Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Oczywiście, że wierzę. U Juniora to sprawa psychiki, a porażka z Miocicem, który nokautuje jak leci całą czołówkę to nie jest ujma. Ngannou nadal jest niesprawdzony. Nie zdziwi mnie jego wygrana, rozum wręcz faworyzuje Francisa, ale Junior w formie potrafi pokonać każdego na świecie. Ręce w górze, unikać siatki i będzie dobrze. Kwestia psychiki, czy wcieli to w życie.
Zresztą, zawsze po długiej przerwie JDS wyglądał źle - szybki powrót mu pomagał.

Zgadzam się ze nastawienie JDS jest tu kluczem ale to działa w dwie strony.
Mimo wszystko będę grał Ngannou w double.
 
sa kursy na ACB
Cooper 3,5 wyglada niezle, Palmino niby tez, ale Raisov to jednak mlody kozak
 
@Jakub Madej też puszczam Conora, mysle czy go nie zlaczyc z bellatorem = w chuj siana :D

Chciałem coś dorzucić, ale te kursy powoli zaczynają być coraz bardziej śmieszne. W sobotę na Floyda będzie 1.8 chyba. Poniżej kiedy na wygraną Conora/wygraną przed czasem (wczoraj puszczałem za 6.00 przed czasem)

3.1 / 4.25 STS
4.5 / 4.75 LVBET
3.36 / 4.00 Fortuna
3.45 / 4.00 ForBet
 
Chciałem coś dorzucić, ale te kursy powoli zaczynają być coraz bardziej śmieszne. W sobotę na Floyda będzie 1.8 chyba. Poniżej kiedy na wygraną Conora/wygraną przed czasem (wczoraj puszczałem za 6.00 przed czasem)

3.1 / 4.25 STS
4.5 / 4.75 LVBET
3.36 / 4.00 Fortuna
3.45 / 4.00 ForBet
polskie buki sa ogolnie smieszne
 
Ogólnie ja pograłem po 5.0 Conora przed czasem i to jeszcze z podatkiem ale chuj. Obserwowałem kurs i w sumie do końca nie wiedziałem kiedy zagram ale jak już był 5.0 to pomyślałem, że ostatni dzwonek.
Tak na prawde video ze sparingów z Paulim przekonało mnie(jak i pewnie wielu bo od tamtej pory kurs strasznie spadł) do postawienia paru groszy bo uważam, że jeśli Conor go trafi do połowy pojedynku to na prawde wygra ten pojedynek.
Trudno tak serio to rozkminić, jakoś analizować bo no nie ma z czego. Jeśli do połowy Conor nie znokautuje to raczej jego szanse z każdą kolejną rundą będą maleć bo kondycyjnie Floyd może go zajechać.
Mi sie wydaje, że faktycznie szanse na zwycięstwo ma bo sam wie o co jest stawka i podoba mi sie jego podejście i z taką pewnością siebie wszystko staje sie prostsze.
 
Dobra takie pierdolenie, Cruz też miał go ośmieszyć. Nie ma co lekceważyć Codyego który ładnie zbił champa.
Nie mówie, że wygra ale nie byłbym pewien ani jednego ani drugiego. Równa waleczka i będzie na co patrzeć.
 
Panowie czy to takie trudne do zrozumienia ?:D Cruz zdominował TJ , a Cody ośmieszył Cruza - wszystko jasne :matt:

To była jakaś inna walka Cruza z TJ? Bo w tej co widziałem, to Dillashaw wygrał 48-47, o żadnej dominacji tam mowy nie było.
 
Panowie czy to takie trudne do zrozumienia ?:D Cruz zdominował TJ , a Cody ośmieszył Cruza - wszystko jasne :matt:
Jako, ze Cody wygral z Cruzem:
Faber wygral z Cruzem tez
Edgar wygral z Faberem
Benson wygral z Edgarem
Cowboy wygral z Bensonem
Lawler wygral z Cowboy'em
Woodley wygral z Lawlerem
Marquardt wygral z Woodley'em
Belfort wygral z Marquardt'em
Jones wygral z Belfortem
Takze reasumujac Cody jedzie Jones'a w ewentualnym superfighcie - teraz to juz wszystko jasne, wcale nie bylo trudne :pray:
 
@Wolf
Pawlak>Westcott>Kelly>Evans>Henderson>Lombard>Shields>Maia>Condit>Rory>Diaz>Conor
Pawlak>Westcott>Kelly>Evans>ThiagoSilva>Hammil>Jones
Pawlak>Westcott>Kelly>Evans>Bisping
Pawlak>Westcott>Kelly>Evans>Henderson>Fedor>Arlovski>Hapa>Struve>Miocic
Pawlak>Westcott>Kelly>Evans>Henderson>Lombard>Shields>Woodley
Pawlak>Westcott>Kelly>Evans>Henderson>Lombard>Shields>Maia>Condit>Rory>Diaz>Conor>Aldo>Faber>Pickett>D Johnson
Pawlak>Westcott>Kelly>Evans>Henderson>Lombard>Shields>Maia>Condit>Rory>Diaz>Conor>Alvarez>Dos Anjos>Emerson>Downing>Tims>Davidson>Eazelle>Smith>Moffit>Hodge>Garbrandt
Pawlak zdobyl wszystkie pasy UFC
 
Back
Top