Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ciekawostka: przed chwilą na gali Andrade - Williams, Andrey Fedosov (zdjęty z kanapy - trzy lata bez startów) pokonał w 1 rundzie Mahammadrasula Majidova, który w 2011 roku wygrał na Mistrzostwach Świata z Anthonym Joshuą:smile:. Kurs na Fedosova był w okolicach @10, a KO w 1 rundzie:



1618690732537.png
 
Dokładnie może być gala dogów
Ja z dogów widzę duże szansę
MUNOZA i KLOSE
Tak szczerze mówiąc to ja nie wiem dlaczego Klose jest underdogiem, na moje oko to bierze. Stevens przechodzi z piórkowej do lekkiej i ma tragiczną serię, wiadomo, ogór to nie jest i przypierdolić też potrafi, ale Klose również ogórem nie jest i jest naturalnym lekkim (czyli tym większym zbijającym do LW) nie oglądałem ważenia, nie jest większy od Stevensa?
W tej walce widzę potencjał na LIVE, jeśli zacznie się od kursu ok. +2 na Klose to po minucie lub dwóch już będzie coś tam można wypatrzeć i zanim spadnie do 1.20 będzie można coś załadować...
 
Tak szczerze mówiąc to ja nie wiem dlaczego Klose jest underdogiem, na moje oko to bierze. Stevens przechodzi z piórkowej do lekkiej i ma tragiczną serię, wiadomo, ogór to nie jest i przypierdolić też potrafi, ale Klose również ogórem nie jest i jest naturalnym lekkim (czyli tym większym zbijającym do LW) nie oglądałem ważenia, nie jest większy od Stevensa?
W tej walce widzę potencjał na LIVE, jeśli zacznie się od kursu ok. +2 na Klose to po minucie lub dwóch już będzie coś tam można wypatrzeć i zanim spadnie do 1.20 będzie można coś załadować...
Live jak najbardziej, jednak faworyzuje Stephens-a jako wszechstronniejszego zawodnika sprawdzonego z czołówką. W ostatniej walce Stephens ugrał nawet 1 rundę z Kattarem czyli jednym z lepszych bokserów w UFC. Klose na ważeniu nie wyglądał na większego. Wygrana z Vannata czy Diakese to żaden wyznacznik jakości, z Greenem Klose powinien przegrać.
 
ostatniej walce Stephens ugrał nawet 1 rundę z Kattarem czyli jednym z lepszych bokserów w UFC.
Jego boks obnażył Holowany. Inna rzecz, że tu się zgadzam, boksersko wygląda lepiej, zapaśniczo też. Za to przewaga siłowa i klincz na korzyść większego Klose. Rzut monetą tą walka.
 
Co do Arlovskiego i Shermana to nikt nie widzi tu skończenia przed czasem? Gorilla jak wygrywa to tylko przed czasem a Białorusin też sporo swoich walk kończył przed czasem i tak w ogóle to ciężko tu znaleźć według mnie faworyta a kurs na to, że walka nie skończy się na punkty to @1.96
 
Co do Arlovskiego i Shermana to nikt nie widzi tu skończenia przed czasem? Gorilla jak wygrywa to tylko przed czasem a Białorusin też sporo swoich walk kończył przed czasem i tak w ogóle to ciężko tu znaleźć według mnie faworyta a kurs na to, że walka nie skończy się na punkty to @1.96
Arlovski decyzja lub Sherman KO/TKO. Tak to widzę.
 
Kusi mnie ten Arlovski. Jak nie wyłapie głupiej buły w 1 rundzie to powinien to spokojnie w stójce ugrać. Tylko wskoczył na ostatnią chwilę i to mnie trochę martwi.

Do tego Stephens win. Seria porażek, ale jednak z jakimi zawodnikami walczył. Klose po nokaucie, ponad rok nieaktywny. Cholera wie jak się będzie zachowywał po ciosach.

Do tego Munoz. Wydaje mi się, że zapasami to ugra. Pena słabo broni, powinien leżeć na plecach raz po raz.

Z Fabińskim mam problem. Jak mądrze to rozegra to powinien porozbijać w parterze do decyzji. Z drugiej strony słaba stójka i suby Meerschaerta + kurs daje do myślenia.
 
U mnie dzisiaj leci w różnych konfiguracjach:

Hubbard @1.60
Hubbard przed czasem @5.50
Meerschaert sub @3.30

3 razy over rundowy:
Mielnicki-Martin @1.85
Araujo-Juarez @1.85
Nicholson-Apochi @1.85

Powodzenia!
 
Panowie z nadchodzącego PFL
Pettis
Schulte
Lance Palmer

Powinni wygrać na luzie ??

Nie sledze pfl tylko obczaiłem na tapology
 
Wszystko zależy od kursu, ale też na niego zwróciłem uwagę.
Ogólnie ta gala ma dużo pewniaków i będzie można zarobić
Jak dla mnie tylko Palmer to pewniak z tych zestawień. Reszta wydaje się bardziej wyrównana, niż wskazują kursy. No może jeszcze Pettis wygląda względnie okey, bo Collard raczej nie ma czym mu zagrozić.
 
Jak dla mnie tylko Palmer to pewniak z tych zestawień. Reszta wydaje się bardziej wyrównana, niż wskazują kursy. No może jeszcze Pettis wygląda względnie okey, bo Collard raczej nie ma czym mu zagrozić.
Schulte to tez ,,pewniak" Held umie tylko skretowki
 
Back
Top