Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@nairoqintana
IMG_20210529_000435.jpg


Mam nadzieję, że odpuściłeś byku.
 
Typy na FEN 34:
Piwowarski - Miklasz: przed czasem
1.55 (etoto/Betclic)/1.45 (STS)

Piwowarski - Miklasz: 1 runda wygrana
3.00 (Fortuna)

Lil Masti - Śledz: Lil Masti w 1 rundzie
1.55 (STS)

Piórkowski - Radziszewski poniżej 2.5 rundy
1.40 (Fortuna)

Udany FEN 34 - 4/4 w tym 3.00 na Piwowarskim w 1 rundzie. Ogólnie teraz można być mądrym, ale 1.55 przed czasem na Piwo i 1.55 na Lil Masti w 1 rundzie to były mega promocje.
 
:beer::gsp::beer: :gsp: After po FEN-ie odezwę sie jutro(tzn dziś) mordy, Magard uwalił ale miałem czutke lekko skontrowalem - przynajmniej nie ma minusa
Do tego trybala z borowskim uwalili kolejne 2 taśmy (decyzja) chociaż tyle ze Boroś wygrał został kupon. Bukmachersko pizda większego + nie ma ale całokształt w Hiltonie petarda impreza na FEN-ie
 
Poza Magardem, który uwalił jeden kupon to dwa pozostałe siadły chociaż szkoda tej walki Charzewskiego.
 
:beer::gsp::beer: :gsp: After po FEN-ie odezwę sie jutro(tzn dziś) mordy, Magard uwalił ale miałem czutke lekko skontrowalem - przynajmniej nie ma minusa
Do tego trybala z borowskim uwalili kolejne 2 taśmy (decyzja) chociaż tyle ze Boroś wygrał został kupon. Bukmachersko pizda większego + nie ma ale całokształt w Hiltonie petarda impreza na FEN-ie
Wymlaskałeś śledzia?
 
Promocja no po fakcie Mega Promocja to było to że śledziowa zostanie zniszczona w ciągu 60 sekund po @3.50 a nie za @1.55 w sts czy w fortunie z podatkiem w ciągu pierwszej rundy

:cool:
 
Jakby ktoś potrzebował do kuponu to myślę że można dorzucić Jungwritha @1.35 z oktagonu. Poza niemcem nie widzę nic pewnego i gram bez większego przekonania:

Jungwrith + Kozma/Silva sub-nie + Jaloviar win in r1-nie @2.05 za 250
Vojcak + Silva + Fosum/Sow dec-nie + Masternak + Hosek/Nagorny dec-nie @3.67 za 50
Penaz win in r1-nie + Vojcak win in r1-nie + Jaloviar/Montagnac sub-nie @5.75 za 50
Graca @7.26 za 40
 
Na jutro z Boksu do gry w STS w Hit Dnia. Dla tych co tam grają. Ja mam podobnie w necie jakiś czas temu.

Łukasz Różański @1.60

Łukasz to taka technicznie lepsza wersja Kownackiego z podobnym a nawet i mocniejszym ciosem. Nie rozbity nie naruszony, bokser który wysłał Izu na emeryturę i prawdopodobnie zrobi to jutro to samo ze Szpilką. Ze trzy rundy może być jeszcze ok ale później wrócą stare demony, czyli ręce opuszczone na jajach i brak gardy. Jego już nikt i nic tego nie oduczy, żadne zmiany trenerów i tym podobne. Nie w tym wieku i nie po tylu zaliczonych deskach czy mocnych KO. Szpilka który to niby w szczycie formy, ponad rok temu przegrał walkę z bumem Radczenko (tylko sędziowie widzieli inaczej) wraca po kontuzji, po operacji barku z kolejnym nowym trenerem :hi: Szpilka ma watę w łapach, szczękę która nie trzyma mocniejszego ciosu a Różanski solidną presję, mocny łeb i cegły w łapach. Szpilka po tej walce witany w KSW lub FAME MMA :cool: a walkę w głowie już przegrał dwa dni temu uciekając z konferencji oraz dzisiaj na ważeniu kolejny raz zachowując sie jak ostatni frajer.
 
Jakby ktoś potrzebował do kuponu to myślę że można dorzucić Jungwritha @1.35 z oktagonu. Poza niemcem nie widzę nic pewnego i gram bez większego przekonania:

Jungwrith + Kozma/Silva sub-nie + Jaloviar win in r1-nie @2.05 za 250
Vojcak + Silva + Fosum/Sow dec-nie + Masternak + Hosek/Nagorny dec-nie @3.67 za 50
Penaz win in r1-nie + Vojcak win in r1-nie + Jaloviar/Montagnac sub-nie @5.75 za 50
Graca @7.26 za 40
Jungwirth przegrał splitem, też chciałem go grać początkowo, bo ten Broz jest słabiutki, ale trzeba go trafić, inaczej idzie w klincz, a Niemiec nie ma szlagu :) Dlatego pograłem powyżej 1.5 rundy. Kurs 1.6 na decyzję był warty grzechu.
 
Jungwirth przegrał splitem, też chciałem go grać początkowo, bo ten Broz jest słabiutki, ale trzeba go trafić, inaczej idzie w klincz, a Niemiec nie ma szlagu :) Dlatego pograłem powyżej 1.5 rundy. Kurs 1.6 na decyzję był warty grzechu.
Jak to tam poszło...
Kurs był na jungwirth już 1.08 nagle znikły i czerwień na kuponie na 600.....
 
Jak to tam poszło...
Kurs był na jungwirth już 1.08 nagle znikły i czerwień na kuponie na 600.....
u mnie też jak narazie średni weekend

Magard wczoraj.

Gol arki w 73 minucie. :mamed:

na live złapany fajny kursik na arkę https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=ODk5MDExMTQ5NjAzNTEwMDpMYWxfk5qu6rIOMI8= i niepotrzebnie dodany ten niemiec na szybko ale jebać

Takie coś jeszcze 4fun, ale kibicuję Chelsea. :lol:





Screenshot_2021-05-29-19-36-10-661_com.android.chrome.jpg
 
Piszcie jak tam ten Naruszczka, nie da się tego nigdzie obejrzeć?
Na stronie głównej masz elegancko wyniki podane.

Nawet ze statystykami :)
1622316641334.png
 
Łukasz to taka technicznie lepsza wersja Kownackiego z podobnym a nawet i mocniejszym ciosem.
:putinlaugh:
Z pierwszym sensownym rywalem bedzie weryfikacja, a szpilka z czasow Wildera wygrywa z nim wszystkie rundy. Szkoda ze ajtuj po tylu bojach jest juz innym zawodnikiem
 
Back
Top