Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Twoje zakłady/Pinnacle:
Lechia Gdańsk wygra Kurs: 2.5385/5.680
Zaglębie Lubin wygra Kurs: 3/7.150
Ilir Latifi wygra Kurs: 2.0/8.920

Tak nie bardzo wiem czy sobie jaja robisz, czy masz nas za idiotów?
 
tutaj ja ustalam kurs na moj typ a na typ przeciwnika kurs jest obstawiany automatycznie, więc nie wiem o co ten dym :D



@Visu ja nie wiem kogo tu banować bo twoje komentarze na pewno dużo wnoszą do tego forum jeśli w ciągu roku nabiłeś ich prawie 3 tysiące, na pewno większość z nich była naprawdę twórcza...
 
Wszystkie w hyde parku! Ide po grzeski i okocimy.



Powtorze po poprzednikach, na durne zaklady szukaj cymbalow gdzie indziej
 
Postawiłem na przeciwnika Mousasiego. Ryzyk fizyk, ale kurs na betsafe ładny. Mój pierwszy taki zakład, liczę na szczęście debiutanta :D
 
Podoba mi się ten portal gdzie zakłądasz się z innymi graczmi. Można uzyskać niezłe kursy.


Chciałby ktoś postawić na porażkę Piechoty albo Niedźwiedź na MMAA3? Dam kurs 3.0. Jak ktoś chce to od razu pisać ile eurosów chce wejść.
 
http://sport.wp.pl/kat,1742,title,Afera-w-1-lidze-Boniek-powiadomil-Platiniego,wid,15470702,wiadomosc.html poczytajcie ktos w sts chcial postawic duza kase na zawisze ze wygra dwoma golami:D i juz na zadnym buku nie ma tego zdarzenia
 
@kurekq mi też ten portal się podoba, fajna zabawa tam jest :P
ale na porażkę Piechoty ani Niedźwiedź nie mam zamiaru postawić :)
 
heh postawiłem dyche na Larson + Latifi. Bardziej prawdopodobna część zakładu już się spełniła. Aż mi szkoda, że jednak wtopię
 
Poproszę o odpowiedź: Betsafe czy Fortuna? Gdzie zacząć pierwsze kroki z hazardem?
 
fortuna chyba pobiera podatek jak dobrze pamietam , i chyba betsyf ma najlepsze kursy ,unibet tez polecam kursy w miare nie trzeba weryfikowac konta
 
Szefy -> czy w tych dwóch bukach jest tak, że jak wpłacę pieniądze, to czy mogę po jednym zakładzie poprosić o wypłatę na konto wygranej, czy jest jakaś klauzula o tym, że muszę zrobić tyle a tyle zakładów przed wypłatą? Pewnie jest, bo by bonusów nie dawali nowym.
 
musisz w betsyfie obrot zorbic chyba pieciokrotny po kursie minimum 1.5



lepiej wplacic nie brac bonusow i po wygranej wyplacac:)
 
Fortuna ma słabe kursy. Na Latifiego choćby tylko 4.95, a z tego co ktoś tu mówił, to nawet po 8zł są na niego kursy.
 
Back
Top