Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

ale Fortuna faktycznie nie wiem co odpiernicza ostatnio, tu nawet o kursy nie chodzi bo nawet ofert na LFA nie było, teraz na Brave a zawsze było a dodatkowo ostatnio PFL było 2,3 tygodnie przed a teraz nadal nie ma. Pisałem do nich i zero odzewu. Jak to skomentować?
ps. @Evo założyłem konto zagranicą
 
Przeglądając fortunę trafiłem na dwa ciekawe zakłady na gali Oktagon 25.
Minda vs Buday: Minda moim zdaniem ma większe szanse niż wskazują na to kursy rzędu @4.42. Jak najbardziej może to przegrać poprzez poddanie lub przeleżenie. Jednak uważam, że fizycznie będzie silniejszy i ma jak najbardziej szansę ustrzelić rywala w stójce. który jest w tym aspekcie chaotyczny. Rywal to 2xIBJJF European NoGi champion oraz ISFA European grappling champion mimo wszystko ma tylko 2 poddania w rekordzie (7-1-0) jedyna przegrana przez decyzje z Espino (zawodnika UFC). Od tego czasu wygrywał wszystko, ale rywale to bardzo niski poziom. Ostatnia walka 09.2019 roku więc spora przerwa, która również może wpłynąć na występ. Obaj zawodnicy walczyli z Danielem Dittrich-em i moim zdaniem Minda zaprezentował się lepiej. Walki poniżej:



Paradiser vs Adas: Tutaj walka to typowe 60/40, a kurs na Adasa to @2.73. Wydaje się, że Adas ma lepszych przeciwników, w rekordzie. Na pewno nie można odmówić mu dobrej obrony przed obaleniami i wytrzymałości. Paradiser raczej nie znokautuje, a sam może zostać znokautowany. Arda schodzi wagę niżej (walka w wadze do 70 kg, wcześniej walczył w wadze 77), co najprawdopodobniej da mu sporą przewagę siłową. Co najważniejsze Arda jako druga osoba pokonała Marko Kisić-a, pierwszą był nie kto inny jak Chimaev (@99picks).

@cypis może masz jakieś spostrzeżenia/uwagi jeśli chodzi o powyższe zakłady?
 
ale Fortuna faktycznie nie wiem co odpiernicza ostatnio, tu nawet o kursy nie chodzi bo nawet ofert na LFA nie było, teraz na Brave a zawsze było a dodatkowo ostatnio PFL było 2,3 tygodnie przed a teraz nadal nie ma. Pisałem do nich i zero odzewu. Jak to skomentować?
@TheNotoriusAdam wiesz coś na ten temat? Czy nie grasz już w fortunie?
 
Djiroun no nic się nie stało. Nie zawsze się wygrywa. Ja też dzisiaj przegrałem. :jarolaugh: Dobrze sobie nawet radził walka bliska. :crazy:
1622842960379.png
 
Dziś jeden francuz został wyjaśniony jutro drugi w ksw. :mamed:
Z tego KSW praktycznie nic już nie mam. Kincl spadł z rowerka wcześniej, a po 1.3 czy 1.4 już nie ponawiałem. W sumie to tylko Erslan z tej gali KSW się ostał i liczę, że niespodzianki nie sprawi. Obok tego Niedźwiedź za stówkę na Fortunie, ale grany po kursie @3.22.


I chyba nic więcej nie będę dokładał, chociaż im bliżej gali tym bardziej czuję, że Kita zaskoczy a jest do złapania @3.15 bez podatku. Patrząc na ważenie to jeszcze ta Owczarz przez poddanie jest możliwe - jest sporo większa, aż takiej różnicy się nie spodziewałem.
 
No,ale patrząc na te freakowe "umiętności" to powinni wygrać wszyscy podani lekko no nie?
Nie mam pojęcia jak ten Psychotrop - widziałem tylko drugiego kalekę i ciężko mi sobie wyobrazić, że można wyglądać gorzej. Pudzian mimo wszystko powinien ogarnąć ćpuna. O Złotówie już pisałem. Zatowka miał kiedyś styczność ze sportami walki i liczę, że to wystarczy. Nie ma co więcej rozkminiać bo nic nie wymyślisz.
 
Nie mam pojęcia jak ten Psychotrop - widziałem tylko drugiego kalekę i ciężko mi sobie wyobrazić, że można wyglądać gorzej. Pudzian mimo wszystko powinien ogarnąć ćpuna. O Złotówie już pisałem. Zatowka miał kiedyś styczność ze sportami walki i liczę, że to wystarczy. Nie ma co więcej rozkminiać bo nic nie wymyślisz.
Pudzian wsadzi palec w dupe i będzie no contest :putinlaugh:
 
Nie mam pojęcia jak ten Psychotrop - widziałem tylko drugiego kalekę i ciężko mi sobie wyobrazić, że można wyglądać gorzej. Pudzian mimo wszystko powinien ogarnąć ćpuna. O Złotówie już pisałem. Zatowka miał kiedyś styczność ze sportami walki i liczę, że to wystarczy. Nie ma co więcej rozkminiać bo nic nie wymyślisz.
Zatówka i Taxi cały czas zapierdalają i trenują, tyle mogę powiedzieć.
 
1623002761345.png

Floyd zamyka na 1k, jak przejebie z youtuberem to będzie średnio, ale biorę to pod uwagę. Przewaga fizyczna robi wrażenie. Drugi raz bym chyba tego nie dorzucił do ako.

,,Logan Paul będzie miał ogromną przewagę fizyczną – jest od swojego rywala 15 cm wyższy i ma 10 cm większy zasięg ramion. Ponadto, do ringu wniesie najpewniej około 15-20 kilogramów więcej od Mayweathera. Poza tym jest od swojego rywala 20 lat młodszy."
 
Back
Top