Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jest kilka mocnych typów na ten miesiąc. Z konkretnym kursem około @4, tylko poczekać do końca miesiąca. Pisać priv lub inną formę kontaktu bo za dużo tu kurew siedzi i jeszcze skorzystają :cool:
Dawid wchodzisz w Spenca z Mannym czy to nie jest u CB w tych selektywnych typach
 
Masz Pudzian żebyś nie beczał że się nie podzieliłem - stawkowanie sobie wymyśl sam, w końcu taki Pro Elo dobrze rozdziela jednostki

STS - COOK 9,5 - 1 --> ja zagrałem po @1,94 - w tej chwili jest 1,5 czyli akuratnie dla Ciebie (1,2,x,x)

STS,Fortuna - mecz Belle Vue - Peterbough 1 - 1,3/132
Fortuna - D. King 10,5 - 1 @1,94 (2,2)
STS/Fortuna Harris 7,5 - 1 @1,83 (0,0,2)

Trzy już w bazie po pierwszych biegach.

Nie musicie dziękować :-)

Zrobiłem to z miłości do Pudziana
 
Last edited:
Masz Pudzian żebyś nie beczał że się nie podzieliłem - stawkowanie sobie wymyśl sam, w końcu taki Pro Elo dobrze rozdziela jednostki

STS - COOK 9,5 - 1 --> ja zagrałem po @1,94 - w tej chwili jest 1,5 czyli akuratnie dla Ciebie
STS,Fortuna - mecz Belle Vue - Peterbough 1 - 1,3/132
Fortuna - D. King 10,5 - 1 @1,94
STS/Fortuna Harris 7,5 - 1 @1,83
Na czerwono 43-47 : goście w obu drużynach 1-8 w pkt i to zadecydowało

I bonus którego tu nie było żeby wszyscy zdążyli:
 

Attachments

  • 20210809_222659.jpg
    20210809_222659.jpg
    998.5 KB · Views: 75
Rozważałem Stotsa za drobne, co sądzisz?
Nic, jak nie gram to albo uważam że nie warto z uwagi na kurs albo nie miałem czasu na dokładniejszy research.
Ja chciałem tu grać Magomedova, ale nie przy takim kursie. Liczyłem na 1.5.
 
STS DMPJ Świdnicki - Cierniak 1 - @1,84 10-10 rozliczone jako zwrot
Troszkę peszka bo 3x w Biegach Cierniaka liderzy w tym najlepszy polski junior Miśkowiak mieli taśmy albo defekty. Bezpośredni bieg wygrał Świdnicki.

Powiem wam dlaczego jest problem z żużlem - 15min po wrzuceniu tutaj kurs spadł na 1,52 po pół godzinie było 1,3 a po godzinie 1,18. Przy czym nigdy nawet po załadowaniu pod korek w h2h nie było takich ruchów kursów.
Ze startowych 1,84 - 1,84 --> 1,18 - 4,18 przy czym dostałem siurka 23% :) - ale obaj to ścisła czołówka polskich juniorów z tym że Świdnicki na swoim torze i w lepszej formie w ciągu ostatniego miesiąca.

Jakbym zobaczył to później przy tych kursach to bym powiedział że STS pojebało i ładował grubo Cierniaka ile by wlazło bo value ogromne przy wycenie 1,18-4.18
 
  • Like
Reactions: Evo
@DavidMMA co sądzisz o nowym przeciwniku Pacmana? Grasz może Manny-ego?
Osobiście za drobne pograłem Casimero John Riel - Rigondeux Guillermo @2.91. Dziwi mnie kurs na niedawnego dominatora swojej kategorii. Jedyna walka, która przegrał znacząco to ta z Lomaczenko, który jest jednym z najlepszych bokserów i nawet z takim zawodnikiem jak Teofimo walczył jak równy z równym. Reil ma dobry cios, ale wydaje się, że Rigondeux mimo wszystko będzie czekać na kontrę i ma szanse nawet na zwycięstwo przed czasem jeśli dobrze trafi.
 
Back
Top