Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Moim zdaniem Johnson jeszcze do podstawy :)

Dokładne.Też go mam.
Dzień dziecka kończy się tutaj dla pogromcy Pałasza.
Zostanie zajechany zapasami.
Typ jest tragiczny z kiepską kondycją.
W ostatniej walce pokonał Magomedova a obaj w niej wyglądali tragicznie.
Bandera już od drugiej kiepsko ze wszystkimi.
Hulk po mocnym obozie min. z mistrzem UFC.

I tylko jego mam z piątkowej ACA.
 
Dokładne.Też go mam.
Dzień dziecka kończy się tutaj dla pogromcy Pałasza.
Zostanie zajechany zapasami.
Typ jest tragiczny z kiepską kondycją.
W ostatniej walce pokonał Magomedova a obaj w niej wyglądali tragicznie.
Bandera już od drugiej kiepsko ze wszystkimi.
Hulk po mocnym obozie min. z mistrzem UFC.

I tylko jego mam z piątkowej ACA.
Chyba zabiorę od Ciebie coś z tych fantazji :)

Johnson o tyle o ile nic się nie wydarzy - takie mam zdanie o tej walce, bo po ostatnio Godinez chyba wszystko jest możliwe.
Latająca Penne musiała to ugrać bo by nie miała na rachunki i dropsy... zwyciężyła większa motywacja. U dziewuszek, to im bardziej wkurwiona tym większe szanse na win. Godinez to jak taka przyzwoitka wyszła do klatki.
 
Jak ktoś ma zły humor, to polecam :)

Ben został pewnie tym zdeprymowany i dlatego stało się jak się stało ;rotfl;
 
Ja go będę grał.
Ten koreaniec przegrał z Teymurem i to w dość śmieszny sposób( nic nie robiąc by nawet spróbować wygrać)
Jednak Diamodn w Tufie byl i równe walki dawal.
Wlasnie oglądam jego walke z Brycem i musze przyznać że ma całkiem dobre zapasy. Koreanca przewracał taki Teymur o ile dobrze pamiętam xD
Wypowiesz sie na temat Lutterbacha?
 
Wlasnie oglądam jego walke z Brycem i musze przyznać że ma całkiem dobre zapasy. Koreanca przewracał taki Teymur o ile dobrze pamiętam xD
Wypowiesz sie na temat Lutterbacha?

Dopiero będę oglądał tego drugiego brazola.
To się potem wypowiem.
Ale na razie im plus dla Lutterbacha to camp w UFD i to cały.
Plus te jego gabaryty, wszechstronność.
Z Dricusem mimo porażki początek jak i 1rd miał dobre a to jakiś tam wyznacznik jest.
 
Dopiero będę oglądał tego drugiego brazola.
To się potem wypowiem.
Ale na razie im plus dla Lutterbacha to camp w UFD i to cały.
Plus te jego gabaryty, wszechstronność.
Z Dricusem mimo porażki początek jak i 1rd miał dobre a to jakiś tam wyznacznik jest.
Właśnie nie do końca, z tego co widzę na jego insta to Lutterbach trenuje we własnym klubie, drugi brazol z kolei robił obóz w ATT.

Ja odpuszczę sobie tego Lutterbacha i wjeżdżam czymś takim.

Lance Palmer

Johnnson z ACA (typ od @DavidMMA )

Tyler Diamond- gosc trenuje w TAM i wydaje się dobry w każdej płaszczyźnie a szczególnie w zapasach.
Jego rywal przegral tragicznie z plackiem Teymurem

Ze 130 zł do wygrania 330zl
 
Chyba zabiorę od Ciebie coś z tych fantazji :)

Johnson o tyle o ile nic się nie wydarzy - takie mam zdanie o tej walce, bo po ostatnio Godinez chyba wszystko jest możliwe.
Latająca Penne musiała to ugrać bo by nie miała na rachunki i dropsy... zwyciężyła większa motywacja. U dziewuszek, to im bardziej wkurwiona tym większe szanse na win. Godinez to jak taka przyzwoitka wyszła do klatki.
Jeśli dla ciebie przegrana Godinez była niespodzianką po której wszystko jest możliwe, to ja nie mam pytań...
 
