Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Lutterbach też powinien ogarnac
Właśnie planowałem obejrzeć tego Manfio, bo patrząc tylko przez pryzmat tapology, to nie rozumiem takiej różnicy kursowej, Joilton to nie jest poziom PFL, gość może obijać bumów na galach FEN.
 
Właśnie planowałem obejrzeć tego Manfio, bo patrząc tylko przez pryzmat tapology, to nie rozumiem takiej różnicy kursowej, Joilton to nie jest poziom PFL, gość może obijać bumów na galach FEN.
Ja obejrzałem walki obu, po jednej udało mi się obejrzeć i Lutterbach powinien to wziąć, ale kurs 1.30 to trochę nieadekwatny do umietnosci.
Przy @1.50 pogram, ale wątpię aby wzrósł.
Generalnie są inni których pogram jak właśnie Pettisa, ale teraz muszę grać ostrożnie, dlatego Lutterbacha mimo że widzę jako faworyta to odpuszczę bo są inni według mnie bardziej pewni jak wspomniany Pettis
 
To może być gala underdogów panowie.

Meerschaert + Arlovski @3.59 za 150
Pene @3.60 za 30
Gravely + Bush + Stephens @6 za 30
+ 360 :beer:
Próbuje rekreacyjnie:

Meerschaert + Arteaga @3.79 za 150
Carvalho + Arlovski + Gibson Jr. @4.00 za 50
Rogers + Davis @7.15 za 30
Meerschaert + Arteaga + Carvalho + Arlovski @14.41 za 50
+ 220 :beer:

@Evo Meerschaert to były łatwe pieniądze, żałuje że nie wjechałem w niego grubiej.
 
@Evo Meerschaert to były łatwe pieniądze, żałuje że nie wjechałem w niego grubiej.
Ja nie pojmuję, jak można 3 raz z rzędu w ten sam sposób dać się udusić. Zero wniosków, zero progresu. To była jedyna rzecz, na którą trzeba było uważać. Jeśli Bartosza po tej walce nie wywalą z UFC, to jeśli w kolejnej dostanie kogoś kto ogarnia BJJ to stawiam, że zostanie poddany raz jeszcze.
 
Z tej gali nie ma nikogo, kogo bym się nie bał dać na grubszy kupon. A prześwietliłem prawie wszystkich.
Te Pettisy czy inne dzbany po 1.15 czy 1.20 to Ja dziękuję :tiphatb:

I powodzenia w składaniu kuponów z tych pewniaków. No ze 4 trzeba będzie dać aby coś wyszło.
 
Ja nie pojmuję, jak można 3 raz z rzędu w ten sam sposób dać się udusić. Zero wniosków, zero progresu. To była jedyna rzecz, na którą trzeba było uważać. Jeśli Bartosza po tej walce nie wywalą z UFC, to jeśli w kolejnej dostanie kogoś kto ogarnia BJJ to stawiam, że zostanie poddany raz jeszcze.
Przez ten czas w którym zajmuje się analizowaniem walk nauczyłem się że zawodnicy na ogół są powtarzalni i przewidywalni m. in. to pozwoliło mi przewidzieć jak skończy się walka Fabińskiego. Kursy jakie były wystawione na ten pojedynek do teraz mnie dziwią.
 
Przez ten czas w którym zajmuje się analizowaniem walk nauczyłem się że zawodnicy na ogół są powtarzalni i przewidywalni m. in. to pozwoliło mi przewidzieć jak skończy się walka Fabińskiego

Jest szansa że do soboty podobnie coś przewidzisz ? Tylko tak by do piątko dać tu znać.

Konkretnie to i to przewidziałem i tak się zakończy.
 
Przez ten czas w którym zajmuje się analizowaniem walk nauczyłem się że zawodnicy na ogół są powtarzalni i przewidywalni m. in. to pozwoliło mi przewidzieć jak skończy się walka Fabińskiego. Kursy jakie były wystawione na ten pojedynek do teraz mnie dziwią.
Mnie dziwi, że na takim poziomie nie nauczył się bronić przed gilotyną przy obalaniu. To nie jest żadna czarna magia i nie trzeba być wybitnym grapplerem żeby to ogarnąć, a chłop było nie było trenuje już parę lat w tym WCA, to nie jest amator z FAME. Raz można popełnić taki błąd, drugi raz to już podejrzane, a jak ktoś robi tak po raz trzeci, to znaczy, że mąki z tego chleba nie będzie.
 
