Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Screenshot_2021-08-20-17-52-35-197_com.android.chrome.png
troche offtop ale jak ktoś nie ma konta to myślę, że warto
 
O kurwa, już miałem łapać za klawiaturę i bić nią w stół jak zobaczyłem co ten dziad Kongo odpierdala, ale... tzw. izydor :cool:

1629555023874.png


a tu w pięknym stylu Melvin Guillard uratował mi kupon. Dzięki Melvin!!! Kto nie oglądał to polecam nadrobić tę walkę :beczka:

1629555090610.png
 
Andrzej czemu przed galą się nie podzieliłeś swoimi spostrzeżeniami?
Pozdrawiam
bo ja nie jestem dobry w te klocki, stawiam "na czutkę", dla lepszego oglądania, dlatego czasem po gali wrzucę wygrany kupon jeśli jest na nim walka taka jak Guillarda (obejrzyj) czy nawet Kongo, jako taką zabawną ciekawostkę, że "udało się ale wcale nie powinno", ale absolutnie nie polecam iść za moimi typami :beczka:
 
Też wam się wydaje, że na ksw 63 Stepanyan, Piwowarczyk, Romanowski i Pawlak to giga pewniaki? Ta gala kursowo to majstersztyk i można się nieźle wzbogacić
 
Też wam się wydaje, że na ksw 63 Stepanyan, Piwowarczyk, Romanowski i Pawlak to giga pewniaki? Ta gala kursowo to majstersztyk i można się nieźle wzbogacić
Zluzuj majty stary
Aż tak pewna to nie jest
Romanowski
Racic
Stosic ok
Reszta aż tak pewna to nie jest
Choć stawiam tak samo jak ty
Na plus Pawlaka może zadziałać zmiana klubu Damiana
Kompletnie inne założenia taktyka inny narożnik
Damiano będzie miał istny mętlik w głowie
Piwowarczyk i Stepanyan powinni to ogarnąć ale nie są to klasowi zawodnicy
 
Zluzuj majty stary
Aż tak pewna to nie jest
Romanowski
Racic
Stosic ok
Reszta aż tak pewna to nie jest
Choć stawiam tak samo jak ty
Na plus Pawlaka może zadziałać zmiana klubu Damiana
Kompletnie inne założenia taktyka inny narożnik
Damiano będzie miał istny mętlik w głowie
Piwowarczyk i Stepanyan powinni to ogarnąć ale nie są to klasowi zawodnicy
Widziałeś walki Piwowarskiego? Wszystkie semi-pro i pro wygrane łatwo, a ten drugi walczył z jakimś leszczem dawno temu w pro, a na semi-pro sobie nie radził. Pawlak to top Polski, a kangur się męczy z waciakami. Domin też jakimś średniakiem jest, słabo sobie radził z Ruchałą. Piwowarski nie jest klasowym zawodnikiem? Więc jaka jest definicja klasowego zawodnika? Na razie jedyne co o nim wiemy jest to, że z nikim nigdy nie przegrał i 7 na 8 walk kończył przed czasem w 1 lub 2 rundzie przez nokaut lub poddanie. Gwarantuje Ci, że jest mocny i dostał ogórka na podbicie rekordu i udany debiut.
 
jedyne co o nim wiemy jest to, że z nikim nigdy nie przegrał i 7 na 8 walk kończył przed czasem

Wiemy też, że tylko 1 z tych 8 rywali miał dodatni bilans.
Mimo to sam go gram - po tym co mówią zawodnicy, którzy z nim trenowali. Dodatkowo jego rywal chyba łączy treningi z pracą.
Michał Piwowarski walczy niedługo na FEN w Szczecinie. Chodziło Ci o Damiana Piwowarczyka z Białogardu.

Pawlak nigdy nie był znokautowany, a Janikowski inaczej niż KO/TKO tego nie wygra. Według mnie ciągle atrakcyjny kurs na Plastinho.


A za lekko ponad godzinę wierzę w Alexandre Pantoje, ma bardzo dobry bilans mańkutami (między innymi 3 z 4 jego ostatnich zwycięstw) i jest solidnym czarnym pasem, nigdy nie został poddany w mma - główny atut rywala powinien nie zadziałać, plus bardzo duża przewaga doświadczenia.

ale kto to wie co się wydarzy... :)

