Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Na zamkniętą grupę którą założyłem podałem właśnie mocne typy na Weekend ale jakiś błąd mi wyskakuje :awesome:
Może ktoś sprawdzić czy z jego strony jest wszystko OK ? I dać tutaj znać.

Trzeba będzie panowie pomyśleć o zmianie skryptu na jakiś najlepszy. No bo co by nie patrzeć kilku na tej grupie jest.

:cool:
 
Na zamkniętą grupę którą założyłem podałem właśnie mocne typy na Weekend ale jakiś błąd mi wyskakuje :awesome:
Może ktoś sprawdzić czy z jego strony jest wszystko OK ? I dać tutaj znać.

Trzeba będzie panowie pomyśleć o zmianie skryptu na jakiś najlepszy. No bo co by nie patrzeć kilku na tej grupie jest.

:cool:
Ciekawe jak wielu na tym forum czeka aż Dawid zmieni skrypt :beczka:
 
  • Like
Reactions: ;-)
Aniela "Lil Masti" Bogusz - Ewa Brodnicka

Lil @1.70
Karabiny-Maszynowe-87930.gif


Jak ktoś chce poczekać do 28 sierpnia i nie ma co dołożyć :cool:
 
Dla tych co grają w STS z piątkowej Armi > Krystman przed czasem @1.27. Było więcej ale spadło po zagraniu.

Rywal jakiś misiek co walił się na punchdownie i coś tam próbował w sportach siłowych a teraz chce się spróbować w MMA :stevecarell: . Kto nie wie kto to jest Krystman z WCA niech sobie wygoglóje :cool:

Można też już na 24 lipca Vemole @1.20 który jak szmatą wytrze klatkę Naruszczką. W STS chyba najwięcej dają. Można zaczekać i zagrać przed czasem.

Można też na Bellatora piątkowego Fortune @1.27 z 42 letnim Mitrione.

Reszta typów na zamkniętej grupie :fro:

Vemola wypada z walki z Naruszczką. Wejdzie za niego Samuel „Pirát“ Krištofič ze Słowacji (14-3). Stawką walki jest tytuł tymczasowy.:lol:
 
Last edited:
Dla tych co grają w STS z piątkowej Armi > Krystman przed czasem @1.27. Było więcej ale spadło po zagraniu.

Rywal jakiś misiek co walił się na punchdownie i coś tam próbował w sportach siłowych a teraz chce się spróbować w MMA :stevecarell: . Kto nie wie kto to jest Krystman z WCA niech sobie wygoglóje :cool:

Można też już na 24 lipca Vemole @1.20 który jak szmatą wytrze klatkę Naruszczką. W STS chyba najwięcej dają. Można zaczekać i zagrać przed czasem.

Można też na Bellatora piątkowego Fortune @1.27 z 42 letnim Mitrione.

Reszta typów na zamkniętej grupie :fro:

Vemola wypada z walki z Naruszczką. Wejdzie za niego Samuel „Pirát“ Krištofič ze Słowacji (14-3). Stawką walki jest tytuł tymczasowy.:lol:
Kursy godne mistrza. Zabite :cool:
to za takie typy mu ludzie płacą?
:korwinwhat:
 
Na pierwszy rzut oka Naruszczka @1.9 wygląda dobrze.

Chyba bonus @1.14 w Fortunie zmienili. Teraz trzeba obstawić kupon na prematch od Pon-pt od godz 16 do godz 18 i w sob-niedz 12-15. Eh komplikują
 
Nie wiecie co się stało ze stroną Mmashare.com ? Korzystałem z niej często bo prawie wszystkie walki ufc tam były a teraz wchodzę i wyskakuje error 404.
 
Może to i lepiej, według mnie nie miałby łatwo z tym Rustemem.

Identyczny zdanie po obejrzeniu jego dwóch walk. Zagrałem Millera po słabej i szybkiej analizie. A później właśnie jego obawiałem się najbardziej. Upset był możliwy. Rywal dynamiczny z dużą ilością kopnięć w walkach. Tylko że siłowo bez podjazdu.

Najwyżej kilka monet będzie mniej na kuponach. :fro:
 
Też szukałem
tutaj fotorelacja

Jaka przewaga warunków w walce kobiet


Myślałem nad pograniem Ukrainki @3.00 bo będzie prawdopodobnie silniejsza i nieźle przewraca ale z nią jest taki problem że kobita nie ma kompletnie stójki do tego jeszcze ta przewaga warunków Syguły więc odpuściłem.
 
„Przewaga warunków”…dwa kundle i ich żałosne „analizy” na podstawie zdjec z Instagrama :waldeklaugh:
Klaudia na face to face stała w beżowych butach z dużym obcasem a tamta była na boso gamonie…macie wasza przewagę :putinlaugh:
 
Owszem jest wyższa ale rozjebala mnie reakcja tego frędzla co lubi dupe pokazywać „jaka przewaga warunków w walce kobiet” na podstawie zdjecia gdzie nóg nie widać a Klaudia stała tam akurat w butach z obcasem i to takim z 6-8 cm:putinlaugh:
 
Dokładnie przewagi żadnej nie ma ale raczej Polka faworytka, obok kursów 1.20 na faworytów przyjzalbym się szczególniej na karlmxx Miśkiewicz bodajże gość trenuje już kilka lat z zawodowcami mimo że bez rekordu walczy z gościem który był na love Island i służy tu raczej jako magnez przyciągający do eventu
 
Dokładnie przewagi żadnej nie ma ale raczej Polka faworytka, obok kursów 1.20 na faworytów przyjzalbym się szczególniej na karlmxx Miśkiewicz bodajże gość trenuje już kilka lat z zawodowcami mimo że bez rekordu walczy z gościem który był na love Island i służy tu raczej jako magnez przyciągający do eventu
Ale Dominik tez trenuje jakis czas i startował w zawodach k1 chyba lub boksu :)
Ale po tym kursie warto iść w underdoga
 
Back
Top