinnaclem stawiałem tą galę... Ale i tak jest dobrze. Hajs się zgadza. Wkład pomnożony przez 1.89. Szkoda, że Smith wtopił, ale Bermudez i Nunes naprawili szkody przez niego wyrządzone. Coraz bardziej lubię kobiece mma :)
Swoją drogą Waluś na tym zdjęciu z poprzedniej strony ma minę identyczną jak w moim awatarze.
Przypadek?
Nie sądzę.
 
[strike]Natal, 4.00 x 50 zł



Ronny Markes, 2.50 x 100 zł[/strike]



Alexis Davis, 2.75 x 100 zł



Rivera, 1.83 x 125 zł



Nunes, 2.00 x 100 zł







Czysty zysk: ok. 230 zł
 
2 na 3 kupony z wczorajszego UFC siadło :)



1. Smith za 100 :-)



2. Brunson + Khabilov za 100 :-)



3. Nunes za 100 :-)











E: Na Oleinika kurs spadł już z 2,5 na 2,2
 
UFC Fight Night 31: Kennedy vs Natal
1Kupon:
1. George Roop • Francisco Rivera Typ2 Kurs:1.83+++
AKO:1.83 Stawka:x2

2[strike]Kupon:
1. Yves Edward • Yancy Medeiros Typ1 Kurs:1.59
2. Amanda Nunez • Germaine De Randamie Typ2 Kurs:1.83
AKO:2.91 Stawka:x0.5

3[strike]Kupon:
1. Tim Kennedy • Rafael Natal Typ2 Kurs4
AKO:4 Stawka:x0.5[/strike]

4Kupon:
1. Michael Chiesa • Colton Smith Typ1 Kurs:1.55
2. James Krause • Bobby Green Typ1 Kurs:1.65
AKO:2.56 Stawka:x1podstawa[/strike]

5Kupon:
1. Ronny Markes • Yoel Romero Typ2 Kurs:1.5++
2. Dennis Bermudez • Steven Silver Typ1 Kurs:1.60++
AKO:2.40 Stawka:x1 podstawa

European MMA 7
6Kupon:
1. Simon Carlsen • Tomasz Narkun Typ2 Kurs:2.4
AKO:2.40 Stawka:x1podstawa

wklad:180 zysk 230 i
Narkun w grze

a ja jeszcze nie zagralem Oleinika Kurde!
 
Ja wczoraj 4 kupony:

Wkład 50 zł - zysk - 80 i gdyby nie Carmouche która zepsuła 2 pozostałe byłoby jeszcze + 200 :(((








 
myslalem, ze zaskoczy Cie skonczenie w 3 rundzie, chyba spodziewales sie natarcia Romero w 1 i potem przejecia inicjatywy przez Markesa, bylo troche odwrotnie, swietnie Yoel wygladal.
 
@baju



No Palacio świetnie się spisał. To, że przewidywałem, że może znokautować na początku walki nie oznacza, że nie dopuszczałem do siebie myśli, że to się stanie później. :) Zawiodłem się na Markesie, bo po pierwszej rundzie, w której wygrywał wymiany kickbokserskie i był lepszy (sic!) zapaśniczo, coś później przestało trybić.



@Zychal,



z sobotniej gali mam tylko Dana Hendersona po kursie 2.90 za 100 zł, ale tego typu nie polecam jakoś szczególnie. Na tym pewnie koniec. Nie doszukałem się póki co żadnych ciekawych kursów. Może puszczę jakąś taśmę dla zabawy ewentualnie.
 
ja chyba tez jakas tasme zagram z Belfortem + .a co do narkuna to juz unibet i bah zdjeli na niego kursy ciekawe dlaczego
 
Albo odwołali walkę albo ludzie zaczęli grubo stawiać Narkuna. Ktoś stawiał w tych serwisach? Anulowali kupony też czy już po prostu walki nie można obstawiać?



Na Betsafe jest aktualnie 2.30. Ja zdążyłem zagrać jak było 2.40 jeszcze



fc0iet.jpg
 
Mickap, ale Twój kupon jest jeszcze w grze? Nie anulowali? Jeśli tak, to zagadka rozwiązana. ;)
 
ja zagralem w betsafe po 2.4 i poprawilem w unibecie po w2.7kupony sa w grze.pewnie duzo ludzi go obstawialo







kurs na ignaszowa w walce z harim 6.20 jak hari zaprezentuje sie jak ostatnio z azerem to moze warto zagrac z 10 zl co myslicie ?
 
Back
Top