Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ciekaw jestem czy PFL też zostanie wystawione na fortunie na gali 29 kwietnia bo tam też jest kilku faworytów wartych pogrania
 
Dla mnie to była niespodzianka, obstawiałem Meksykankę :)
Z tym że to była niespodzianka mogę się zgodzić choć sam typowałem Penne ale z tym że to była mega sensacja po której wszystko już się może zdarzyć stanowczo nie. Mega sensacją była np. porażka Parnasse z Torresem.
 
Z tym że to była niespodzianka mogę się zgodzić choć sam typowałem Penne ale z tym że to była mega sensacja po której wszystko już się może zdarzyć stanowczo nie. Mega sensacją była np. porażka Parnasse z Torresem.
Teraz już wiemy ze Parnase to jednostrzalowiec
 
Sa to specjaliści od Submission underground?
Screenshot_20210422-135348.jpg
 
HULK ACA @1.47 Betsson / Fortuna @1.50

Karabiny-Maszynowe-87930.gif


Warto też zobaczyć jak HULK wygląda np. w 5 rundzie z dzikiem Gonczarovem a jak bandera wyglądała ostatnio np. w drugiej. O demolce na Danielu przez Hulka nie ma co wspominać. :tiphatb: Zapasy, kondycja o dwa nieba lepsza i twardy łeb wezmą górę. :cool: tzn. chyba bo upset zawsze możliwy

 
HULK ACA @1.47 Betsson / Fortuna @1.50

Karabiny-Maszynowe-87930.gif


Warto też zobaczyć jak HULK wygląda np. w 5 rundzie z dzikiem Gonczarovem a jak bandera wyglądała ostatnio np. w drugiej. O demolce na Danielu przez Hulka nie ma co wspominać. :tiphatb: Zapasy, kondycja o dwa nieba lepsza i twardy łeb wezmą górę. :cool: tzn. chyba bo upset zawsze możliwy


Dużo pieniędzy wtedy przegrałem na Danielu, czarny ma teraz obowiązek mi to odpracować!
 
Ciekawe walki będą, ale do gry tylko Johnson
Pirtea do gry jeszcze,ale koniec końców nie zaryzykowałem.
Tony let's go
 
Stawiał ktoś na betsson lub betsafe coś z ACA? Jakie macie limity? Chciałem postawić Martinek przed czasem to limit około 2.5 euro. To samo przy typie na James. Jestem ciekaw czy mi dojebali taki limit, czy ogólnie wszyscy taki mają na ACA.
 
Na szybko typy na ACA 122:
Eduardo - Reljic 2.07 (iForbet)/1.87 (STS)

Reljic ostatnio walki toczył w 84 kg, a też próbował się na gołe ręce. W swoich ostatnich walkach ogranicza się do stójki. Eduardo będzie go na pewno chciał obalać i kontrolować lub skończyć w parterze. Ostatnio przegrał z Hendricksem, ale to lepszy zawodnik od obecnego Gorana, a sama walka mogła pójść w obie strony, bo Eduardo był bliski poddania.

Tutarauli - Pirtea 1.77 (iForbet)

U innych buków mamy odwrócenie już kursów, bo Pirtea był faworytem 1.40-1.50, a teraz już u wszystkich po tyle stoi Tutarauli, ale iForbet śpi i dalej ma dużo na niego.

Johnson - Poberezhets
2.99 (STS)

Tutaj również mamy spadki ogromne i ruscy nawet mają już 2.10 na Ukraińca. Pober ma dobry boks i rzeczywiście przy tych swoich wlotach może ustrzelić cepem Johnsona. Walka też 5 rundowa i zobaczymy jak to pójdzie z cardio. Po takim kursie warto próbować, bo Pober po kilkuletnim powrocie pokazuje się ze świetnej strony i ja wchodzę w to po takim kursie.
 
Na szybko typy na ACA 122:
Eduardo - Reljic 2.07 (iForbet)/1.87 (STS)

Reljic ostatnio walki toczył w 84 kg, a też próbował się na gołe ręce. W swoich ostatnich walkach ogranicza się do stójki. Eduardo będzie go na pewno chciał obalać i kontrolować lub skończyć w parterze. Ostatnio przegrał z Hendricksem, ale to lepszy zawodnik od obecnego Gorana, a sama walka mogła pójść w obie strony, bo Eduardo był bliski poddania.

Tutarauli - Pirtea 1.77 (iForbet)

U innych buków mamy odwrócenie już kursów, bo Pirtea był faworytem 1.40-1.50, a teraz już u wszystkich po tyle stoi Tutarauli, ale iForbet śpi i dalej ma dużo na niego.

Johnson - Poberezhets
2.99 (STS)

Tutaj również mamy spadki ogromne i ruscy nawet mają już 2.10 na Ukraińca. Pober ma dobry boks i rzeczywiście przy tych swoich wlotach może ustrzelić cepem Johnsona. Walka też 5 rundowa i zobaczymy jak to pójdzie z cardio. Po takim kursie warto próbować, bo Pober po kilkuletnim powrocie pokazuje się ze świetnej strony i ja wchodzę w to po takim kursie.
Co jest przyczyna takiej zmiany kursowej Tutarauli - Pirtea?
 
Co jest przyczyna takiej zmiany kursowej Tutarauli - Pirtea?

Zapewne mocno ktoś polecał do grania Tutarauliego i kursy tak poleciały. Długo też POL buki nie miały tej walki w ofercie. Pirtea to parter i sprowadzenie do niego często na chama bez przygotowania. Jeśli Tutarauli to ograniczy i będzie trzymał walkę w stójce to zapewne wygra i ktoś mądrzejszy o wiele ode mnie szedł w tym kierunku i dlatego takie kursy. Widzę też, że Tutarauli jest kreowany, aby poszedł do UFC.
 
Back
Top