Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

To teraz pytanie ilu się zniechęciło do grania na Andersona bo wzięli pod uwagę jego problemy neurologiczne oraz dobre TDD Turkmena. No i że ogólnie Anderson nie powinien już walczyć. :tiphatb: :tease:Potwierdziło się ale przez chwilkę tylko jedno. :tease:
 
To teraz pytanie ilu się zniechęciło do grania na Andersona bo wzięli pod uwagę jego problemy neurologiczne oraz dobre TDD Turkmena. No i że ogólnie Anderson nie powinien już walczyć. :tiphatb: :tease:Potwierdziło się ale przez chwilkę tylko jedno. :tease:
No trochę potańczył na początku. Tu wygrał, ale do dobrze to nie wyglądało (pod kątem "neurologicznym"). Pierwszy trafiony i taniec.
 
Fajnie poczytac te analizy analizy osob obytych i doswiadczonych w temacie :)
Głownie dzieki wam skleilem nawet fajny kupon. Oby Nunez zamknela pozytywnie
Screenshot_20210417-082927.jpg
 
Ja pogralem jej rywalkę bo jeden buk wystawił ją za @2,70, a wszędzie było po równo.
Obejrzałem obie i zrobiłem kontrę. Ta Yanez bardzo słabo się prezentuje, chyba może to wygrać jedynie przez punktowanie sprowadzeń. Rzeczywiście Arteaga jest tu lepszym wyborem.
@Karwantes, jakbyś nie napisał to bym pewnie zostawił te Yanez także dzięki. Walki nie oglądałem ale widzę że majority dla Aertagi także kontra się opłaciła :beer:.
 
@Evo

Z ciekawości na kogo stawiasz w walce Andersona z Baderem ?
Bo ja zdecydowanie zostaję przy swoim :cool: po tym co obaj pokazali a lepiej Bader z Machidą
 
@Evo

Z ciekawości na kogo stawiasz w walce Andersona z Baderem ?
Bo ja zdecydowanie zostaję przy swoim :cool: po tym co obaj pokazali a lepiej Bader z Machidą
Szczerze mówiąc bliżej mi do Badera, ale kasy na to nie kładę. Tutaj też nie kładłem, miałem tylko taśmę za kilkadziesiąt złotych.
 
Ja stawiałem wcześniej i wczoraj w ten sposób :) mam nadzieje, że dzisiaj będę bogatszy o te pare złotych :) ktoś się wypowie, jakieś luźne analizy tego co wstawiłem?
 

Attachments

  • 88D3172E-4D1D-41EB-9B91-99ED7A5BC7EB.jpeg
    88D3172E-4D1D-41EB-9B91-99ED7A5BC7EB.jpeg
    374 KB · Views: 39
  • 7CC25A2E-C831-4C5A-8AA9-8169B3646D4B.jpeg
    7CC25A2E-C831-4C5A-8AA9-8169B3646D4B.jpeg
    371.2 KB · Views: 42
  • DBD72DDD-77B6-435F-A680-C9BD50A1EB5B.jpeg
    DBD72DDD-77B6-435F-A680-C9BD50A1EB5B.jpeg
    427.9 KB · Views: 40
  • 36FB0EE7-1E87-49E3-86EB-43C63B385E6F.jpeg
    36FB0EE7-1E87-49E3-86EB-43C63B385E6F.jpeg
    361.3 KB · Views: 41
  • EF07BF0B-C368-4BED-810D-B5DD9C807ECD.jpeg
    EF07BF0B-C368-4BED-810D-B5DD9C807ECD.jpeg
    387 KB · Views: 41
Ja stawiałem wcześniej i wczoraj w ten sposób :) mam nadzieje, że dzisiaj będę bogatszy o te pare złotych :) ktoś się wypowie, jakieś luźne analizy tego co wstawiłem?
KO/TKO w walce Fabiński/Meerschaert mało prawdopodobne.
 
Evo co z dziennikiem? Jak tam efekty w kwietniu? Pod górkę czy z górki?
Praktycznie nie gram teraz, raz, że czasu mniej, dwa, że nie mam chęci, trzy, że planuję ładować grubiej a konkretniej, jak pojawią się okazje, a tych teraz jak na lekarstwo. Od czasu do czasu klikam sobie jakieś śmieci po 50-150pln (żeby się lepiej oglądało) i z 400-500 PLN zysku na tym jest w tym miesiącu, ale nawet nie liczę dokładnie. Inna rzecz, że dwa główne kupony, które tu podawałem miałem w plecy, więc ok. 3.6k straty sumarycznie w kwietniu. Co do dziennika, tak jak napisałem, po tym jak zmienili edytowanie, to nie chce mi się tego prowadzić. Jak będą ciekawe i warte uwagi typy, to będę o tym pisał w odpowiednich działach.
 
Praktycznie nie gram teraz, raz, że czasu mniej, dwa, że nie mam chęci, trzy, że planuję ładować grubiej a konkretniej, jak pojawią się okazje, a tych teraz jak na lekarstwo. Od czasu do czasu klikam sobie jakieś śmieci po 50-150pln (żeby się lepiej oglądało) i z 400-500 PLN zysku na tym jest w tym miesiącu, ale nawet nie liczę dokładnie. Inna rzecz, że dwa główne kupony, które tu podawałem miałem w plecy, więc ok. 3.6k straty sumarycznie w kwietniu. Co do dziennika, tak jak napisałem, po tym jak zmienili edytowanie, to nie chce mi się tego prowadzić. Jak będą ciekawe i warte uwagi typy, to będę o tym pisał w odpowiednich działach.
@Evo A tą galę w coś wchodziłeś ? Widzisz jakiś „pewniaków”? Dla mnie Gravely powinien ogarnąć na spokoju :)
 
@Evo A tą galę w coś wchodziłeś ? Widzisz jakiś „pewniaków”? Dla mnie Gravely powinien ogarnąć na spokoju :)
Absolutnie żadnych pewniaków tutaj nie widzę. Za drobne mam: Gravely Pena Whittaker Alhassan Godinez Cortez Fabiński Hubbard Arlovski rozbite na dwa kupony.
 
Absolutnie żadnych pewniaków tutaj nie widzę. Za drobne mam: Gravely Pena Whittaker Alhassan Godinez Cortez Fabiński Hubbard Arlovski rozbite na dwa kupony.
W sumie to samo mam pograne :) nic tylko życzyć nam powodzenia :)
 
  • Like
Reactions: Evo
Kolejny :facepalm: Ja Ci proponuję grać wszystko po kursach tam gdzie spadki i wzrosty nie patrząc na nic innego :lol:

To nie piłka gdzie są informacje o kontuzjach czy rozwolnieniach w zespole
Przecież piszę, że zostawiam tylko widziałem że rośnie kurs na niego już nie pajacuj :facepalm:
 
To może być gala underdogów panowie.

Meerschaert + Arlovski @3.59 za 150
Pene @3.60 za 30
Gravely + Bush + Stephens @6 za 30
 
Back
Top