Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Screenshot_20210804-212559_Facebook.jpg


Ciekaw jestem kursow
 
Ciężko mi z pamięci to ocenić. Imo Valiev wygrał z Barcelosem uczciwie po bliskiej walce. Bardzo ciężka walka na papierze. Valiev też ma kawał zapasów, Simona obalał tylko Dvalashvili jak dobrze pamiętam. Natomiast co będzie, jak walka zapaśników skończy się w stójce... Ciężko. Nawet nie będę przeglądał - dla mnie no-bet.
Simon @2.41 na fortunie wystawiony
 
Limity są regularnie - trzeba mieć nowe dane osobowe + nowe potfele zgodne z danymi - inaczej nie da rady.
Pinnacle nie obsługuje Niemiec - USA lub Azja muszą być dane ;)
Ok, dzieki a moze byc np na siostre ale dam inny adres zamieszkania? Moze tak byc?
 
Ok, dzieki a moze byc np na siostre ale dam inny adres zamieszkania? Moze tak byc?
Kobiety są często dodatkowo weryfikowane. Jeśli wpłaty będą z jej konta (lub portfela) i masz potwierdzenie adresu to tak. Jeśli nie, to spore ryzyko, że nie wypłacą.
 
Niedźwiedź (gromda) 1.25 + Maria Andrejczyk będzie na podium (rzut oszczepem IO) 1.25 + Fiziev (ufc) 1.3 , kursy betclic
1000pln- 1700pln
Nich moc będzie z wami, wchodzi leciutko.
 
Ogląda ktoś boks na igrzyskach?? Chodzi mi o finał do 91 kg widzę duzadysproporcje w kursach a może warto dać doga Torezza kurs 7 w etoto.... Kurde jak doszedl do finału to powinien coś potrafić wygląda solidnie
 
Ogląda ktoś boks na igrzyskach?? Chodzi mi o finał do 91 kg widzę duzadysproporcje w kursach a może warto dać doga Torezza kurs 7 w etoto.... Kurde jak doszedl do finału to powinien coś potrafić wygląda solidnie
Osobiście uważam, że kursy wystawione poprawnie, przewaga w warunkach jest spora, dodatkowo ich pojedynek z 2019 pokazał jak najprawdopodobniej będzie wyglądać pojedynek. Co prawda zawsze można liczyć na faworyzowanie USA.

 
Osobiście uważam, że kursy wystawione poprawnie, przewaga w warunkach jest spora, dodatkowo ich pojedynek z 2019 pokazał jak najprawdopodobniej będzie wyglądać pojedynek. Co prawda zawsze można liczyć na faworyzowanie USA.


Trochę jak walka Dawida z Goliatem.... Naprawdę warunki ma Uzbek konkretne
 
Jedna sensacja już jest Ukrainiec po 2 rundach pewnie 2-0 i finalnie nokaut na Czyzniaku ale warto śledzić przyszły mistrz co za ofensywny wojna cały czas wojna jak kiedyś Pac man
 
Jest kilka mocnych typów na ten miesiąc. Z konkretnym kursem, tylko poczekać do końca miesiąca. Pisać priv lub inną formę kontaktu bo za dużo tu kurew siedzi i jeszcze skorzystają :cool:
Hahah Pudzian a nazbierasz z nich chociaż ako @2,0 ?? :lol: :lol: to ja Ci jeden żużel gratis - nie będziesz miesiąc czekał przegrywie:lol:
 
Jest kilka mocnych typów na ten miesiąc. Z konkretnym kursem, tylko poczekać do końca miesiąca. Pisać priv lub inną formę kontaktu bo za dużo tu kurew siedzi i jeszcze skorzystają :cool:
Eksperci od krykieta, badmintona oraz hokeja na wrotkach już się ze mną kontaktowali i mają też konkretne typy na ten miesiąc które wlecą na naszą grupę. Znowu zapowiada się skubanko buka.
 
Masz Pudzian żebyś nie beczał że się nie podzieliłem - stawkowanie sobie wymyśl sam, w końcu taki Pro Elo dobrze rozdziela jednostki

STS - COOK 9,5 - 1 --> ja zagrałem po @1,94 - w tej chwili jest 1,5 czyli akuratnie dla Ciebie
STS,Fortuna - mecz Belle Vue - Peterbough 1 - 1,3/132
Fortuna - D. King 10,5 - 1 @1,94
STS/Fortuna Harris 7,5 - 1 @1,83
 
Eksperci od krykieta, badmintona oraz hokeja na wrotkach już się ze mną kontaktowali i mają też konkretne typy na ten miesiąc które wlecą na naszą grupę. Znowu zapowiada się skubanko buka.
Będzie zabite? :cool:
 
Back
Top