Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Pany, wiecie o której mniej wiecej godzinie jest co-main event w bellatorze no i walka wieczoru? Bo nie chce mi się całej gali oglądać tylko chce obejrzeć Koreshkova i Mousasiego.
 
Grasz może Manny-ego?

Nie gram 40 Latków a tu mamy 42 nawet jak by mówili że są w najlepszej formie w karierze


Osobiście za drobne pograłem Casimero John Riel - Rigondeux Guillermo @2.91

Ja tu widzę wszystko odwrotnie. Przede wszystkim potężna siła 32 letniego Filipusa i jego eksplozywność. Rigo ma już 40 lat i ponad 1,5 roku bez walki, w takich przypadkach to koszmar. W ostatniej walce było już słabo, split mimo że miał rywala 39 letniego :awesome: na deskach. A po drugie to straszny zamulacz.

Ale powodzenia :hi:
 
Komunikat

Razem z innymi osobami podjęliśmy decyzję że dzisiaj w godzinach 21-22 dostęp do grupy zamkniętej będzie za free. Będzie jedynie możliwości dostępu do strefy z typami, strefa z dyskusją będzie zablokowana. Zapraszam bo podaliśmy już tam min. :bomb: na wrzesień. Chętni najpierw muszą się skontaktować pod adresem [email protected]
 
Komunikat

Razem z innymi osobami podjęliśmy decyzję że dzisiaj w godzinach 21-22 dostęp do grupy zamkniętej będzie za free. Będzie jedynie możliwości dostępu do strefy z typami, strefa z dyskusją będzie zablokowana. Zapraszam bo podaliśmy już tam min. :bomb: na wrzesień. Chętni najpierw muszą się skontaktować pod adresem [email protected]
To są jaja z tą grupą czy jak bo już nie ogarniam.....? Xd
 
Na poważnie. Pisz! Ja już dostałem od niego te petardy po kursie 1.20.
Jestem nawet zdecydowany wykupić u niego abonament bo takie petardy tam są, że żodyn z Was by nie wpadł na nie.
Andrzeju David na pewno Ci nie dał dostępu bo nie ma Cię na liście użytkowników.
 
IMG_20210813_215629.jpg
 
Komunikat

Razem z innymi osobami podjęliśmy decyzję że dzisiaj w godzinach 21-22 dostęp do grupy zamkniętej będzie za free. Będzie jedynie możliwości dostępu do strefy z typami, strefa z dyskusją będzie zablokowana. Zapraszam bo podaliśmy już tam min. :bomb: na wrzesień. Chętni najpierw muszą się skontaktować pod adresem [email protected]
Nie pajacuj a będzie jeszcze miło, dobra?
 
@Evo,szkoda, że nie pograłem :( Czułem, że Stots namiesza konkretnie.
Bliska walka, dobry typ to był biorąc pod uwagę taki rozstrzał kursowy - jako dog. Stots pokazał kawał zapasów, na tle Magomedova - niezła walka.
Wszystko w bazie, czekać tylko oby Koreshkov i Mousasi ugrali zgodnie z planem.
 
Bliska walka, dobry typ to był biorąc pod uwagę taki rozstrzał kursowy - jako dog. Stots pokazał kawał zapasów, na tle Magomedova - niezła walka.
Wszystko w bazie, czekać tylko oby Koreshkov i Mousasi ugrali zgodnie z planem.
Collard oszukany a go miałem... Wygrał ewidentnie 29-28....
 
co myślicie o barboriku z buchingerem po 2.29 z oktagonu?

jego parter na tle przeciętniaków robi wrażenie
 
Gracie coś dzisiaj z EFC/CFFC? Mam troche utrudnione warunki na wyjezdzie ale sprobuje cos zerknac i puscic za drobne 4fun. Dziwna sobota bez UFC
 
Kolejne 2 wałki na wczorajszych galach:

Collard vs Manfio
Gwerder vs Bestaev

Zastanawiam się nad założeniem tematu "Robberies" gdzie co tydzień umieszczane byłyby wały sędziowskie w mma, by sprawdzić ile tych oszustw rzeczywiście jest, w jakiej organizacji jest ich najwięcej, i jak to wygląda procentowo na tle wszystkich walk.
 
Kolejne 2 wałki na wczorajszych galach:

Collard vs Manfio
Gwerder vs Bestaev

Zastanawiam się nad założeniem tematu "Robberies" gdzie co tydzień umieszczane byłyby wały sędziowskie w mma, by sprawdzić ile tych oszustw rzeczywiście jest, w jakiej organizacji jest ich najwięcej, i jak to wygląda procentowo na tle wszystkich walk.
Szkoda nerwów na taki temat :p a dwa ze nie przewidzisz wałka
 
Kolejne 2 wałki na wczorajszych galach:

Collard vs Manfio
Gwerder vs Bestaev

Zastanawiam się nad założeniem tematu "Robberies" gdzie co tydzień umieszczane byłyby wały sędziowskie w mma, by sprawdzić ile tych oszustw rzeczywiście jest, w jakiej organizacji jest ich najwięcej, i jak to wygląda procentowo na tle wszystkich walk.
Ja już PFL odpuszczam całkowicie.
 
Back
Top