Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@Evo dzięki za wsparcie, ale jednak już prawie bliżej jestem dna niż wyżyn... Analizuje typy jak mogę, na ile potrafie i to co są niespodzianki teraz to jakaś katastrofa dla obstawiających i czy to piłka czy IO albo UFC to jakieś fatum. Nie sądziłem, że aż tak ciężko będzie... Nie gram na siłę serio po prostu to co czuje, że może wejść to gram po analizie ale najwidoczniej pech jest mi dany w bukmacherce. Czas przemyśleć i zastanowić się co dalej.
 
  • Like
Reactions: Evo
@Evo dzięki za wsparcie, ale jednak już prawie bliżej jestem dna niż wyżyn... Analizuje typy jak mogę, na ile potrafie i to co są niespodzianki teraz to jakaś katastrofa dla obstawiających i czy to piłka czy IO albo UFC to jakieś fatum. Nie sądziłem, że aż tak ciężko będzie... Nie gram na siłę serio po prostu to co czuje, że może wejść to gram po analizie ale najwidoczniej pech jest mi dany w bukmacherce. Czas przemyśleć i zastanowić się co dalej.
Graj mniej kuponów bo puszczasz ich pincet zamiast skupić się na paru zdarzeniach których jesteś pewny.
Pisałem Ci to już w lipcu
 
A najlepiej to przelej resztę kasy na jakieś dziecko. Ono skorzysta zamiast bukmachera. Ewidentnie nie masz do tego głowy. Grasz jakiejś zdarzenia o których nie masz pojęcia. Wybierz 1 czy 2 sporty które śledzisz regularnie i skup się na nich w pełni. A ty widzę od Formuły po tenisa...
 
@barthez01 niepotrzebnie rozpierdalasz stawkę na tyle kuponów.
Dla przykładu 200 zł rozpierdalasz na jakieś dziwne kupony po 30zl zamiast puścić dwie walki z ufc których jesteś pewien za 200 i będziesz bardziej na plusie niż na aktualnej grze.
 
Piszesz o jeszcze lepsze selekcji typów w tym miesiącu po czym stawiasz 1 kolejkę Ekstraklapy i jakies ligi egzotyczne :facepalm:
 
Tak jak wszyscy piszą, za duzo grania. Wiecej nie znaczy lepiej. Nie wiem czy to Twoj pierwsz- drugi rok typerki ale ja tez tak mialem w pierwszych latach gry. 10-20 kuponow w grze od 2zl do 50zl, kasa sie rozchodzila a zysku zero. Grajac taka ilosc spotkan zawsze sie trafi na "niespodzianki" analiza nic nie da. Lepiej sobie ustalic 2-3 kupony na tydzien za wieksza stawke i tyle. Ale ciezko sie pilnowac bo co chwile nowe "pewniaki" przychodza do glowy
 
@Evo dzięki za wsparcie, ale jednak już prawie bliżej jestem dna niż wyżyn... Analizuje typy jak mogę, na ile potrafie i to co są niespodzianki teraz to jakaś katastrofa dla obstawiających i czy to piłka czy IO albo UFC to jakieś fatum. Nie sądziłem, że aż tak ciężko będzie... Nie gram na siłę serio po prostu to co czuje, że może wejść to gram po analizie ale najwidoczniej pech jest mi dany w bukmacherce. Czas przemyśleć i zastanowić się co dalej.
Graj dla zabawy bo szkoda kasy i życia
Dokładnie tak jak powiedział Picks skup się na pewnych typach a nie wszystko na raz (odradzam piłkę nożną)
Z bukmacherem nikt jeszcze nie wygrał
 
@barthez01
Skup się na MMA, graj tylko "perełki" jak np. McKee czy takie jak będą wkrótce tj. Yan, Soldic, Ankalaev itd.
Stawkę ustaw wyższą, np. 5-10% pozostałego budżetu na kupon (graj duble max triple w zależności od kursu, żeby budować min. ~1.7 na kupon).

Ciężko będzie Ci stracić, fortuny może nie zarobisz, będzie to trwało ale zawsze będzie na dobre piwo.
Jak już ktoś wspomniał, nawet tutaj jest podawane wystarczająco dużo uargumentowanych typów, żeby nie wtopić długookresowo, wystarczy tylko zwrócić uwagę na to, kto podaje sensowne typy, poza tym zrobić własną selekcję.
 
@barthez01
Skup się na MMA, graj tylko "perełki" jak np. McKee czy takie jak będą wkrótce tj. Yan, Soldic, Ankalaev itd.
Stawkę ustaw wyższą, np. 5-10% pozostałego budżetu na kupon (graj duble max triple w zależności od kursu, żeby budować min. ~1.7 na kupon).

Ciężko będzie Ci stracić, fortuny może nie zarobisz, będzie to trwało ale zawsze będzie na dobre piwo.
Jak już ktoś wspomniał, nawet tutaj jest podawane wystarczająco dużo uargumentowanych typów, żeby nie wtopić długookresowo, wystarczy tylko zwrócić uwagę na to, kto podaje sensowne typy, poza tym zrobić własną selekcję.
Wiesz co jest najgorsze, że ja widzę value w niektórych typach analizując coś i trudno obejść obok tego obojętnie. Na MMA się będę najbardziej skupiał i tu stawki będą największe a reszta sportów jak piłka nożna, siatkówka,tenis,koszykówka to sporty które będę grał najmniej i za dużą mniejszą stawkę tylko zawsze jak przejrzę ofertę i jak widzę value w niektórych typach to za drobne chce puścić a uwierz nie gram nic byle zagrać tylko no wierze w ten typ mocno. Ja gram już teraz tylko single i duble max nawet tripli nie gram bo dla mnie za dużo. Sam grałeś nie raz tenisa czy ręczną w dzienniku gry jak miałeś i sam wiesz, że ciężko nie raz obojetnie przejść gdzie jest dobry kurs.
 
