Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

http://img585.imageshack.us/img585/4300/cccg.png



http://img546.imageshack.us/img546/8786/aaaazu.png



takie cos zagralem single jak pisalem wyzej licze na Awada
 
Grube 20zł na Mousasi+ Pickett.:-)



A tak serio, to wiem,że Mauler jest faworytem,ale nie aż takim,żeby kurs na Gegarda wynosił aż 2,95, co jest moim zdaniem prezentem na Wielkanoc od bukmacherów.
 
Ja grałem Moussasiego od razu jak pojawił się ten kurs (2.95 betsafe), myśląc, że będzie się zmniejszać, a tu małe zdziwko. Mauler jest faworytem, ale jednak przecenianym przez wielu. W rundach mistrzowskich walka zejdzie do parteru i Gegard wyciągnie jakiegoś suba. :]



Z najbliższej gali jeszcze Ryan Couture - kurs 4.00 - tu się bardziej kieruję sympatią, bo lubię Ryana, a do umiejętności Pearsona jakoś się nie mogę przekonać. Z kursem poniżej 3.00 bym tego nie grał, a tak myślę, że gra warta świeczki. ;)
 
wszystko co zagralem sobie zapisuje podsumowalem marzec:D



Podsumowanie Marca



Stawka łaczna:544



Wygrana łaczna :737



Saldo Koncowe Marca:193



Kupony17 :wygrane:7 przegrane:9 NC:1



Typy:28 wygrane:16 przegrane:10 NC:2



przez ostatnie dwie gale belattora stracilem 150:(i juz chyba wiecej belattora nie zagram:D
 
my tip

Ross Pearson - Ryan Couture : 2
4.00
Matt Mitrione - Philip De Fries : 1
1.29
Diego Brandao - Pablo Garza : 1
1.55
 
screen3003.png




Zgodnie z nowym zwyczajem, moje kupony na weekend. Jak dobrze pójdzie to jutro wstanę o 80zł bogatszy, bezpieczne kupony raczej :-) Ostatnie zdarzenie za tydzień.
 
Nie wiem czy nie warto postawic na moussasiego, po tych pogloskach o kontuzji gustafssona. Kurs lekko spadl, ale nadal jest wysoki
 
Dla mnie granie Gutka przy takim kursie to głupota, oczywiście jest faworytem,ale nie aż tak znacznym,żeby nie skorzystać z kursu 2.95 na Gegarda. Może warto aby wypowiedział się ekspert od underdogów z MMA, TJ:-)
 
Tylko w jakiej płaszczyźnie widzicie zwycięstwo Gegarda, bo na pewno w stójce będzie dominował Szwed przez co najmniej 3 rundy. Pod koniec walki wszystko może się przenieść do parteru, ale tam też będzie trudno skończyć Szweda - i tak pewnie to on większość czasu będzie z góry.


Więc nie wiem czy ten kurs taki świetny do brania. To już wolę zagrać na awans Juventusu z Bayernem.
 
powoli betsyf wystawia kursy na MMAA



kursy duzy nie urywaja :na Jodko 1.46 chyba troche zaniski



i na Drwala 1.20 spodziewalem sie 1.40



Grabowski 1.25
 
Grabowski + Drwal przy 1.50 źle nie wygląda.

@Adik.
Ale kurs dałeś, chyba jelenia szukasz, hehe. ;-)
 
IMO pompowany rekord Jotki może pęknąć - 2.60 na Velickovic'ia wygląda dobrze. Graba po 1.25 to można rozpatrywać w kategoriach lokaty.
 
"Grabowski + Drwal przy 1.50 źle nie wygląda."



Moim zdaniem wygląda bardzo źle. Szczególnie kurs na Drwala jest tragicznie niski, z kolei 4,25 na Swofforda wygląda bardzo dobrze.



Drwal po długiej przerwie, w trakcie ktorej czesto zajmował się róznymi rzeczami. Mam wrażenie(co z resztą chyba sam tomek przyznał), że zawodnik ten nie liczy już na jakiś znaczący sportowy awans(chociażby w postaci powrotu do UFC), z kolei młody Swofford na pewno jest bardziej głodny sukcesu, wszystko jeszcze przed Nim. Będzie maksymalnie zmotywowany. Co do umiejętności to też widać, że jest bardzo solidnym zawodnikiem z dobrą stójką i zajebistymi warunkami fizycznymi. Drwal także preferuje stojkę i pewnie w tej płaszczyźnie będzie toczyć się walka. Myślę, że Swofford może zaskoczyć podobnie jak w walce z Silva, dlatego granie Drwala po kursie 1,20 kompletnie mija się z celem. Prędzej radziłbym polować własnie na value na przeciwnika.



Potem wrzucę przemyślenia nt.jutrzejszego UFC, gdzie mam dwa mocne typy.
 
Dobra, już pograne, więc mogę sie podzielić swoimi przemyśleniami.



Brad Pickett(1,65)+ Conor McGregor(1,60)=2,64



Pickett to bardzo doświadczony zawodnik, który od dłuższego czasu jest w szerokiej czołówce swojej wagi na świecie. Może się wydawać, że ostatnio walczy w kratkę, jednak jeśli juz przegrywa to z samą ścisłą czołówką(Barao, Wineland- tu przegrał nieznacznie). Nie dość, że walczy bardzo widowiskowo to na dodatek skutecznie. Jest wszechstronny, bardzo dobry boks, zapasy też na b.dobrym poziomie. Rok temu tez walczył na gali w Szwecji, gdzie bez problemu odprawił Damacio Page'a. Z kolei Easton to bardzo perspektywiczny zawodnik, jednak to jeszcze nie ten poziom zarówno umiejętności jak i doświadczenia. W ostatniej walce pokazał się raczej ze słabej strony, przgrywając z Assuncao, który, jeśli dobrze pamiętam, wszedł na jakieś zastępstwo. Widzi mi się tu jednogłośna decyzja na korzyść Anglika.



W drugiej walce zawalczy Conor McGregor z Marcusem Brimage'm, który niby sprawił już dwie niespodzianki pokonując blanco oraz Hattesa, jednak nie zaprezentował tam niewiadomo jakich umiejętności, raczej to przeciwnicy(Hattes)zaprezentowali się słabo. Conor to mega talent, bardzo kreatywna stójka+dobre zapasy powinnyy wystarczyć na zdominowanie Brimage'a. Możliwe też zakończenie przed czasem przez jakieś efektowne KO.
 
http://bettigo.com/pol/b/153



http://bettigo.com/pol/b/164



chce ktoś postawić na naszą ekstraklasę? :P
 
Back
Top