Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Szymon jest dobry ale 1.12 to nie warto… nawet z kakopem bo gdzieś jest ryzyko przypadkowej kontuzji lub lucky puncha
 
Są kursy na 22bet, na tę chwilę dodali chyba 4 walki . Co ciekawe na Bagova z Mashrapovem w Betsson jest kurs 1.43, a w 22bet 1.05. Analizowałeś tę walkę bracie?
Na Betcity.ru i Fonbet.ru też 1.05 na Bagova

1624954621065.png


BestFightOdds podaja w tej chwili tylko kursy z BetWay i Bagov @1.10
 
Na Betcity.ru i Fonbet.ru też 1.05 na Bagova

View attachment 22989

BestFightOdds podaja w tej chwili tylko kursy z BetWay i Bagov @1.10
Już chyba czaję o co chodzi, Bagov miał walczyć z Gadzhimuradem Khiramagomedovem (na STS wciąż wisi ta walka) i tam kurs rzeczywiście był około 1.4. Ale jest zastępstwo short notice na Mashrapova, a w Betssonie wystawili kurs jak na poprzedniego rywala. Nie czekam tylko gram Bagova ;)
 
Już chyba czaję o co chodzi, Bagov miał walczyć z Gadzhimuradem Khiramagomedovem (na STS wciąż wisi ta walka) i tam kurs rzeczywiście był około 1.4. Ale jest zastępstwo short notice na Mashrapova, a w Betssonie wystawili kurs jak na poprzedniego rywala. Nie czekam tylko gram Bagova ;)

1624957289473.png


Zdążyłeś zagrać? :)
Edit: Ali Bagov ponownie w ofercie Betsson z kursem zaktualizowanym do @1.04 :D
 
Ja myślałem że KSW to poważna organizacja że dbają o zdrowie zawodników zestawienie Kołeckiego z Szostakiem to pojedynek zawodowca z amatorem (dosłownie freakiem)
Typ z ko w 60 sekund jest super betem
Czekam na wyjaśnienia Kawula Lewego skąd taki pomysł gdzie się to broni
Widać że chodzi tylko o kasę
 
No i STS:
1 runda Kołecki @1.85,
Kołecki przed czasem @1.4
i w razie kontuzji.... walka zakończy się przed czasem @1.25.
Ta walka niema prawa dojść do decyzji.
 
Przejrzałem sobie rozpiskę EFC 87 i gram jedno zdarzenie:
Bradley Swanepoel @1.60 Fortuna
To druga walka w EFC Bradleya, który jest maszynką do obalania i poddawania murzynów na afrykańskich galach.
Przeciwnik to 37 letni Aly Kalambay - 3 walki w EFC, wszystkie przegrane (2 decyzje i 1 gilotyna). Obstawiam tutaj podobny przebieg, obalenie i jakieś duszenie zza pleców.
U ruskich kurs na Bradleya @1.39, Betsson @1.47, na Fortunie wisi jeszcze @1.60

Link do gali: https://www.tapology.com/fightcenter/events/78355-efc-87
Kursy: https://www.bestfightodds.com/events/efc-worldwide-2216
Ostatnie walki Bradleya Swanepoel'a:


 
Chyba rekordowo przerosniete ego. To będzie 3? walka w ciągu miesiąca. Za kazdym razem "tym razem go pokonam" xD wiec sie pcha gdzie tylko mozliwe.
 
Dużo szumu robi?! Przecież on potulny jak baranek.
Teraz stał się taki cipowaty ale kiedyś byl inny


edit: dlatego go jozwiak zatrudnił bo się ciekawie zapowiadał.
Później mimo ze przegrał to jozwiak go ściągnął na freakowego fena bo liczył na dymy ale się wkurwil bo miklasz zamienił się wtedy w pana szacuneczek.
Słuchałem wywiadu z jozwiakiem to prędko na fenie nie zawalczy
 
Teraz stał się taki cipowaty ale kiedyś byl inny

Pisałem o ostatnim okresie właśnie, jeśli już nie jest dymogenny to dla mnie jedynym argumentem za tym że zgłaszają się po niego inne organizacje jest to że nie jest wybredny jeżeli chodzi o wynagrodzenie za usługę.
 
Pisałem o ostatnim okresie właśnie, jeśli już nie jest dymogenny to dla mnie jedynym argumentem za tym że zgłaszają się po niego inne organizacje jest to że nie jest wybredny jeżeli chodzi o wynagrodzenie za usługę.
Zrobiłem edit poprzedniego posta:awesome:
 
Pisałem o ostatnim okresie właśnie, jeśli już nie jest dymogenny to dla mnie jedynym argumentem za tym że zgłaszają się po niego inne organizacje jest to że nie jest wybredny jeżeli chodzi o wynagrodzenie za usługę.
Podąża drogą wojownika (wujka :rofl: ).
 
Zrobiłem edit poprzedniego posta:awesome:
Z drugiej strony to dziwne że np. na bekstejdżu FEN nie mówi zawodnikowi czego od niego oczekuje na konferencjach czy przy promocji walki. Mogli mu rzucić kilka groszy więcej żeby zrobił jakiś kocioł na konfie. Słabo działają ci potężni polscy promotorzy.
 
Już od dawna mam na oku i śledzę, kurs widziałem i wyceny. Takich się spodziewałem.
Nic się też nie zmieniło w mojej optyce po ich ostatnich walkach. Będę grał McKee.
Z 22bet nie biorę - WH ma @2.00, FanDuel @2.00, więc niewykluczone, że uda się pograć na linii powyżej 2.00.
McKee na fortunie 2.03
 
Back
Top