Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Co jest przyczyna takiej zmiany kursowej Tutarauli - Pirtea?
Ja tam pogralem Rumuna po @3.46, licze, że klinczersko-zapasniczy styl bedzie idealny na tego niziołka

1619190007347.png
 
Zapewne mocno ktoś polecał do grania Tutarauliego i kursy tak poleciały. Długo też POL buki nie miały tej walki w ofercie. Pirtea to parter i sprowadzenie do niego często na chama bez przygotowania. Jeśli Tutarauli to ograniczy i będzie trzymał walkę w stójce to zapewne wygra i ktoś mądrzejszy o wiele ode mnie szedł w tym kierunku i dlatego takie kursy. Widzę też, że Tutarauli jest kreowany, aby poszedł do UFC.
Pirtea po profesorsku. Szkoda ze nie widzialem zmiany kursow i grałem go jeszcze po kursie 1.5
 
Dokładne.Też go mam.
Dzień dziecka kończy się tutaj dla pogromcy Pałasza.
Zostanie zajechany zapasami.
Typ jest tragiczny z kiepską kondycją.
W ostatniej walce pokonał Magomedova a obaj w niej wyglądali tragicznie.
Bandera już od drugiej kiepsko ze wszystkimi.
Hulk po mocnym obozie min. z mistrzem UFC.

I tylko jego mam z piątkowej ACA.

HULK ACA @1.47 Betsson / Fortuna @1.50

Karabiny-Maszynowe-87930.gif


Warto też zobaczyć jak HULK wygląda np. w 5 rundzie z dzikiem Gonczarovem a jak bandera wyglądała ostatnio np. w drugiej. O demolce na Danielu przez Hulka nie ma co wspominać. :tiphatb: Zapasy, kondycja o dwa nieba lepsza i twardy łeb wezmą górę. :cool: tzn. chyba bo upset zawsze możliwy



Bandera rozjebana w drobny mak :tiphatb:

:cool:
 
Na szybko typy na ACA 122:
Eduardo - Reljic 2.07 (iForbet)/1.87 (STS)

Reljic ostatnio walki toczył w 84 kg, a też próbował się na gołe ręce. W swoich ostatnich walkach ogranicza się do stójki. Eduardo będzie go na pewno chciał obalać i kontrolować lub skończyć w parterze. Ostatnio przegrał z Hendricksem, ale to lepszy zawodnik od obecnego Gorana, a sama walka mogła pójść w obie strony, bo Eduardo był bliski poddania.

Tutarauli - Pirtea 1.77 (iForbet)

U innych buków mamy odwrócenie już kursów, bo Pirtea był faworytem 1.40-1.50, a teraz już u wszystkich po tyle stoi Tutarauli, ale iForbet śpi i dalej ma dużo na niego.

Johnson - Poberezhets
2.99 (STS)

Tutaj również mamy spadki ogromne i ruscy nawet mają już 2.10 na Ukraińca. Pober ma dobry boks i rzeczywiście przy tych swoich wlotach może ustrzelić cepem Johnsona. Walka też 5 rundowa i zobaczymy jak to pójdzie z cardio. Po takim kursie warto próbować, bo Pober po kilkuletnim powrocie pokazuje się ze świetnej strony i ja wchodzę w to po takim kursie.

Typ typuje koszykówkę :fingers:
Wjechał do działu MMA i wszystko w plecy :facepalm:

Mało tego forbet to się chyba już nie obudzi :cool:
 
Na szybko typy na ACA 122:
Eduardo - Reljic 2.07 (iForbet)/1.87 (STS)

Reljic ostatnio walki toczył w 84 kg, a też próbował się na gołe ręce. W swoich ostatnich walkach ogranicza się do stójki. Eduardo będzie go na pewno chciał obalać i kontrolować lub skończyć w parterze. Ostatnio przegrał z Hendricksem, ale to lepszy zawodnik od obecnego Gorana, a sama walka mogła pójść w obie strony, bo Eduardo był bliski poddania.

Tutarauli - Pirtea 1.77 (iForbet)

U innych buków mamy odwrócenie już kursów, bo Pirtea był faworytem 1.40-1.50, a teraz już u wszystkich po tyle stoi Tutarauli, ale iForbet śpi i dalej ma dużo na niego.

Johnson - Poberezhets
2.99 (STS)

Tutaj również mamy spadki ogromne i ruscy nawet mają już 2.10 na Ukraińca. Pober ma dobry boks i rzeczywiście przy tych swoich wlotach może ustrzelić cepem Johnsona. Walka też 5 rundowa i zobaczymy jak to pójdzie z cardio. Po takim kursie warto próbować, bo Pober po kilkuletnim powrocie pokazuje się ze świetnej strony i ja wchodzę w to po takim kursie.

Hat-trick ustrzelony tylko nie taki, co trzeba...
 
Danielek jak zwykle nie zawiódł, bardzo dobra lokata kapitału. Domy, samochody, żony :)
 
Mnie tak, kurwa, nikt nie klaska jak typuję cenne "perełki" :awesome: jak Dern ostatnio czy ten młot co Abdula Razaka pokonał...
Prawdziwy artysta zostanie doceniony dopiero po śmierci :matt:
Wybacz Andrzeju widocznie nie zauważyłem że gdzies coś polecałeś, w rzeczywistości uważam cię za solidnego typera jaki progres ty zrobiłeś przez ostatnie miesiące to głowa mała :tiphatb:
 
Wybacz Andrzeju widocznie nie zauważyłem że gdzies coś polecałeś, w rzeczywistości uważam cię za solidnego typera jaki progres ty zrobiłeś przez ostatnie miesiące to głowa mała :tiphatb:
hehe, a propo Dern, to sam pisałeś, że analiza Evo bardziej do Ciebie przemawia niż moja... pamiętam :jimcarrey:


:beczka:
 
  • Angry
Reactions: Evo
Back
Top