Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Artur bez przesady, nie wydaje mi się, żeby gość trollował. W sporcie wszystko jest możliwe. Ogólnie to polecam kierować się własnym rozumem, ewentualnie sugerować się zdaniem slipmycha/markhunto.
 
Ha, ha, ha. Nie bedzie SD- Sauerland Decision. Kontuzja Abrahama, Przerwany pojedynek. Stieglitz ma pas mistrzowski! <-- Borek na twiczu
 
Ten typ na Abrahama był niezły - Abraham nigdy nie przegrał przez nokaut (ani nie był szczególnie tego bliski), a na punkty z zawodnikiem Sauerlanda jest naprawdę TRUDNO wygrać, tym bardziej, że w pierwszej walce Abraham był ciut lepszy, więc powtórka bardzo prawdopodobna, a kurs 2.10 na pewno zachęcał.


Generalnie na Abrahama był kurs 1.25, a że wątpiłem w jego nokaut to branie 2.10 na punkty było rozsądnym wyjściem.


A wiecie jaki był kurs na Stieglitza przed czasem? 10. Trudno to było przewidzieć, nieprawdaż? :) To coś jak typ na Antonio Silvę z Cainem, że wygra przez poddanie...
 
mrby85.jpg




<piwko>
 
Ja na singlach obstawiłem Brancha, Rumbla i over 1.5 Rumble-Andrzej.
Branch po 1.5 to była zbyt dobra oferta.
 
gwidonek mialem grac taki sam kupon jak Ty ale nie moglem wczoraj przelewu zrobic i poszlo wpizdziec:Dszkoda:P
 
chcialem ale nie zagralem po wszystkich komentarzach przeczytanych :D



dla zabawy bez kasy zagralem cos takiego http://zychal.typuje.pl/kupon/1630499.html



za 1000 grac to juz hardcore:D jak najwiecej na ksw 300 to juz dla mnie max:)
 
Ktoś prócz mnie zarobił na Burkmanie?


Ja jako pojedynczy zakład podobnie jak Johnsona i Nama, a że na tego trzeciego najwięcej postawiłem, to jestem tylko na minimalnym plusie...
 
Gwidonek, miej odwagę napisać przed wydarzeniem swój typ, a nie po, bo dużymi wygranymi to nawet najwięksi hazardziści z długami się potrafią chwalić...
 
@Hubi.


Nie o to chodzi. Chodzi o to, że ktoś stawia 1000 PLN na dany zakład to musi w niego mocno wierzyć. I ta sama osoba nie poświęca ani minuty by inni mogli skorzystać z jego wiedzy/przeczucia/szczęścia przed zakładaem i samemu postawić, ale za to przeznacza czas na to, żeby po wszystkim pochwalić się swoim kuponem. Wniosek: ma w du*** kolegów z forum, żeby im podpowiedzieć, ale za to bardzo dba o swoje ego i pokazanie, że jest dobrym graczem.


A najgorsze jest w tym, że pisze do mnie protekcjonalnie "kończ waść" gdy merytorycznie argumentuję dlaczego podałem dany typ... żenada.
 
Abstrahując od tematu dyskusji, kończ waść, wstydu oszczędź użyte w takim kontekście to okropny błąd. Precyzując, używając tej frazy prosimy o śmierć, naszą śmierć :-)
 
-kurekq, a jak ktos stawia na helda po kursie 2,1 to po to zeby zarobic 100%, a nie po to zeby czekac na kontre i zarobic 5%.



-argumentowanie na helda typu: held po 2,1 prezent! do mnie nie przemawia



-johnsona podawalem przed walką poczytaj moje wczesniejsze posty



- "koncz wasc" - od ostatniego ufc z overeemem gadasz jak potluczony
 
przeciez johnson i branch bylo najlepszym zakladem, jaki mozna bylo postawic na tej gali, sie dziwie jak mozna bylo na to nie wpasc
 
Jak ktoś stawia 2,20 (a nie 2,10, a było nawet 2,40) na Helda to może i po to, żeby zyskać 100%, ale moim zdaniem lepszy surebet w postaci 10% niż niepewny typ 2,20 - no, chyba że to naprawdę jakaś totalna pomyłka, ale wiadomo było, że jeśli już Held jest faworytem to bardzo niewielkim.


W zakładach oprócz lepszej umiejętności przewidywania wyników liczy się też umiejętność przewidywania jak dany kurs będzie się zmieniał. Na tym też da się zarabiać...


Held to prezent to było stwierdzenie, a nie argumentowanie. Akurat w tamtym momencie nie miałem czasu pisać więcej na ten temat.


Od ostatniego UFC z Overeemem wszyscy się na mnie rzucili za typ, który podałem składający się z 4 walk o łącznym AKO pod 1,90 i też gadałem jak potłuczony. Mało kto zauważył, że ten typ wszedł i to gładko.
 
Aby uniknąć sporów proponuję, aby wrzucać postawione kupony/typy jedynie przed zdarzeniem. Tak jak jest na forum bukmacherskim. Pisanie o wygranych po zdarzeniach nie ma sensu, nie uwiarygadnia użytkownika, a ma jedynie na celu pochwalenie się.
Wiele osób bardzo chętnie chwali się wygranymi, przy okazji milcząc podczas serii porażek. Poza tym, wypadałoby delikatnie uporządkować ten temat.
 
Oki, więc,żeby nie było:



beztytuubxwf.jpg




To tylko za 5 złotych, więc mogę się pobawic w większe kursiki, a akurat mam takie dziwne szczęscie,że takie zakłady mi wchodza, a te pewniejsze za większe trochę stawki wtapiam.
 
1. Chcąc wykonać zrzut aktualnego widoku ekranu szukamy na klawiaturze przycisku • Print Scrn • (najczęściej znajduje się w rejonie klawiszy • Home • , • End • , • Pause • , • Break • ).



2. Naciskamy jeden raz wyżej wymieniony przycisk.



3. Uruchamiamy dowolny edytor graficzny. Wykorzystamy najprostszy wbudowany w system Microsoft Windows, a mianowicie program Paint (klikamy Start -> Programy -> Akcesoria -> Paint).



4. Po uruchomieniu Painta klikamy w górnym menu napis • Edycja • , a następnie wybieramy • Wklej • . Potwierdzamy przyciskiem Tak komunikat - • Obraz w Schowku jest większy niż mapa bitowa. Czy chcesz powiększyć mapę bitową? •



5. Teraz powinien pojawić się uprzedni ekran.



6. Wklejony ekran musimy zapisać w odpowiednim formacie • klikamy w górnym menu napis • Plik • , a następnie • Zapisz jako... •



7. Wybieramy miejsce gdzie chcemy zapisać, standardowo Microsoft Windows wskazuje folder Moje dokumenty.



8. Wpisujemy dowolną nazwę pliku w polu Nazwa pliku.



9. Wybieramy format pliku w polu Zapisz jako typ: JPEG File Interchange Format (*.jpg;*.jpeg).



10. Naciskamy przycisk • Zapisz. •



11. Możemy zamknąć program Paint.
 
kurekq przypominasz mi kumpla z liceum, ktory mowil, wez mi zagraj to samo co Ty i najczesciej jeszcze pozycz mi kase na ten kupon, oddam Ci z wygranej, widzisz w tym sens jakis?
 
Back
Top