Let's go
 
Widziałeś walki Piwowarskiego? Wszystkie semi-pro i pro wygrane łatwo, a ten drugi walczył z jakimś leszczem dawno temu w pro, a na semi-pro sobie nie radził. Pawlak to top Polski, a kangur się męczy z waciakami. Domin też jakimś średniakiem jest, słabo sobie radził z Ruchałą. Piwowarski nie jest klasowym zawodnikiem? Więc jaka jest definicja klasowego zawodnika? Na razie jedyne co o nim wiemy jest to, że z nikim nigdy nie przegrał i 7 na 8 walk kończył przed czasem w 1 lub 2 rundzie przez nokaut lub poddanie. Gwarantuje Ci, że jest mocny i dostał ogórka na podbicie rekordu i udany debiut.
Spoko typuję tak samo jak ty
Oby tak było
 
Wiemy też, że tylko 1 z tych 8 rywali miał dodatni bilans.
Mimo to sam go gram - po tym co mówią zawodnicy, którzy z nim trenowali. Dodatkowo jego rywal chyba łączy treningi z pracą.
Michał Piwowarski walczy niedługo na FEN w Szczecinie. Chodziło Ci o Damiana Piwowarczyka z Białogardu.

Pawlak nigdy nie był znokautowany, a Janikowski inaczej niż KO/TKO tego nie wygra. Według mnie ciągle atrakcyjny kurs na Plastinho.


A za lekko ponad godzinę wierzę w Alexandre Pantoje, ma bardzo dobry bilans mańkutami (między innymi 3 z 4 jego ostatnich zwycięstw) i jest solidnym czarnym pasem, nigdy nie został poddany w mma - główny atut rywala powinien nie zadziałać, plus bardzo duża przewaga doświadczenia.

ale kto to wie co się wydarzy... :)

Let's go
Ta, myli mi się, bo podobne nazwiska + ta sama kategoria wagową xD Bił się z Bryłą, którego ktoś z tego forum propsował, a poddał go w minutę, myślę, że z takim rywalem jak ten powinien sobie poradzić z łatwością.
 
Pawlak nigdy nie był znokautowany, a Janikowski inaczej niż KO/TKO tego nie wygra.
Z tym się nie zgadzam. Faworytem Pawlak, ale jeśli miałby wygrać to Janikowski to raczej przez przeleżenie (o co będzie ciężko).
 
Też wam się wydaje, że na ksw 63 Stepanyan, Piwowarczyk, Romanowski i Pawlak to giga pewniaki? Ta gala kursowo to majstersztyk i można się nieźle wzbogacić
Soldic + Piwowarczyk to złoto.
Stepanyan żadna pewka.
 
chyba chodzi, ze granie takiej walki jak stepanyan to znaczy, zes jeszcze nie doswiadczony
Stepanyan do dorzucenia, wygrywał z lepszymi rywalami niż jakiś Domin, ale w głównym kuponie mam Piwowarskiego, Pawlaka i Janikowskiego.
 
Rozumiem, że przywołałem fana Janikowskiego czy tam jakiegoś innego Trzcińskiego? Bo nie rozumiem o co Ci chodzi xD
Przecież ty nawet nie potrafisz prawidłowo napisać nazwiska zawodnika którego zamierzasz grać niehonorowy szczurku, nie wspominając już że żeby nazywać kogoś GIGA pewniakiem w bukmacherce to już trzeba mieć naprawdę małe doświadczenie albo nie po kolei w czajniku.
 
Panowie mam pytanie w sumie od ziomka któremu kupon zamyka Jason Knight i Bobba Jenkins, obaj z PFL. Kupon mu zamykają na 1500 zł. Czy ktoś z Was może dać opinie na temat tych walk? Bo ja powiem szczerze nie chce mu dać złej opinii bo szczerze mówiąc ciężkie walki do typowania ale sądzę że Jenkins ogarnie ale czy Knight?
 
Panowie mam pytanie w sumie od ziomka któremu kupon zamyka Jason Knight i Bobba Jenkins, obaj z PFL. Kupon mu zamykają na 1500 zł. Czy ktoś z Was może dać opinie na temat tych walk? Bo ja powiem szczerze nie chce mu dać złej opinii bo szczerze mówiąc ciężkie walki do typowania ale sądzę że Jenkins ogarnie ale czy Knight?
Jenkins powinien ogarnąć ale Knight może mieć ciężko, ponieważ Moffett będzie prawdopodobnie silniejszy fizycznie co w wymianach grapplingowych (a na to się zanosi) ma kluczowe znaczenie.
 
Jenkins powinien ogarnąć ale Knight może mieć ciężko, ponieważ Moffett będzie prawdopodobnie silniejszy fizycznie co w wymianach grapplingowych (a na to się zanosi) ma kluczowe znaczenie.
Dzięki czyli bardziej przemawia za Tobą Moffett ?
 
Back
Top