Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

No to takie dodatki. Przecież zaraz będzie śmiech że śmieciowe kursy to były. :lol:
Ale jak jeszcze wygra Gane i Spence Jr (boks) obydwaj w sierpniu i obydwu uważam za formalności to będą Malediwy na 2 tygodnie @Zarobas

Także polecam pijawkom i nie tylko zagrać już teraz i poczekać.

:tiphatb:
Śmieją się, szydzą że małe kursy, że niekulturalnie a sami osobiście nie wnoszą żadnej wartości na forum. Najwięcej szczekają ci którzy nic tu nie pomagają, trzeba robić swoje wariat i się nie przejmować zawistnikami :conorsalute:
 
No to fajnie, a postawiłem na przeciwnika sarary, bo właśnie myślałem, że cała walka będzie wyglądać jak pierwsze 2 rundy, no ale ta 3 to jakiś żart.... 4.0 kurs był na tego placka 2 pierwsze rundy 10:8, a w 3 takie coś xD
 
No to fajnie, a postawiłem na przeciwnika sarary, bo właśnie myślałem, że cała walka będzie wyglądać jak pierwsze 2 rundy, no ale ta 3 to jakiś żart.... 4.0 kurs był na tego placka 2 pierwsze rundy 10:8, a w 3 takie coś xD
Typ był bliski, jednak zabrakło kondycji. Na szczęście udało się odrobić drobną kwotę na rywala Sarary poprzez live na Tomasza w 3 rundzie kurs @10. Gorzej było moim zdaniem z Kornikiem, który z niewiadomych powodów w 3 rundzie prawie nic nie robił i przegrał bliską walkę.
 
Typ był bliski, jednak zabrakło kondycji. Na szczęście udało się odrobić drobną kwotę na rywala Sarary poprzez live na Tomasza w 3 rundzie kurs @10. Gorzej było moim zdaniem z Kornikiem, który z niewiadomych powodów w 3 rundzie prawie nic nie robił i przegrał bliską walkę.
No tak, to był żałosny występ kornika.
 
Z jutrzejszego Czeskiego Oktagonu MMA polecam na kupon

Basharat @1.32 ze słabym Finem. Tak zwany mismatch. W STS chyba najwięcej. Afgan z Londyńskiego Shootfighters przejedzie się po nim.

Mógłby ktoś przypomnieć bo gdzieś zgubiłem stronę z relacją tekstową gdzie zawsze jest Oktagon MMA live. Kilka razy była tu podawana.
 
Last edited:
Z jutrzejszego Czeskiego Oktagonu MMA polecam na kupon

Basharat @1.32 ze słabym Finem. Tak zwany mismatch. W STS chyba najwięcej. Afgan z Londyńskiego Shootfighters przejedzie się po nim.

Mógłby ktoś przypomnieć bo gdzieś zgubiłem stronę z relacją tekstową gdzie zawsze jest Oktagon MMA live. Kilka razy była tu podawana.
Mam go razem z Pudilová w ako 1.7 takie najbardziej dwa sensowne bety z tej gali ;)
 
Back
Top