Dzień dobry :tiphatb:
Jeżeli chodzi o zakłady to jestem absolutnym oplotem. NIGDY nie obstawiałem. A ponieważ wierzę w Helda, to może skuszę się pierwszy raz. Podpowiedzcie gdzie, co, jak, jakieś konta trzeba zakładać, kiedy obstawiać, itp.
Albo odeślijcie mnie do jakiegoś przewodnika po tych dziewiczych dla mnie sprawach.
 
Dzień dobry :tiphatb:
Jeżeli chodzi o zakłady to jestem absolutnym oplotem. NIGDY nie obstawiałem. A ponieważ wierzę w Helda, to może skuszę się pierwszy raz. Podpowiedzcie gdzie, co, jak, jakieś konta trzeba zakładać, kiedy obstawiać, itp.
Albo odeślijcie mnie do jakiegoś przewodnika po tych dziewiczych dla mnie sprawach.
Ja osobiście korzystam z betclic.
Fortuna tez jest,,ok" i nie musisz tam zakladac konta bo maja punkty stacjonarne
 
Dzień dobry :tiphatb:
Jeżeli chodzi o zakłady to jestem absolutnym oplotem. NIGDY nie obstawiałem. A ponieważ wierzę w Helda, to może skuszę się pierwszy raz. Podpowiedzcie gdzie, co, jak, jakieś konta trzeba zakładać, kiedy obstawiać, itp.
Albo odeślijcie mnie do jakiegoś przewodnika po tych dziewiczych dla mnie sprawach.
Daj sobie spokój z bukmacherką szkoda życia na to gówno a jak chcesz się po bawić to idź poprostu do buka i zagraj po co ci konta
 
Podpowiedzcie gdzie, co, jak, jakieś konta trzeba zakładać, kiedy obstawiać, itp.
Albo odeślijcie mnie do jakiegoś przewodnika po tych dziewiczych dla mnie sprawach.

Udaj się do najbliższego punktu STS najlepiej w sobotę koło 12 i tam znajdziesz zawsze kilku fachowców którzy ci podpowiedzą co grać i jak. Jakie pewniaki dać na kupon i tym podobne.
 
Udaj się do najbliższego punktu STS najlepiej w sobotę koło 12 i tam znajdziesz zawsze kilku fachowców którzy ci podpowiedzą co grać i jak. Jakie pewniaki dać na kupon i tym podobne.
Hah mnie zawsze rozdupca jak wchodzę do punktu a tam jakiś Janusz stawia taśmę z 20 zdarzen za 2 zł.
 
U mnie w moim lokalu STS to jestem od święta. Zagrać jakiś kupon z gal co nie ma np. w Betssonie albo zagrać Wybory bo mają zawsze dobre kombinacje. A ostatnie Prezydenckie i Parlamentarne to 100 % dzięki min. Palade :tiphatb:

Jak wchodzę to zawsze no kurwa zawsze ta sama ekipa 5-7 osób. Jeden lepszy od drugiego. Doradzanie czy dać Arsenal czy Porto i inne gówna. I wszyscy jeden za drugim granie tych tam meczy ligi polskiej na ekranie no tej gry nie wiem jak to sie fachowo nazywa. I wszyscy w pizdę na niej. Kupony to kilka meczy. Niekiedy specjalnie zostanę chwilę i udaje głupka że nie wiem o co chodzi i się specjalnie podpytuję :cool:
 
Udaj się do najbliższego punktu STS najlepiej w sobotę koło 12 i tam znajdziesz zawsze kilku fachowców którzy ci podpowiedzą co grać i jak. Jakie pewniaki dać na kupon i tym podobne.
Na kogo chcę postawić to wiem, tylko nie wiem gdzie i jak...
Czy np punkty stacjonarne Fortuny maja te same kursy czy zależy od punktu? Nie mam czasu i ochoty wgryzać sie w temat. Ale na Helda bym postawił bo czuje że wygra.
 
Last edited:
Na kogo chcę postawić to wiem, tylko nie wiem gdzie i jak...
Czy np punkty stacjonarne Fortuny maja te same kursy czy zależy od punktu? Nie mam czasu i ochoty wgryzać sie w temat. Ale na Helda bym postawił bo czuje że wygra.
Tylko czujesz że wygra czy masz jakieś argumenty popierające taki wybór?
Natan wygrał dwie edycje z rzędu i to w dość łatwy sposób.
Marcin po długiej przerwie i wątpię żeby dał rade obronić się przez Schulte.
Według mnie przegra
PFL zawsze mi się kojarzy z nieco odmiennymi zasadami niż w większości organizacji szczególnie w fazie play offów. Wiesz może jakie zasady różnią się od tych ogólnie przyjętych jeśli chodzi o sezon zasadniczy PFL ?
 
