Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@DavidMMA Jak widzisz walkę Mayweathera z Loganem bracie?
Co prawda nie do mnie pytanie, ale czy Ty tak na poważnie? Tego się nie spodziewałem :lol:

To że wygra Floyd to jest 99.9%. To 1.08 można dokładać wszędzie.

Czego można tu nie wiedzieć i o co pytać?
Jedyne pytanie to takie - czy i w której rundzie Floyd będzie chciał go skończyć przed czasem. Ale z tym lepiej do wróżki.

Na ten moment nawet nie wiadomo jakie rękawice (w grę wchodzi 10/12oz.), nie wiadomo ile rund (prawdopodobnie 8) i nie wiadomo ile te rundy będą trwały (2/3min.)
 
  • Like
Reactions: ;-)
A co chcesz zagrać może tak hee.
To jest ten gorszy z braci.
Kit wie co ustalili tam.
Nie grać takie gówna.
Może rundy, ciężko coś.
Nie no jakby jutuber zafundował pierwszą porażkę jednemu z najlepszych bokserów wszech czasów mimo jego sędziwego już wieku i sporej przewagi warunków fizycznych tego pierwszego to by był niezły kurwa kabaret. Myślałem czy nie dorzucić Mayweathera do głównego kuponu stąd moje pytanie.
 
Nie no jakby jutuber zafundował pierwszą porażkę jednemu z najlepszych bokserów wszech czasów mimo jego sędziwego już wieku i sporej przewagi warunków fizycznych tego pierwszego to by był niezły kurwa kabaret. Myślałem czy nie dorzucić Mayweathera do głównego kuponu stąd moje pytanie.
Na takich zasadach nie wiem czy jest sens.
Floyd technicznie jest na takim poziomie, że i za 5 lat leżąc na kanapie i nie trenując by to wygrał.
Jeśli natomiast ma nie być wygranego na punkty, a walka ma być typowo pokazowa, to może Floyd nie będzie go chciał położyć spać. Ciężko przewidzieć.
Nie ma nawet procenta szans, że Logan go znokautuje. Inaczej broni się w pełnych rękawicach, inaczej w piąstkach do MMA.
Żaden bukmacher w przypadku braku rozstrzygnięcia (jeśli dotrwało by to do decyzji - w co mimo wszystko wątpię) nie rozstrzygnie też tego jako remis, więc imo można Floyda dorzucać. Tyle, że to podbicie o 8%... A jeśli walka zakończy się bez oficjalnego rezultatu, to będzie zwrot.
 
Jake Paul by ujebał dziadka Floyda ale Logan to przegra
Jesteś jebnięty.
Szansa na wygraną Youtubera z Floydem ogranicza się do przypadkowej kontuzji tego drugiego.

Tego drugiego brata obije już Woodley w boksie. Chętnie się założę ;)
 
Jesteś jebnięty.
Szansa na wygraną Youtubera z Floydem ogranicza się do przypadkowej kontuzji tego drugiego.

Tego drugiego brata obije już Woodley w boksie. Chętnie się założę ;)
Dobra, dawaj zakładzik charytatywny.
Dla mnie to win-win situation
Jak Jake przegra to będę happy bo go nie lubie a jak wygra to wyślesz siano na jakiś szczytny cel.
 
Dobra, dawaj zakładzik charytatywny.
Dla mnie to win-win situation
Jak Jake przegra to będę happy bo go nie lubie a jak wygra to wyślesz siano na jakiś szczytny cel.
Wybierz stawkę jaka Cię interesuje wedle uznania i mnie oznacz w temacie zakłady charytatywne (zaakceptuję bezproblemowo). Przegrany dotuje jakąś pomoc na cele charytatywne - jak zwykle :).

Póki co nie wiadomo kiedy ta walka, ale niby już nagrana - mam nadzieję, że dożyjemy do tego czasu.
 
Wybierz stawkę jaka Cię interesuje wedle uznania i mnie oznacz w temacie zakłady charytatywne (zaakceptuję bezproblemowo). Przegrany dotuje jakąś pomoc na cele charytatywne - jak zwykle :).

Póki co nie wiadomo kiedy ta walka, ale niby już nagrana - mam nadzieję, że dożyjemy do tego czasu.
Spokojnie Stefciu, odezwę się.
:redford:
 
  • Like
Reactions: Evo
Fortuna ani brave ani PFL nie ma w ofercie... Żenada
Pisałem do tych cepów to nawet odpisać nie umieją
 
A są na betclicu takie gale jak PFL, SUB itd?
Dostałeś ode mnie instrukcję jak to sobie poogarniać z bukmacherami. Roboty tyle co nic, a zysk w czasie będzie spory w stosunku do tego co tracisz w Fortunie. Zamiast rozkminiać skorzystaj z tego.
 
Back
Top