Właśnie planowałem obejrzeć tego Manfio, bo patrząc tylko przez pryzmat tapology, to nie rozumiem takiej różnicy kursowej, Joilton to nie jest poziom PFL, gość może obijać bumów na galach FEN.
Lutterbach da radę, może się wydawać słaby, bo na ksw się dobrze nie pokazał, ale trzeba pamiętać, że ten gość bardzo często brał walki, często walczył co miesiąc i brał walki na ostatnią chwilę, a teraz miał ponad roczną przerwę + jak na taki rekord jest dość młody, więc poziom mógł pójść w górę przez ten czas, jeżeli dobrze się przygotował.
 
A gracie Haratyka?? Ten Struss jest przereklamowany... Zgadzam się co do pfl to będzie gala po kursach, czuję za tydz wysokie wygrane szkoda Razakaa po passa mi od świat idzie dobra to jebany czarny plastuś został zgwalcony... Taki zwierzak
 
A gracie Haratyka?? Ten Struss jest przereklamowany... Zgadzam się co do pfl to będzie gala po kursach, czuję za tydz wysokie wygrane szkoda Razakaa po passa mi od świat idzie dobra to jebany czarny plastuś został zgwalcony... Taki zwierzak
Ja gram ponownie haratyka jak Ostatnio po tym kursie jaknajbardziej
damkowsky
lesko
makashvili
Pirtea z PFL odintsov , Loughnane
 
Jak dla mnie tylko Palmer to pewniak z tych zestawień. Reszta wydaje się bardziej wyrównana, niż wskazują kursy. No może jeszcze Pettis wygląda względnie okey, bo Collard raczej nie ma czym mu zagrozić.
Na papierze tam są same pewniaki bo niemal wszędzie są rywale na zastępstwo

Palmer
Schulte
Pettis
Wade
Lutterbach
Khaybulayev

Po lepszych kursach
Diamond
Loughanne
 
Właśnie planowałem obejrzeć tego Manfio, bo patrząc tylko przez pryzmat tapology, to nie rozumiem takiej różnicy kursowej, Joilton to nie jest poziom PFL, gość może obijać bumów na galach FEN.
Tylko że Joilton tam walczy w wadze lekkiej 70 kg tak jak kiedyś z Romkiem Szymańskim na Fenie
W tej wadze powinien pewnie zaorać Manfio
 
Mnie dziwi, że na takim poziomie nie nauczył się bronić przed gilotyną przy obalaniu. To nie jest żadna czarna magia i nie trzeba być wybitnym grapplerem żeby to ogarnąć, a chłop było nie było trenuje już parę lat w tym WCA, to nie jest amator z FAME. Raz można popełnić taki błąd, drugi raz to już podejrzane, a jak ktoś robi tak po raz trzeci, to znaczy, że mąki z tego chleba nie będzie.
Inni zapaśnicy wchodzą tak samo a nikt nigdy im tak łatwo i prosto gilotyny nie zakłada
Choć przypomniał mi się drugi taki dzban jak Fabiński notabene kolega klubowy z WCA
Co odjebał ostatnio Kijańczuk dał się tak samo złapać widać że trenowali ze sobą
 
Inni zapaśnicy wchodzą tak samo a nikt nigdy im tak łatwo i prosto gilotyny nie zakłada
Choć przypomniał mi się drugi taki dzban jak Fabiński notabene kolega klubowy z WCA
Co odjebał ostatnio Kijańczuk dał się tak samo złapać widać że trenowali ze sobą
Nie do końca tak samo. Tam była masa błędów. Detale proszę Pana.
 
Na papierze tam są same pewniaki bo niemal wszędzie są rywale na zastępstwo

Palmer
Schulte
Pettis
Wade
Lutterbach
Khaybulayev

Po lepszych kursach
Diamond
Loughanne
Zobacz poprzednie sezony w PFL, pełno niespodzianek, pełno remisów. Moim zdaniem duża część tych zestawień wcale nie jest zero-jedynkowa, tymbardziej w kontekście prawdopodobieństwa (kursów).
Ja będę grał na pewno:
Palmer + Crute (UFC) + może Pettis.

Zgadzam się co do faworytów, których podałeś, aczkolwiek value tam nie widzę.
 
Back
Top