Na MMA się będę najbardziej skupiał i tu stawki będą największe a reszta sportów jak piłka nożna, siatkówka,tenis,koszykówka to sporty które będę grał najmniej i za dużą mniejszą stawkę tylko zawsze jak przejrzę ofertę i jak widzę value w niektórych typach to za drobne chce puścić a uwierz nie gram nic byle zagrać tylko no wierze w ten typ mocno.
Widząc co grasz, to wg mnie wybierasz bardzo dużo loterii - w dodatku dzikie ligi, gdzie losowość jest potężna (niewykluczone, że korupcja również), tenisa - który jest trudnym sportem do typowania itd. Puszczanie takiej ilości zdarzeń za drobne mija się z celem - tak można próbować kiedy masz duży budżet i chcesz "zdywersyfikować zwrot" i rozwodnić procent zysku żeby uzyskać jakiś śmieszny YIELD rzędu 5% (wtedy może ma to sens, ale to trzeba mrozić co najmniej kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy PLN w obrocie) - ale nawet w takim wypadku przy takim rozrzucie jaki masz jak chodzi o sporty, ligi, zdarzenia potrzeba WIELU LAT DOŚWIADCZENIA żeby coś na tym zarobić. Dobra rada - nie pchaj się w to. Nie tylko ja napisałem Ci to samo, kilka osób też dobrze Ci radzi. Graj rzadziej, skup się na jednej, dwóch dyscyplinach (które śledzisz na bieżąco) a nie piątych ligach w Ugandzie, na początku buduj budżet.
Przy mądrej i starannej grze i proporcjonalnym operowaniu stawką po roku z tych 2k które Ci zostało będziesz miał może nawet dwucyfrową kwotę.

Naucz się w ten sposób, kiedyś może będziesz dokładał kolejne sporty czy nawet badmintona w Indiach - ale to wtedy, kiedy nauczysz się widzieć value w wycenach - na ten moment tracisz czas i pieniądze.

Zrobisz jak uważasz ;)
 
Widząc co grasz, to wg mnie wybierasz bardzo dużo loterii - w dodatku dzikie ligi, gdzie losowość jest potężna (niewykluczone, że korupcja również), tenisa - który jest trudnym sportem do typowania itd. Puszczanie takiej ilości zdarzeń za drobne mija się z celem - tak można próbować kiedy masz duży budżet i chcesz "zdywersyfikować zwrot" i rozwodnić procent zysku żeby uzyskać jakiś śmieszny YIELD rzędu 5% (wtedy może ma to sens, ale to trzeba mrozić co najmniej kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy PLN w obrocie) - ale nawet w takim wypadku przy takim rozrzucie jaki masz jak chodzi o sporty, ligi, zdarzenia potrzeba WIELU LAT DOŚWIADCZENIA żeby coś na tym zarobić. Dobra rada - nie pchaj się w to. Nie tylko ja napisałem Ci to samo, kilka osób też dobrze Ci radzi. Graj rzadziej, skup się na jednej, dwóch dyscyplinach (które śledzisz na bieżąco) a nie piątych ligach w Ugandzie, na początku buduj budżet.
Przy mądrej i starannej grze i proporcjonalnym operowaniu stawką po roku z tych 2k które Ci zostało będziesz miał może nawet dwucyfrową kwotę.

Naucz się w ten sposób, kiedyś może będziesz dokładał kolejne sporty czy nawet badmintona w Indiach - ale to wtedy, kiedy nauczysz się widzieć value w wycenach - na ten moment tracisz czas i pieniądze.

Zrobisz jak uważasz ;)
Dzięki za opinie :)
 
@Evo co sądzisz o walce Simon vs Valiev? Moim skromnym zdaniem w ostatniej walce wygrał Barcelos. Sądzisz, że zapasy Simona mogą zapewnić mu wygraną? Timur wyprowadza sporo ciosów co może zapewnić mu zwycięstwo, jednak Simon będzie pewnie non stop kleić się do klatki i próbował sprowadzić na ziemię.
 
@Evo co sądzisz o walce Simon vs Valiev? Moim skromnym zdaniem w ostatniej walce wygrał Barcelos. Sądzisz, że zapasy Simona mogą zapewnić mu wygraną? Timur wyprowadza sporo ciosów co może zapewnić mu zwycięstwo, jednak Simon będzie pewnie non stop kleić się do klatki i próbował sprowadzić na ziemię.
Ciężko mi z pamięci to ocenić. Imo Valiev wygrał z Barcelosem uczciwie po bliskiej walce. Bardzo ciężka walka na papierze. Valiev też ma kawał zapasów, Simona obalał tylko Dvalashvili jak dobrze pamiętam. Natomiast co będzie, jak walka zapaśników skończy się w stójce... Ciężko. Nawet nie będę przeglądał - dla mnie no-bet.
 

IMG_20210803_201417.jpg

Szkolenia na bieżąco, damy radę.
 
Na Cohones się nie da, pisz otwarcie, odpowiem jak będę potrafił.
Dostales limity od ruska napewno kiedys, robiles nowe konto na dane kogos z rodziny z tym samym nazwiskiem i miastem? I czy mozna grac w niemczech w buku pinnacle
 
Dostales limity od ruska napewno kiedys, robiles nowe konto na dane kogos z rodziny z tym samym nazwiskiem i miastem? I czy mozna grac w niemczech w buku pinnacle
Limity są regularnie - trzeba mieć nowe dane osobowe + nowe potfele zgodne z danymi - inaczej nie da rady.
Pinnacle nie obsługuje Niemiec - USA lub Azja muszą być dane ;)
 
Back
Top