Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Kto go skontrolował na ziemi przez dłuższą chwilę? Wróżysz z fusów?
Wszystko do czasu
Skontrolował go swego czasu Dricus
Ale o czym my rozmawiamy przecież Soldic nie jest głupi rywale są dobierani pod jego stójkowy styl
Dopiero teraz zobaczymy czy odrobił lekcje z wszechstronnosci
 
Wszystko do czasu
Skontrolował go swego czasu Dricus
Ale o czym my rozmawiamy przecież Soldic nie jest głupi rywale są dobierani pod jego stójkowy styl
Dopiero teraz zobaczymy czy odrobił lekcje z wszechstronnosci
Raz przegrał, a pozniej sie odegrał i było zabite :cool: Dricus dobrze sobie radzi w ufc, kincl w połowie by tak dobrze nie radził sobie :boss:
 
przegrał z dricusem bo sporo mu sie w tamtym czasie w zyciu pozmieniało no ale malo kto wie nawet teraz
 
Co do Kincl vs Soldic i Romanowski vs Rakas:
Walka Romanowski vs Kincl pokazała, że Kincl nie lubi mocno bijących zawodników, którzy wywierają presję. Dla mnie 1 runda była dla Romanowskiego z tego co pamiętam. Soldic przegrał z Du Plessisem, który dobrze radzi sobie w UFC. Dodatkowo ugrał go bezproblemowo w rewanżu. Na ten moment ciężko mi uwierzyć, że Kincl będzie wyglądać lepiej niż w walce z Romanowskim, a uważam. że jeśli Tomasz podłączył Kincla to Roberto zgasi światło (@99picks proszę o potwierdzenie teorii).

Jeśli chodzi o Rakasa to wyżej cenię wygrane Romanowskiego z Krakowiakiem, Surdu i jego ostatni występ niż przeciwników w rekordzie Rakasa. Moim zdaniem spore szanse, że Romanowski również zakończy walkę przed czasem.

Dodatkowo ciekawie wygląda Eszer, na którą wzrósł kurs. Mimo wszystko jakieś podłoże w Judo posiada, i większe doświadczenie w mma. Wydaje mi się, że będzie dążyć do płaszczyzny w której ma większe szanse czyli do parteru.
 
Co do Kincl vs Soldic i Romanowski vs Rakas:
Walka Romanowski vs Kincl pokazała, że Kincl nie lubi mocno bijących zawodników, którzy wywierają presję. Dla mnie 1 runda była dla Romanowskiego z tego co pamiętam. Soldic przegrał z Du Plessisem, który dobrze radzi sobie w UFC. Dodatkowo ugrał go bezproblemowo w rewanżu. Na ten moment ciężko mi uwierzyć, że Kincl będzie wyglądać lepiej niż w walce z Romanowskim, a uważam. że jeśli Tomasz podłączył Kincla to Roberto zgasi światło (@99picks proszę o potwierdzenie teorii).

Jeśli chodzi o Rakasa to wyżej cenię wygrane Romanowskiego z Krakowiakiem, Surdu i jego ostatni występ niż przeciwników w rekordzie Rakasa. Moim zdaniem spore szanse, że Romanowski również zakończy walkę przed czasem.

Dodatkowo ciekawie wygląda Eszer, na którą wzrósł kurs. Mimo wszystko jakieś podłoże w Judo posiada, i większe doświadczenie w mma. Wydaje mi się, że będzie dążyć do płaszczyzny w której ma większe szanse czyli do parteru.
Romanowski to nic specjalnego, nie ma nawet jakiejś siły ciosu wiec jeżeli on był wstanie naruszyć Kincla to jak Soldic spowoduje koneksje swojej pieści z nerwami szczekolitymi umiejscowionymi na szczęce Kincla to będzie koniec.

Potwierdzam Twoja teorie
:suchykarol:
 
Umówmy się Romanowski to zwykły rzemieślnik taki bijok co nigdzie w zagranicznej organizacji kariery by nie zrobił ale takiego Rakasa musi poprostu ubić... Ma twardy łeb no i musi się odbić po porażce na którą był poprostu skazany z Czechem. Dla mnie dużo pewniejszy typ jak Pawlak lub nawet Rakic
 
IMG_20210816_205744.jpg
 
Jestem ciekaw waszych opinii... Warunki po stronie Andryszaka a Kita ładnie cisnal Stosica dopóki ten go nie klepnal... Andryszaka to człowiek chimera... Chyba najpewniejsze typ to under 2,5 rundy w fortunie
Po 1,4 nie zaryzykuję. Raczej też wejdę w walka przed czasem lub -2,5 zależnie od wycen.
 
Jesteś pewny tego Piwowarczyka? Ja przyznam się szczerze w pogoni za dobrym kursem też dorzuciłem go do tripla z Soldicem i Pawlakiem a później się skumalem, że to nie Piwowarski :facepalm: o którym myślałem.
Pewnym nigdy nie można być, Piwowarczyk uważany jest za talent, dość szybko trafił pod skrzydła KSW
Ciut większe doświadczenie, niezłe odprawienie Sławka Bryli na Babilonie, który znany jest z urywania głów
I wiele dobrych słów ze środowiska MMA.
No Piwowarski to byłby ładny kurs jak na niego, ale związany na dziś z FEN
 
Przyznam że jest szklany ale widziałem walki Stosica w UFC i naprawdę gość nie robi na mnie absolutnie wrażenia... No ale na ksw jak widać starczy mocy
Prawie równo rok temu pokusiłem się o Andryszaka z Kitą, urlop w Hiszpanii nie był tak bogaty jak miał być
A kto widział walkę z Inocente jak wyglądała 1 runda?
Andryszak przygotowania ma bo musiał chyba zrezygnować z walki z Parobcem, jeśli sie nie myle miała byc tez we wrześniu
Tak czy siak, Stosić powinien to ogarnac, ale odpuszczę .
 
Prawie równo rok temu pokusiłem się o Andryszaka z Kitą, urlop w Hiszpanii nie był tak bogaty jak miał być
A kto widział walkę z Inocente jak wyglądała 1 runda?
Andryszak przygotowania ma bo musiał chyba zrezygnować z walki z Parobcem, jeśli sie nie myle miała byc tez we wrześniu
Tak czy siak, Stosić powinien to ogarnac, ale odpuszczę .
Mi Andryszak plus Andryszak przez ko ujebal kupony na ponad 8 k....tamtej nocy Popamietam mu to długo choć i tak skończyłem rok z rekordowym przychodem z buka
 
Dobra niech dają Mi tutaj szybko kursy na walkę z unercardu Paca bo :bomb: się szykuje :cool:
Grasz Pacmana??? Wiem wiem to stary wilk ale z 2 strony kubanczyk ma 34 lata cv nie za bogate a ostatnie winy filipinczyka robią wrażenie.. A napewno forma sztos jest skoro miał walczyć ze Spancem
 
Grasz Pacmana??? Wiem wiem to stary wilk ale z 2 strony kubanczyk ma 34 lata cv nie za bogate a ostatnie winy filipinczyka robią wrażenie.. A napewno forma sztos jest skoro miał walczyć ze Spancem

Pisałem już że nie. Czekam na kursy na inną walke.
 
Back
Top