Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

(fantastycznie rozkłada siły, praktycznie w jego grze nie ma zbędnych ruchów)
To nie jest kwestia fantastycznego rozkładania sił. Freire w 3-5 rundach wyglądał znacznie gorzej jak na początku walk. To typowy counter-puncher, który potrafi wlecieć w nogi. Nie ma wybitnej kondycji, nie ma dużego volume punch, zwykle po prostu trafiał lub poddawał - jest do wypunktowania bezproblemowo przez światową czołówkę.
 
To nie jest kwestia fantastycznego rozkładania sił. Freire w 3-5 rundach wyglądał znacznie gorzej jak na początku walk. To typowy counter-puncher, który potrafi wlecieć w nogi. Nie ma wybitnej kondycji, nie ma dużego volume punch, zwykle po prostu trafiał lub poddawał - jest do wypunktowania bezproblemowo przez światową czołówkę.
Trzymam się swego, w moich oczach to jest zawodnik który nie marnuje energii kiedy jest to niepotrzebne zupełnie odwrotnie niż McKee którego wiele ataków jest mega niecelnych i w dodatku każda taka nieudana próba sporo uszczupla jego pasek z energią z uwagi na to że wkłada 100% w prawie każde uderzenie.
 
Trzymam się swego, w moich oczach to jest zawodnik który nie marnuje energii kiedy jest to niepotrzebne zupełnie odwrotnie niż McKee którego wiele ataków jest mega niecelnych i w dodatku każda taka nieudana próba sporo uszczupla jego pasek z energią z uwagi na to że wkłada 100% w prawie każde uderzenie.
Dla mnie to kompletna bzdura, te same bzdury pisze Stachura. Czas pokaże ;)
 
Poczekajmy i wtedy będziemy komentować.
Jeśli chodzi o wątek kondycyjny to nie ma na co czekać bo to po prostu widać jak na dłoni że McKee odstaje wydolnościowo od Patricio (pisał wyżej o tym również @Clemenza08), jednak to nie oznacza że Pitbull tą walkę wygra. Jest dużo zmiennych które mogą wpłynąć na to że AJ będzie wyglądać świeżo w dalszych rundach takich jak choćby zmiana podejścia taktycznego i zacznie spokojnie (nie wykluczam tego zważywszy że jest to jego pierwsza walka zakontraktowana na 5rund).
 
Jeśli chodzi o wątek kondycyjny to nie ma na co czekać bo to po prostu widać jak na dłoni że McKee odstaje wydolnościowo od Patricio (pisał wyżej o tym również @Clemenza08), jednak to nie oznacza że Pitbull tą walkę wygra. Jest dużo zmiennych które mogą wpłynąć na to że AJ będzie wyglądać świeżo w dalszych rundach takich jak choćby zmiana podejścia taktycznego i zacznie spokojnie (nie wykluczam tego zważywszy że jest to jego pierwsza walka zakontraktowana na 5rund).
Mam inne zdanie. Siły rozkładasz tak, żeby wygrać. McKee kryzysów nie miał. Spokojnie ma kondycję na 5 rund w dobrym tempie, tymbardziej z kimś tak mało aktywnym jak Pitbull.
 
Bodychrist dużo cięższy,trenował w czerwonym smoku no i ma już 2 walki za sobą. Na taka pizde jak robalini powinno wystarczyć.

Mundek ładnie się zaprezentował na media treningu, lepsze warunki fizyczne i dłuższy staż treningowy

BE0C8EF5-4E77-4A5C-9031-7F6AE38F0770.jpeg
 
Cullen lekko rozpykal Yildirima więc w sumie 2 takie kupony zamyka Mckee plus kupon z fortuny który zamyka Strickland ze starym Hallem na 2250 szykuje się fajna nocka
 

Attachments

  • Screenshot_20210731_210058_pl.iforbet.jpg
    Screenshot_20210731_210058_pl.iforbet.jpg
    150 KB · Views: 59
kiedy słyszę Sal D'Amato to już wiem, że wynik będzie inny niż ja go widziałem :śmiech:

na szczęście tylko za dyszkę

1627811159384.png


ale za to

1627811205969.png


głupio się teraz te kupony z Fortuny wkleja
 
Kuponik na przyszły tydzień, miałem nie stawiać ciężkich po 1.25 w dodatku z Lewisem ale trzeba się jakoś pocieszyć ze waga ciężka zamieni się zaniedlugo w stypo wagę przez tego zamulacza i szachistę jebanego Gane
FA66EAEE-253B-4788-81AA-472D39303493.jpeg
 
Nie ulega wątpliwości po tej walce że AJ jest na szczycie, jednak wciąż uważam że jeśli walka wyjdzie poza 3 rundę to będzie miał kłopoty.
Moim zdaniem nie. Z drugiej strony patrząc realnie to tylko UFC może to już zweryfikować.
 
Back
Top