Na kogo chcę postawić to wiem, tylko nie wiem gdzie i jak...
Czy np punkty stacjonarne Fortuny maja te same kursy czy zależy od punktu? Nie mam czasu i ochoty wgryzać sie w temat. Ale na Helda bym postawił bo czuje że wygra.
no zalezy do punktu mozesz isc i po prostu tam postawic jak chcesz przez internet to moge Ci dac reflinka do superbeta tam jak wplacisz 50 zl dostaniesz dodatkowo 100 zl bonusu zawsze mozna sie pobawic ;p
 
Tylko czujesz że wygra czy masz jakieś argumenty popierające taki wybór?

PFL zawsze mi się kojarzy z nieco odmiennymi zasadami niż w większości organizacji szczególnie w fazie play offów. Wiesz może jakie zasady różnią się od tych ogólnie przyjętych jeśli chodzi o sezon zasadniczy PFL ?
Akurat w pierwszej rundzie zasady są takie same jak na innych galach
 
Tylko czujesz że wygra czy masz jakieś argumenty popierające taki wybór?

PFL zawsze mi się kojarzy z nieco odmiennymi zasadami niż w większości organizacji szczególnie w fazie play offów. Wiesz może jakie zasady różnią się od tych ogólnie przyjętych jeśli chodzi o sezon zasadniczy PFL ?

W Play off byly dwie walki w jeden wieczór.
Ale z tego co czytałem to w tej edycji rezygnują z tych dwóch walk jednej nocy.
Co do sezonu zasadniczego to walczą ze sobą i za zwycięstwa dostają punkty:( zamieszcze niżej,co,jak i za ile punktują)
Jest taka tabelka, gdzie są umieszczeni zawodnicy i punkty jakie zdobyli.
Po sezonie zasadniczym na podstawie miejsc w tabeli walczą ze sobą,wedle miejsc w tabeli.
Cztery pierwsze miejsca z każdej wagi walczą w Play off.
Gdzie przegrany odpada,wygrany idzie dalej.
Więc w praktyce od "zwykłego mma" różni się to tym że sa punkty za wygrane i tabela. :)
FB_IMG_1618861879308.jpg
 
W Play off byly dwie walki w jeden wieczór.
Ale z tego co czytałem to w tej edycji rezygnują z tych dwóch walk jednej nocy.
Co do sezonu zasadniczego to walczą ze sobą i za zwycięstwa dostają punkty:( zamieszcze niżej,co,jak i za ile punktują)
Jest taka tabelka, gdzie są umieszczeni zawodnicy i punkty jakie zdobyli.
Po sezonie zasadniczym na podstawie miejsc w tabeli walczą ze sobą,wedle miejsc w tabeli.
Cztery pierwsze miejsca z każdej wagi walczą w Play off.
Gdzie przegrany odpada,wygrany idzie dalej.
Więc w praktyce od "zwykłego mma" różni się to tym że sa punkty za wygrane i tabela. :)
View attachment 19721
Dzięki wielkie :beer:
 
Czy np punkty stacjonarne Fortuny maja te same kursy czy zależy od punktu? Nie mam czasu i ochoty wgryzać sie w temat. Ale na Helda bym postawił bo czuje że wygra.
Panowie ja podbiję pytanie, jeżeli postawiłem sporo na dana walkę i kurs poleciał z @4,50 na @2,50. To czy w punkcie stacjonarnym fortuny lub sts też kurs jest już zbity? Może to durne pytanie ale nigdy nie byłem...
 
Panowie ja podbiję pytanie, jeżeli postawiłem sporo na dana walkę i kurs poleciał z @4,50 na @2,50. To czy w punkcie stacjonarnym fortuny lub sts też kurs jest już zbity? Może to durne pytanie ale nigdy nie byłem...
Tak, również jest zbity. Kobitki wklepujące kupony opierają się na takim samym systemie jak na stronie www fortuny.
 
Tak, również jest zbity. Kobitki wklepujące kupony opierają się na takim samym systemie jak na stronie www fortuny.
A myślisz że działa to też w drugą stronę? Tzn. idę do punktu stacjonarnego stawiam większą sumę i kurs w necie spadnie?
 
Back
Top