Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Próbuje rekreacyjnie:

Meerschaert + Arteaga @3.79 za 150
Carvalho + Arlovski + Gibson Jr. @4.00 za 50
Rogers + Davis @7.15 za 30
Meerschaert + Arteaga + Carvalho + Arlovski @14.41 za 50
 
Próbuje rekreacyjnie:

Meerschaert + Arteaga @3.79 za 150
Carvalho + Arlovski + Gibson Jr. @4.00 za 50
Rogers + Davis @7.15 za 30
Meerschaert + Arteaga + Carvalho + Arlovski @14.41 za 50
Czemu Meerschaert? Wydaje mi się, że Fabińskiego raczej nie ustrzeli, szansa ewentualnie w jakimś poddaniu, ale wtedy lepiej byłoby zaryzykować opcję sub.
Widzisz możliwość, że Gerald wygrywa to na punkty? Ja nie bardzo.
 
Czemu Meerschaert? Wydaje mi się, że Fabińskiego raczej nie ustrzeli, szansa ewentualnie w jakimś poddaniu, ale wtedy lepiej byłoby zaryzykować opcję sub.
Widzisz możliwość, że Gerald wygrywa to na punkty? Ja nie bardzo.
Uważam że to bardzo złe stylistycznie zestawienie dla Polaka (2 razy podejmował w ufc zawodników z dobrym bjj i nie kończyło się to dla Fabińskiego dobrze). Moim zdaniem tutaj decydującym czynnikiem będzie świetny grapling Geralda, nawet jeśli Fabiński będzie w stanie przewracać to wątpię żeby udało mu się kontrolować na dłużej Geralda, widzę tu dużo słipów i prób poddań ze strony amerykanina. Słusznie zauważyłeś że jeśli Meerschaert to najpewniej przez poddanie, mi to niestety uciekło w pośpiechu.
 
Uważam że to bardzo złe stylistycznie zestawienie dla Polaka (2 razy podejmował w ufc zawodników z dobrym bjj i nie kończyło się to dla Fabińskiego dobrze). Moim zdaniem tutaj decydującym czynnikiem będzie świetny grapling Geralda, nawet jeśli Fabiński będzie w stanie przewracać to wątpię żeby udało mu się kontrolować na dłużej Geralda, widzę tu dużo słipów i prób poddań ze strony amerykanina. Słusznie zauważyłeś że jeśli Meerschaert to najpewniej przez poddanie, mi to niestety uciekło w pośpiechu.
niestety ale też mi sie wydaje, że Fabiński wpadnie w jakieś poddanie :cry:

a co do dzisiejszych kuponów to puściłem:
1. Rogers + młodszego Nemkov + Lipsk
2. Yagshimuradov
 
Moim zdaniem tym razem Fabiński zajedzie zapaśniczo, ale nie wykluczam, że wpadnie w poddanie.
 
niestety ale też mi sie wydaje, że Fabiński wpadnie w jakieś poddanie :cry:

a co do dzisiejszych kuponów to puściłem:
1. Rogers + młodszego Nemkov + Lipsk
2. Yagshimuradov
Ogólnie to byłem zdziwiony widząc kursy na tą walkę bo od początku uważałem Meerschaerta tutaj za faworyta, pewnie o wycenie bukmacherów przesądziły dwa szybkie przegrane przez nokaut Geralda. Biorę ten kurs bez dłuższego namysłu, prawdopodobnie dogram jeszcze Meerschaert by sub.
 
Dlaczego Arteaga?
Tutaj mniejsze przekonanie niż przy Geraldzie. Arteaga w mojej opini lepsza technicznie w stójce, prze do przodu, niezłe bjj plus charakterność do tego bardziej doświadczona i podejmowała co najmniej o klase lepsze przeciwniczki.
 
Po pierwszej rundzie widać było że wygra JJ Wilson :) dziwne że taka była even stopa kursowa np na Fortunie na tym pojedynku.. naprawdę ładnie się prezentuje chłopak
 
Bardzo ładna walka, można chyba powiedzieć śmiało ze pełna kontrola :)
Ciężko było przewidzieć jak będzie wyglądał na tle było nie było dużo bardziej doświadczonego rywala, ale biorąc pod uwagę wiek i to, że jest mocno przekrojowy, to całkiem ciekawy zawodnik. Carvalho to było dość dobre stylistycznie zestawienie dla niego, bo groźny głównie w parterze, gdzie Wilson jest kotem, choć pierwszą rundę przegrał.
 
Ciężko było przewidzieć jak będzie wyglądał na tle było nie było dużo bardziej doświadczonego rywala, ale biorąc pod uwagę wiek i to, że jest mocno przekrojowy, to całkiem ciekawy zawodnik. Carvalho to było dość dobre stylistycznie zestawienie dla niego, bo groźny głównie w parterze, gdzie Wilson jest kotem, choć pierwszą rundę przegrał.
Zgadzam się, ale walka ładna dla oka. Wydaje mi się że nawet na podobnego rywala do siebie, moglby sobie poradzić, ma to coś ;)
 
  • Like
Reactions: Evo
Liczę na poddanie Arteagi ale nie spodziewam się dominacji żadnej ze stron w tej walce więc myślę że po takim kursie całkiem w porządku becik.
Obejrzałem obie i zrobiłem kontrę. Ta Yanez bardzo słabo się prezentuje, chyba może to wygrać jedynie przez punktowanie sprowadzeń. Rzeczywiście Arteaga jest tu lepszym wyborem.
 
Za niski kurs, ale tu był pewniak, można było dom stawiać :) szkoda że moja lepianka nadal nie poszła na ten becik haha
Można było złapać nawet 1.20, ale to trzeba by śledzić czas wystawiania kursów i mieć konta gdzie potrzeba. Ja widziałem tu 1.17 bez podatku.
 
Można było złapać nawet 1.20, ale to trzeba by śledzić czas wystawiania kursów i mieć konta gdzie potrzeba. Ja widziałem tu 1.17 bez podatku.
Ja nie jestem aż takim rekinem bukmacherki, ale warto mieć taka wiedzę, dzięki
 
Corey Anderson @1.62 Betsson

Niektórzy stawiają na rywala chyba tylko przez pryzmat KO od Błachowicza. Typ z Turkmenistanu kompletnie nie sprawdzony z konkretnym zawodnikiem. Do tej pory walki może poza jedną to same bumy z naszym Celińskim z którym odpierdalał kryminał do 4 runy, pamiętam bo go grałem. Spore Warunki fizyczne plus mocne zapasy Coreya na niego wystarczą. Do tego debiut w USA i znak zapytania jak to zniesie. Widzę cały dystans kontrolowany zapasami przez faworyta. :tiphatb:
Totalna deklasacja i rozpierdol na rywalu :tiphatb:
I tyle
 
Back
Top