Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

To jest walka bokserska na której można zarobić stawiając na Conora.

Nikt przecież nie zorganizuje tej walki. Paulie przegrał kariere tym video ze sparingów, nikt nie jest ciekawy jakby sie zaprezentował na tle Króla :D
 
@Wolf
Pawlak>Westcott>Kelly>Evans>Henderson>Lombard>Shields>Maia>Condit>Rory>Diaz>Conor
Pawlak>Westcott>Kelly>Evans>ThiagoSilva>Hammil>Jones
Pawlak>Westcott>Kelly>Evans>Bisping
Pawlak>Westcott>Kelly>Evans>Henderson>Fedor>Arlovski>Hapa>Struve>Miocic
Pawlak>Westcott>Kelly>Evans>Henderson>Lombard>Shields>Woodley
Pawlak>Westcott>Kelly>Evans>Henderson>Lombard>Shields>Maia>Condit>Rory>Diaz>Conor>Aldo>Faber>Pickett>D Johnson
Pawlak>Westcott>Kelly>Evans>Henderson>Lombard>Shields>Maia>Condit>Rory>Diaz>Conor>Alvarez>Dos Anjos>Emerson>Downing>Tims>Davidson>Eazelle>Smith>Moffit>Hodge>Garbrandt
Pawlak zdobyl wszystkie pasy UFC
A ja glupi stawialem na Westcott'a
 
hahaha udało mi się rozpętać "gównoburze" :mjsmile: a tak na poważnie to ten sposób rozumowania faktycznie nie zawsze jest dobry co pokazują wasze przykłady :deniro: ale tak czy siak nie widzę plusów na korzyść TJ , kurs 1,7 na No love to naprawdę db kurs , ja z niego skorzystałem :redford:
 
hahaha udało mi się rozpętać "gównoburze" :mjsmile: a tak na poważnie to ten sposób rozumowania faktycznie nie zawsze jest dobry co pokazują wasze przykłady :deniro: ale tak czy siak nie widzę plusów na korzyść TJ , kurs 1,7 na No love to naprawdę db kurs , ja z niego skorzystałem :redford:

Lepsze zapasy, groźne highkicki. Daję TJowi z 60% szans. Jeśli uda mu się unikać bójek, to powinien wygrać.
 
7636a66e2b0597362011a9529cb81496.png

Grałbym :O
 
:jjsmile:
Jak wleci to bądź pewien, że wszyscy się dowiecie. Jak nie wleci to sie kurwa w życiu nie dowiecie :irish:
:redford: jak wleci to cały świat eksploduje Conorem:dobry::irish:
Ale rozumiem ze więcej niż pincet poszło hehe powiem Ci ze nie będę zdziwiony jak wygra, Conor to Conor.
 
Im bliżej walki tym bardziej pewien jestem. To jest zupełnie inna walka niż Floyda dotychczas i tak na chłodno myśląc to śmiać mi się chce, że tak zaryzykował z debiutantem.
Okej pieniążki pieniążki ale rekord i legenda pójdzie sie po części troche jebać. Osobiście nie wierze w jego zapowiedzi, że będzie się bił z Conorem. Spierdalał będzie jak zawsze.
W walkach Floyda często widać jak prowokuje tzn wystawia na próbe przy linach czy w narożniku i Conor w dniu walki ważący około 80kg w małych rękawicach ma go nie pacnąć? :lol:
 
Nie grałbym na maratonistę przeciwko Usainowi @Boltowi w biegu na 100m.
Ja wiem, że to Conor i wszyscy chcemy jego wygranej (bo jebać boks), ale różnica w umiejętnościach jest ogromna i jeżeli walka nie jest w jakiś sposób ustawiona, murzyn go zdeklasuje :c
 
Nie grałbym na maratonistę przeciwko Usainowi @Boltowi w biegu na 100m.
Ja wiem, że to Conor i wszyscy chcemy jego wygranej (bo jebać boks), ale różnica w umiejętnościach jest ogromna i jeżeli walka nie jest w jakiś sposób ustawiona, murzyn go zdeklasuje :c
Mnie ciekawi czy Floyd decyzja czy tko/ko.
Na jego obietnice nie patrzę nawet.
3-4 rundy pewnie będzie walczył bardzo bezpieczne, pytanie co będzie potem.
Na decyzję fajny kurs @3.75 i chciałbym to pograć.
 
Mnie ciekawi czy Floyd decyzja czy tko/ko.
Na jego obietnice nie patrzę nawet.
3-4 rundy pewnie będzie walczył bardzo bezpieczne, pytanie co będzie potem.
Na decyzję fajny kurs @3.75 i chciałbym to pograć.

Zgoda, ewentualnie jakiś over (znajomy grał decyzję Kliczko - Joshua po ~3.50 i potem chuj go szczelał). Ale na siłę grać nie będę.
Brakuje mi UFC :-(
 
Back
Top