Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jak dla mnie z tej gali jedyny Heinisch za 1.70 jak nie ogra takiego ogórka jak Imavov to o czym tu gadać plus Ukrainiec na gole pięści że pokona Lobova, doświadczenie bokserskie o niebo lepsze.. Powinno być do jednych bramek łatwo i przyjemnie
 
Z jutrzejszego Czeskiego Oktagonu MMA polecam na kupon

Basharat @1.32 ze słabym Finem. Tak zwany mismatch. W STS chyba najwięcej. Afgan z Londyńskiego Shootfighters przejedzie się po nim.

Mógłby ktoś przypomnieć bo gdzieś zgubiłem stronę z relacją tekstową gdzie zawsze jest Oktagon MMA live. Kilka razy była tu podawana.

:cool: ale orka na rywalu :applause:poddanie
 
Niekoniecznie, Maverick nie ma takiego technicznego boksu jak Grasso a dwa ze blokuje ciosy twarzą xD

z mojej strony Heinisch+Arce
@Evo ta Maverick przehajpowana tak jak pisałem ze nie skreślałbym Barber w tym starciu
:neildegrassewhoa:

edit jebac Heinischa
 
Pięknie
Petarda

:facepalm:

Bite 2-1 w rundach

Brawo @Karwantes
Zgasiłes go jak peta :applause:
Jedyny wałek to właśnie ta walka. P.S. Ja tego nie grałem ani nie polecałem.
IMG_20210725_123931.jpg
 
Idźcie za garaż co? Mozna też w sumie zrobić jakieś głosowanie za w. delikwenta z działu jak swego czasu miało to miejsce w hp z innym userem. Znowu będzie miło i wesoło. Tak sobie tylko głośno myślę :homer:
 
Idźcie za garaż co? Mozna też w sumie zrobić jakieś głosowanie za w. delikwenta z działu jak swego czasu miało to miejsce w hp z innym userem. Znowu będzie miło i wesoło. Tak sobie tylko głośno myślę :homer:
i tu ci reke podam
 
A walka Lobova dalej wisi na fortunę z jutrzejszą data.. Blokuje mi wypłacenia kuponu, te ich psy z czatu cały dzień wyjaśniają sytuację... Hu.. Do szczania
 
Boję się jedynie ze policzka to jako ich pomyłkę i kurs 1.55 w łeb gdzie na kuponie będzie to kilka fajnych stów
I zamiast czekać to piszesz... Ehhh amatorzy, a byłaby darmowa kasa...
W takich przypadkach się nie odzywasz i wbijasz pod korek, 50/50. A tak to już po grzybkach jak zgłaszałeś...
 
I zamiast czekać to piszesz... Ehhh amatorzy, a byłaby darmowa kasa...
W takich przypadkach się nie odzywasz i wbijasz pod korek, 50/50. A tak to już po grzybkach jak zgłaszałeś...
Myślisz że by to uznali jakbym wszedł za kilka tys?? Bez szans przerobilem podobne sytuację już dawno
 
Myślisz że by to uznali jakbym wszedł za kilka tys?? Bez szans przerobilem podobne sytuację już dawno
Nie wchodzisz jak idiota za kilka tysięcy ze swojego konta (bo takie bety są pod szczególną uwagą - weryfikowane), tylko grasz na miejscu w punkcie lub stawiasz po 2/3 kupony po 500pln z różnych kont. Tak, często uznają.
Zajebałeś trochę. Sam miałem pograne za kilka tysięcy łącznie i nie ja jeden, prawdopodobnie ubiłeś zysk - bo gala niszowa, wyniki przyjdą z dupy i tu była bardzo duża szansa na darmowy pieniądz.
 
Nie wchodzisz jak idiota za kilka tysięcy ze swojego konta (bo takie bety są pod szczególną uwagą - weryfikowane), tylko grasz na miejscu w punkcie lub stawiasz po 2/3 kupony po 500pln z różnych kont. Tak, często uznają.
Zajebałeś trochę. Sam miałem pograne za kilka tysięcy łącznie i nie ja jeden, prawdopodobnie ubiłeś zysk - bo gala niszowa, wyniki przyjdą z dupy i tu była bardzo duża szansa na darmowy pieniądz.
Lipa, rozliczyli po 1.0
 
