Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@Tomasz Chmura.
Dlaczego pytasz o dwóch bukmacherów? Na rynku jest ich więcej.

Jeśli chcesz stawiać głównie kombinacje (kilka walk na jednym kuponie), to:
- marathonbet (świetne kursy, natychmiastowa wypłata)
- unibet
- betsafe (cienkie kursy i ma dużo wad, ale ma chyba najszerszą ofertę jeśli chodzi o polskie mma)

Jeśli zaś wolisz raczej pojedyncze walki (jedna na kuponie) to bezkonkurencyjny z polskojęzycznych jest pinnacle - zdecydowanie najlepsze kursy.

I nie nazywajmy zakładów bukmacherskich hazardem, bo hazard to gra losowa (nie można przewidzieć w żaden sposób wyniku). Zakłady bukmacherskie to lepsze przewidywanie wyników sportowych od bukmacherów (tzn. lepsza wiedza od bukmacherów i lepsza analiza).

Gdyby zakłady bukmacherskie były hazardem to nikt długoterminowo by na nich nie wygrywał. A osób, którzy przez cały rok są na plusie przez kolejne 12 miesięcy z rzędu trochę jest. W ruletce to jest praktycznie nieralne.
 
I trzeba dodać że bah też jest słaby :-)



Tomasz zobacz też tobet,expekt.Sam ostatnio zastanawiam sie czy nie bawić się w obstawianie live walk ufc ale zapomniałem ktora strona ma taką opcje.
 
Evangelista, nie bierz bonusu, absolutnie. Wpłacasz 100zł, dostajesz 100zł i musisz przeznaczyć 1200zł na zakłady po kursie 1.9, czyli albo ako albo nieznaczny underdog.
 
nie ma co sie laszczyc na te bonusy pozniej czlowiek nie moze wyplacic i gra co popadnie zeby to pomnozyc i zostaje z niczym
 
@gwidonek.


Na porażkę Donaire. Kurs blisko 3, a przeciwnika ma kosiarza jakich mało, opłaca się.
 
Nie każdy jest taki dobry, aby ze 200zł zrobić 1200zł grając wysokie kursy po 1.9, czyli bez tzw. "pewniaków" których zwykłeś grać, a potem jeszcze to puścić w obrót aby móc wybierać pieniądze. Lepiej chyba z własnej stówki zrobić 600 zł i móc wybierać kiedy się zechce kase :)?
 
Obrót robi się live na zmieniających się kursach, a to co się przegra odrabiasz na progresji, jak będe miał więcej czasu to Wam opiszę. Robiłem już obrotu na bardziej hardkorowych warunkach i da radę. A bonus w postaci 100% opłaca się brać, szczególnie dla początkujących. I po co Ci tak wypłacać? Niech kasa się obraca - przecież (mam nadzieję) wszyscy gramy "wolną gotówką", a nie potrzebną na życie. Wcześniej czy później sobie wypłacimy.
 
Ostatnio taki obrót chyba zrobileś z Heldem?:-)



Chyba wiem o co chodzi... ale przecież nigdy nie masz pewności, że na live kursy się nagle odwrócą i stawiając wtedy na przeciwnika praktycznie nic nie ryzykujesz.
 
Ale lepiej mieć kase w portfelu, niż na witrualnym koncie, na którym zawsze kusi żeby zagrać coś. Zrobiłeś z 200zł ,600zł? Wybierasz 400zł i grasz dalej ;)
 
Zrobiłem jeden zakład łączony za 30 zł (dwa typowania) i mogę wygrać 130 zł. WTF!? Czemu nikt nigdy mi nie powiedział, że inwestując tak mało pieniędzy można wygrywać tak dużo? CZEMU NIKT O TYM NIE WIE? :-)
 
Tomku w STS przy hardcorowych kursach z 2 zł można wyciągnąć 120 zł . Ale trzeba obstawiać ligę hokejową Hondurasu albo bobsleistów z Iranu czy Kenii. Nie wpsominając o drużynach ligi podwórkowej z Boliwii.
 
ja stawiam przewaznie live, jak mecz np do 30 min jest 0:0 wygrana czyjejs druzyny z handi. wiecej razy siada niz nie, a hajs mega do ugrania. atletico to juz mi tyle wygralo, ze ciezko policzyc
 
Zrobiłem jeden zakład łączony za 30 zł (dwa typowania) i mogę wygrać 130 zł. WTF!? Czemu nikt nigdy mi nie powiedział, że inwestując tak mało pieniędzy można wygrywać tak dużo? CZEMU NIKT O TYM NIE WIE?
confused.gif


Co obstawiłeś?Jeśli można wiedzieć.
 
Wygrywają, ci którzy nie obstawiają ... :-)











i najważniejszaa zasada, żadnych łączonych kursów !!
 
i najważniejszaa zasada, żadnych łączonych kursów !!






Dlaczego? Mi się wydawało, że to żyła złota.


Co do typów, to jeden postawiłem na Reza Madadiego, a drugi na Brada Picketta (łączony). Oba uzasadniłem w jutrzejszym typerze. Wiadomo, że to MMA i różnie może być. Dlatego proszę się nie sugerować, bo później będzie na mnie. Typer to zawsze loteria.
 
Nie no, ale właśnie chcę uniknąć czyichś błędów dlatego pytam. Chodzi Ci, że ryzyko mnoży się przez ilość połączonych typów?
 
Back
Top