Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

No i Chandler przejebał naszą kasę :-). Dzięki Newtonowi delikatny plus na gali :].
 
Alvarez, Newton, Straus, Richman wygrali. Genialne są te gale Bellatora. ;) Mi się hajs nie zgadza, bo zrobiłem szkolny błąd - połączyłem Newtona z Chandlerem. Nie jestem zły na siebie aż tak, bo pograne za najmniejszą moją stawkę, a i pierwotnie chciałem połączyć Chandlera z Patem Curranem, także i tak by nie weszło. Jednak mały niedosyt jest, bo wyszukanie takiego kursu i zagranie tego, wbrew wszelkiej maści fachowcom mniejszym i większym, to spory wyczyn. Zychal, trzeba było nie kopiować po mnie. ;)
 
Szady ,zagralem za mala stawke a kurs byl duzy to warto bylo zagrac ,a bellatora gram za pol stawki co na ufc bo rzadko kiedy wchodzi
 
Zychal, spoko, błędy się zdarzają każdemu. Graliśmy za mniejszą stawkę (bardziej 4fun) - przy większych w grę wchodzą tylko single, także luz. :)



@vaicavalo



Graty :) Jak pisałeś wczoraj, co zagrałeś, to myślałem, że będziesz w plecy. To je MMA. ;)
 
Masvidal x Carmouche x Chiesa x Cavalcante x Belfort x Evans x GSP = kurs 24,73 i hajs bedzie mój :)
 
Mickap, największa głupota to stawianie na King Mo po 1.20 w walce z Newtonem. Pluję sobie w brodę, że nie postawiłem w końcu na Newtona - zapomniałem, poważnie.
 
Tak samo jak wy Panowie, nie wiem po jakiego dowaliłem tego Chandlera do Newtona.







Ale jak ktoś jest pazerny, chytry i głupi to śmierć frajerom.
 
Ja tam niecierpliwie czekam na kursy z UFC 167. Gala prezentuje się idealnie do obstawiania. W szczególności czekam, jak buki będą płacić za młodego Pettisa. Oczywiście niezmiernie szkoda wypadnięcia z rozpiski Drysdale'a.



P.S. na Cerrone'a więcej już nie stawiam.
 
Myślę, że Sergio będzie faworytem u buków i raczej nie będzie się opłacało na niego stawiać. Bardziej jestem ciekawy kursów walki Elliot - Bagautinov i Herman - Leites a wszczególności Cerrone - Dunham.
 
No i doszły nowe kursy.



Na szybko: Larkin jest dla mnie faworytem, ale po niziutkim kursie 1.29 bym tego nie ryzykował. Kursy 2.25 na Greena i tyle samo na Silera na pierwszy rzut oka wydają się całkiem fajne. Muszę nadrobić kilka walk i poczekać do ważenia. Może coś z tej dwójki bym postawił.



Kurs na Narkuna podskoczył do 2.40. Jeśli zawierzyć hype'owi, który tworzy środowisko na tego zawodnika, to chyba grzech nie postawić paru złotych. ;)
 
Poszedł Narkun za 1,5 stawki. Bardziej na zasadzie wiary w naszego i hype, bo przeciwnik anonimowy. Ale na sherdogu nie wygląda imponująco.
 
na narkuna po takim kursie napewno pojdzie (podstawowa stawka)



co myslicie o Rivera +Chiesa?
 
Dla mnie Rivera to jeden z największych pewniaków tej gali. Jest spora szansa, że walka skończy się dość szybko przez T(KO). Imponuje mi eksplozywność tego zawodnika. Puściłem singla na niego. Nauczony doświadczeniem, nie dokładam nic do tego. ;)



O Chiesa'ie pisałem już wcześniej. Jest faworytem. Dzięki swojej niekonwencjonalnej stójce może wygrać przez T(KO), w parterze też poddać przeciwnika. Potrafię sobie jednak wyobrazić sytuację, w której Smith dzięki swoim zapasom i świetnej kontroli w parterze będzie punktować u sędziów wymęczając decyzję. Ja tego nie gram, bo kurs na Michaela trochę za niski jak dla mnie.
 
Same single:



Natal, 4.00 x 50 zł



Ronny Markes, 2.50 x 100 zł



Alexis Davis, 2.75 x 100 zł



Rivera, 1.83 x 125 zł



To raczej będzie wszystko z tej gali. Może jeszcze jeden kupon dołożę po ważeniu.



Narkuna też gram. 2.40 x 100 zł.



Nie namawiam do grania moich typów, bo nie mam takiego przekonania jak zeszłym razem. :) W sumie Rivera mi się najbardziej podoba. Spodziewałem się dużo niższego kursu.



Markes może przegrać przez szybkie KO, ale jeśli przetrwa początkowy opór przeciwnika, to ma szanse wygrać decyzją, albo skończyć walkę w ostatnich minutach.



Alexis - Carmouche. Dla mnie 50-50. Liz, dzięki swojej fizyczności może wyciągnąć decyzję, jednak liczę, że Davis da radę urwać dwie rundy w tym pojedynku, a przy odrobinie szczęścia poddać przeciwniczkę.
 
jestes na tym forum najwiekszym fachowcem wiec interesuja mnie twoje zaklady :P a czy zagram czy nie to juz moja sprawa ,napewno nie bede mial zalu jak zagram i cos nie wejdzie kazdy ma swoj rozum:P



zeby nie to ze ostatnio sie przejechalem dwa razy na Edwardsie to bym na niego postawil kurs mozliwy ale odpuszcze ,jeszcze mnie korci amanda Nunez kurs2 .
 
Co myslicie o walce Baczynski vs Magny typ 1 po kursie 1.78? Baczynskiego nie ogladalem zadnej walki natomiast Magny-ego ogladalem w tufie i walce z Moraes-em niczym mnie nie zachwycil i sadze ze to bedzie jego ostatnia walka dla UFC.
 
Szady



jestes zarejestrowany na jakieś stronce o tematyce bukmacherskiej , gdzie podajesz takze swoje typy ?
 
@tomek-host



Nie. :)



Dzięki za miłe słowa panowie, ale ja to robię tylko hobbystycznie. Są lepsi fachowcy ode mnie. Polecam np. Betting Club Slipmych'a na Lowkingu. Gość odwala kawał naprawdę dobrej roboty.



Oglądam sporo walk, bo kocham MMA, a że przy okazji wyciągam jakieś wnioski, to dlaczego miałbym się nimi nie dzielić. Nie obstawiam za "grube miliony". Nie utrzymuję się z tego; z pensji nie dokładam. Założyłem sobie pewien budżet na bukmacherkę i powiedziałem sobie, że jak te pieniądze mi się skończą to zwijam manatki. Lubię wyławiać fajne kursy i nieraz bardziej się cieszę nie z tych pieniędzy, co wygrałem, tylko z trafienia dobrego typu. :)



Ps. Jak nic z tych kuponów, które mam aktualnie w grze nie wejdzie, to szybko zmienicie o mnie zdanie. ;)
 
Puściłem 100 na Narkuna, zobaczymy jak wygra to puszczę po 120zł na Randamie i Masvidala, to wydają mi się być najlepsze typy na najbliższe UFC.
 
Piskorz ufc jest ze środy na czwartek a narkun walczy w czwartek to nie postawisz raczej tej kasy co wygrasz na tomku:-)
 
Pinnacle ma faktycznie najlepsze kursy na MMA? Bo tak mi się obiło o uszy, a niestety bukmacherka mnie coraz bardziej kusi :(
 
Back
Top