Ciekawe bety na następne UFC:
Fiziev vs Green - czy Green jest słusznie aż takim faworytem? Jeśli sięgnie do zapasów to może ma większe szanse niż wskazuje na to kurs @ 3.56. Fiziev-a bym pograł gdyby nie bardzo niski kurs @1.25. Stójkowo to półka wyżej, pytanie tylko jak z obroną przed obaleniami.
Kape vs Osuborne @1.55 - już teraz kurs spadł do @1.4. Myśle, że Kape jak najbardziej będzie chciał naprawić swój dotychczasowy rekord w UFC 0-2. O ile w walce z Pantoja obstawiałem Alexandra to już z Nicolasem uważałem, że da radę, ale niestety sędziowie orzekli inaczej. Tutaj dostaje rywala półkę niżej, którego moim zdaniem ma szanse odprawić niczym Kelleher.
Pantoja vs Royval @1.6 - Alexander przegrywał tylko z czołówką swojej dywizji. Royval to niebezpieczny zawodnik o świetnym parterze i niekonwencjonalnej stójce i świetnych warunkach fizycznych. Mimo wszystko uważam, że doświadczenie powinno pomóc Pantoja w wygranej nad młodszym, mniej doświadczonym rywalem. W stójce Alexander powinien być bardziej aktywny 4,3 ciosy na minute kontra 3,77. Do tego solidny tdd 68%.
Kenney vs Yadong - mimo ostatniej przegranej nadal uważam Kenneya za świetnego zawodnika. Cruz wykorzystał największa słabość Kenneya czyli zapasy. Yadong we wcześniejszych walkach korzystał również z zapasów i pytanie czy tutaj również ich nie zastosuje. Mimo wszystko w stójce uważam za bardziej wszechstronnego Caseya, który powinien lowkickami okopywać nogi rywala.
Gustaffson vs Craig @2.24- kiedyś wszyscy obstawiali by Gustaffsona niestety ostatnie walki to 3 przegrane z czołówką, ale jednak 2/3 przez poddanie. Craig ma świetne umiejętności parterowe dlatego nie dziwi, że Alexander jest underdogiem. Mimo wszystko w stójce jeśli wróci stary Gustaffson to powinien ustrzelić Craiga.

Zamrożone pieniądze:
Brady vs Lee - jak już nieraz było mówione.
Yan vs Sterling - Po tym wszystkim Yan pewnie trenuje dwa razy ciężej i będzie dążyć do skończenia przed czasem aktualnego "mistrza".
 
No i musiałeś uciekać z kraju bo Cię o to chłopy z fortuny ścigają
:rutekajak:
Panowie w czarnych maskach, FBI, CIA i takie tam... ;)
Pozdrawiam "z wygnania":
IMG_20210726_193204.jpg

nie wierze. Na tym temat można zakończyć :hi:
Nie musisz, wierz w co chcesz. Ewentualnie zapytaj tutaj to kilka osób z Cohones, z którymi kilka typów wspólnie tak rozegraliśmy pewnie potwierdzi. Część osób stąd znacznie częściej wyłapuje takie błędy czy gra late bety m.in. na Fortunie. Oznaczał nie będę, bo nie wiem czy sobie życzą - również na tym zakończę. Za krótko siedzisz w temacie, jak to dla Ciebie to nowość, że bukmacher myli się regularnie i nie zawsze wyłapuje te błędy.
 
Last edited:
Panowie w czarnych maskach, FBI, CIA i takie tam... ;)
Pozdrawiam "z wygnania":
View attachment 24215

Nie musisz, wierz w co chcesz. Ewentualnie zapytaj tutaj to kilka osób z Cohones, z którymi kilka typów wspólnie tak rozegraliśmy pewnie potwierdzi. Część osób stąd znacznie częściej wyłapuje takie błędy czy gra late bety m.in. na Fortunie. Oznaczał nie będę, bo nie wiem czy sobie życzą - również na tym zakończę. Za krótko siedzisz w temacie, jak to dla Ciebie to nowość, że bukmacher myli się regularnie i nie zawsze wyłapuje te błędy.
Masz tam jakieś dyskoteki itp ?
 
Masz tam jakieś dyskoteki itp ?
Lipa, jedna dyskoteka, dwa puby, małe centrum miasta, trzy/cztery dość duże hipermarkety. Ja w małej mieścinie siedzę (ok. 5tys. mieszkańców). Na konkretną imprezę to trzeba by do Kopenhagi - 3h komunikacją.
Za to mam fiordy 30km od siebie ;)
 
Back
Top