Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

No i jednoręki Collard zmielił Pettisa
IMG_20210424_051502.jpg
 
O kurwa padłem teraz jak zobaczyłem wyniki.
Pewniaczki nie weszły :mjsmile:
Szacunek panowie z tymi kursami

No rzeczywiście dało się zarobić :cool:

Co niektórzy powinni chyba sobie zrobić przerwę od typowania :tease:
 
Z tej gali nie ma nikogo, kogo bym się nie bał dać na grubszy kupon. A prześwietliłem prawie wszystkich.
Te Pettisy czy inne dzbany po 1.15 czy 1.20 to Ja dziękuję :tiphatb:

I powodzenia w składaniu kuponów z tych pewniaków. No ze 4 trzeba będzie dać aby coś wyszło.

Zabite :tiphatb:

Czekamy na kolejną PFL
 
No rzeczywiście dało się zarobić
Sam nie raz poległeś na pewniakach swoich a takie wyśmiewanie, że ktoś stracił na PFL to tylko świadczy o Tobie.
Ty nigdy nie piszesz co grasz przed żadna gala i jakie kupony masz, może tak naprawdę nic Ci nie wchodzi a zgrywasz gościa, który cały czas byłby na plus, trochę więcej pokory.
 
No panowie nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem :wall:

Widzimy się wieczorem. Trzeba te 1,15-1,20 odrobić.

Mam nadzieję że nie mieliście tego z KSW czy UFC :cry:

 
Ogólnie z moich przemyśleń po PFL jest wniosek jeden. Nie grać kursow poniżej 1.30 bez względu na to kto to by był. Value żadne nie było przy Pettisie i przy Palmerze. Wygrali tacy jak Diamond czy Loughnane gdzie były kursy dla nich @1.50 i @1.60
Tez mi daje lekcje aby kursow poniżej 1.30 nie grać, ale to już wcześniej sobie mówiłem, ale chyba nie dotarło do mojego mózgu
 
Sam nie raz poległeś na pewniakach swoich a takie wyśmiewanie, że ktoś stracił na PFL to tylko świadczy o Tobie.
Ty nigdy nie piszesz co grasz przed żadna gala i jakie kupony masz, może tak naprawdę nic Ci nie wchodzi a zgrywasz gościa, który cały czas byłby na plus, trochę więcej pokory.
Ale David zawsze przed galą wrzuca swoje typy z MMA i zawsze ładnie skomentuje zawodnika jak mu upierdoli kupon:mamed:


A to, że lubi czasami się pośmiać to już jego urok. :fjedzia:
 
Ale David zawsze przed galą wrzuca swoje typy z MMA i zawsze ładnie skomentuje zawodnika jak mu upierdoli kupon:mamed:


A to, że lubi czasami się pośmiać to już jego urok. :fjedzia:

Ja w odróżnieniu od innych rozliczam wszystko swoje :tiphatb: bo to podstawa i coś normalnego.

Ma być czarno na białym :tysonhappy:

Przynajmniej się nie ośmieszam pisząc że gala to same pewniaki do grania.
 
Ja w odróżnieniu od innych rozliczam wszystko
Jakoś Twoich kuponów nie widziałem wgl co najwyżej pojedyncze typy, ale to większość z Nas to robi i rozlicza, przynajmniej ja to robię.
Nigdy nawet nie pokazałeś kuponu albo chociaż co grasz na kuponie a zgrywasz tu takiego co się nie myli.
Ja chociaż w przeciwieństwie do Ciebie umiem pogratulować Ci typu jak trafisz a nie wysmiewam i to nas różni.
Tu nie ma się nikt kochać ani lubić bo to tylko forum, ale zawsze jak ktoś wesprze drugiego to zupełnie inaczej się podchodzi do tematu,zamiast wytykać komuś, że przegrał.
@DavidMMA i pamiętaj nic do Ciebie nie mam i szanuje jak każdego innego na tym forum, ale pamiętaj o pokorze aby nigdy Cię nie zgubiła.
 
O kurwa padłem teraz jak zobaczyłem wyniki.
Pewniaczki nie weszły :mjsmile:
Szacunek panowie z tymi kursami

No rzeczywiście dało się zarobić :cool:

Co niektórzy powinni chyba sobie zrobić przerwę od typowania :tease:
Widać że bańka motywuję zawodników
Każdy może wygrać z każdym
W kolejnej kolejce
Palmer
Radzhabov
Schulte
Są na tzw musiku

W Pettisa już nie wierzę
 
Ogólnie z moich przemyśleń po PFL jest wniosek jeden. Nie grać kursow poniżej 1.30 bez względu na to kto to by był. Value żadne nie było przy Pettisie i przy Palmerze. Wygrali tacy jak Diamond czy Loughnane gdzie były kursy dla nich @1.50 i @1.60
Tez mi daje lekcje aby kursow poniżej 1.30 nie grać, ale to już wcześniej sobie mówiłem, ale chyba nie dotarło do mojego mózgu
A mówiłem że bukmachersko opłacali się tylko
Laughanne 1.57
Diamond 1.5
 
No to znów mamy SUG i moim zdaniem bardzo dobry dubel do gry z prawdopodobieństwem wejścia ~80%.

Checco+Fowler @1.45 - poszło za 500EUR, moim zdaniem powinno być łatwo.
Jak dla mnie jeden i drugi wygrywają 9/10 walk z tymi rywalami.

Obok tego Checco+ Fowler+Crute (UFC) @2.18 za 500EUR

I singlem za 100EUR - Larmey z SUG @2.45 - nie rozumiem, czemu jest underdogiem, dla mnie 60/40 na jego korzyść na papierze.
 
Panowie odbiegnę tylko na chwilkę mocno od tematu i tylko spytam czy ktoś z Was jest z Rzeszowa? Jeśli tak to zazdroszczę takiego kandydata na prezydenta jak Grzegorz Braun. Zorganizował dziś widziałem jakiś festyn bez masek srasek i ogólnie zero policji. Mega szacun.
I przepraszam, że napisałem w tym temacie, ale nie miałem zbytnio gdzie tego poruszyć wiec zapytałem tutaj.
 
Tak na pierwszy rzut oka z oktagonu za tydzień do pogrania
Minda @1.30
Knize @1.20

Tyle, że to są kursy, których miałem nie tykać, dlatego musze mocno przeanalizować czy faktycznie warto
 
Dziwiłem sie czemu Tafon Nchukvi nie jest większym faworytem z Parkiem ale po obejrzeniu stwierdzam że Tafon nie ma ciosu.
Niby ziomek Francisa ale wata w łapach
 
Back
Top