Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Na jutro z Boksu do gry w STS w Hit Dnia. Dla tych co tam grają. Ja mam podobnie w necie jakiś czas temu.

Łukasz Różański @1.60

Łukasz to taka technicznie lepsza wersja Kownackiego z podobnym a nawet i mocniejszym ciosem. Nie rozbity nie naruszony, bokser który wysłał Izu na emeryturę i prawdopodobnie zrobi to jutro to samo ze Szpilką. Ze trzy rundy może być jeszcze ok ale później wrócą stare demony, czyli ręce opuszczone na jajach i brak gardy. Jego już nikt i nic tego nie oduczy, żadne zmiany trenerów i tym podobne. Nie w tym wieku i nie po tylu zaliczonych deskach czy mocnych KO. Szpilka który to niby w szczycie formy, ponad rok temu przegrał walkę z bumem Radczenko (tylko sędziowie widzieli inaczej) wraca po kontuzji, po operacji barku z kolejnym nowym trenerem :hi: Szpilka ma watę w łapach, szczękę która nie trzyma mocniejszego ciosu a Różanski solidną presję, mocny łeb i cegły w łapach. Szpilka po tej walce witany w KSW lub FAME MMA :cool: a walkę w głowie już przegrał dwa dni temu uciekając z konferencji oraz dzisiaj na ważeniu kolejny raz zachowując sie jak ostatni frajer.

Deklasacja 1 runda :cool:

Gdzie jest ten baran co pre się śmiał z typu ?
 
Niech nikt nie daje szpilce wejść do MMA, bo to będzie zgon w klatce. Gardy nie miał nigdy, a szczękę już dawno zgubił. Brawo Łukasz!
 
Jeden i drugi siebie warci,Parodia boksu,obaj na deskach w pierwszej minucie :putinlaugh:
Rozanski nogi w tyle po każdym ciosie,pierwszy lepszy go zweryfikuje,szpila to juz do fame mma tylko sie nadaje zeby na nazwisku cos jeszcze zarobic grosza.
 
Tak szczerze to Szpilka powinien zakończyć karierę, gosc pada po ciosach w dużych rękawicach to przejście do mma tym bardziej nie ma sensu.
W mma nawet Popus by go skonczyl
 
Przy najbliższej okazji zapytam się go o to czy to prawda.
Ostatnio często na niego wpadałem.
A to na stacji a to gdzieś w parku na rowerze. Mieszka tam gdzie bywam często.
Ostatnio na stacji przed odsiadką dłużej o Babilonie gadaliśmy.
Dopytywał się (jak by nie wiedział) o opinie jaką ma w środowisku. A przecież wiadomo że Babilon za uszami ma co nie co. Kiedyś zeznawał na pewne osoby (kradzież samochodów)

Pamiętam pierwszą rozmowę z nim w autobusie w 2005 jak jechał na trening. :cool:
 
Screenshot_20210531-202741_Instagram.jpg
 
Zagranicą są kursy już na PFL
Generalnie myślałem, że Palmer będzie chociaż z 1.20 po porażce, a tu 1.13 aktualnie. To na fortunie będzie z 1.10
Ale Jenkins i Loughnane do gry śmiało.
 
Back
Top