Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@kiras Conor na ważeniu wniósł 4 funty więcej :antonio:
Bedzie w chuj większy, bellator mi wszedł to postawie coś jeszcze na Conora:dobry:
Nie jestem zaskoczony, że będzie większy. Pisałem o tym. Będzie podchodził pod 8 dyszek.
Urwie głowe ale lepiej wcześniej niż później bo im dalej w las tym gorzej dla niego będzie i szanse maleją. Jebać reklamodawców tylko od razu niech rusza bo zwycięstwo bardziej się opłaci niż porażka po 12 rundach.
Nie moge sie doczekać.
 
Osobiście zagram
którykolwiek zawodnik będzie liczony (knocked down): kurs 1.5

Wydaje się to najrozsądniejszym zakładem. Obstawiam bardziej Mayweathera, ale jeśli ma się coś wydarzyć to napewno knock down.
 
Yebać

Floyd 10-12 runda @9.50

Conor 1-3 runda @7 (tak żeby się stawka zwróciła w razie wpadki)

Jedynie co tu jeszcze rozważałem to decyzja dla Floyda, ale jak przyciśnie to może sędzia przerwie pojedynek od kumulacji ciosów no i powiedzmy sobie szczerze, że jeśli chce być propsowany to musi go skończyć. Sytuacja podobna do Swanson vs Lobov ;)
Z drugiej strony może mieć w dupie propsy bo odchodzi po tej walce jako miliarder i ma wszystkich gdzieś :p

Zobaczymy rano :)

Rekordu ppv nie mam jak pograć
 
Last edited:
upload_2017-8-26_17-15-40.png

chuj tam jak grać to tylko conora
 
Panowie jak to jest uibet wznowil działalność czy co? Bo kiedy weszla ustawa niemoglem wogole wejsc na ich strone a teraz jakaś z adresem https://pl.unibet-1.com/

Co sądzicie:
Zetkną rękawice przed rozpoczęciem walki:
Nie:3,75
 
Zetkna sie rekawicami przed rozpoczeciem walki?
Nie kurs 3,75
przeciez to kurwa pewniak jest XDDD Conor bedzie tak nakrecony, ze mu predzej z bani zajebie niz reke poda
 
Chyba odpuszczam granie ME w siatce.. Jebana Serbia, nie mogła ograć Estończyków, a miałem ich z -10,5pkt handi, co wydawało się normalnym pomysłem przy wygranej 3:0, nawet 3:1. A Ci nie dość, że wymęczyli 3:2, to jeszcze przegrali do 16 w jednym z setów.. Wczoraj Holandia, dzisiaj oni.
 
Yebać

Floyd 10-12 runda @9.50

Conor 1-3 runda @7 (tak żeby się stawka zwróciła w razie wpadki)

Jedynie co tu jeszcze rozważałem to decyzja dla Floyda, ale jak przyciśnie to może sędzia przerwie pojedynek od kumulacji ciosów no i powiedzmy sobie szczerze, że jeśli chce być propsowany to musi go skończyć. Sytuacja podobna do Swanson vs Lobov ;)
Z drugiej strony może mieć w dupie propsy bo odchodzi po tej walce jako miliarder i ma wszystkich gdzieś :p

Zobaczymy rano :)

Rekordu ppv nie mam jak pograć
Yeeeeeaaaaaa

rsz_1img_20170827_073345.jpg
 
Na koncie w unibecie posiadam jeszcze jakieś środki niestety niema możliwości wypłaty skrillem :/. Czy da się to ominąć?
 
Chyba odpuszczam granie ME w siatce.. Jebana Serbia, nie mogła ograć Estończyków, a miałem ich z -10,5pkt handi, co wydawało się normalnym pomysłem przy wygranej 3:0, nawet 3:1. A Ci nie dość, że wymęczyli 3:2, to jeszcze przegrali do 16 w jednym z setów.. Wczoraj Holandia, dzisiaj oni.

Tu nie ma co odpuszczać, Estonia jest bardzo niedocenianym zespołem, ograli m.in. Niemców (fakt, że osłabionych ale jednak) w eliminacjach do MŚ. Drugim takim bardzo niedocenianym zespołem jest Słowenia, mają mocny zespół który może sprawić niespodziankę, z Rosją 3-0 w plecy a w obu pierwszych setach mieli 24-22.

Na dzisiaj ja próbuję Niemcy -1.5 seta + Belgia -1.5 seta

Pewnie dużo osób będzie grało 3-0 Francuzów, wydaje się to jasne i oczywiste, zwłaszcza po tym co Holendrzy zagrali z Turcją (dramat, ich rozgrywający to jest jakaś paraolimpiada) ale ja nie mam przekonania, Francuzi nie są zespołem który goli po 3-0, chociaż dzisiaj nie ma logicznych przesłanek że stracą seta.
 
Wow, dojebałeś. Gratki. Tylko czemu pierwszy ci nie wszedł a trzeci wszedł? W dodatku tak jakoś dziwnie, bo wygrałeś mniej niż postawiłeś...
Dokładnie to pierw poszło 900 na Floyda i 312.46 na Conora. Zamknąłem zakład na Conora z 312.46 na 296.84 bo uznałem, że za dużo na niego poszło.
Dołożyłem 100 na Floyda i łącznie na nim było 1000zl, a reszta - 196.84zl na Conora

Z lewej strony jest stawka z prawej wygrana jak coś :)
 
Last edited:
Dokładnie to pierw poszło 900 na Floyda i 312.46 na Conora. Zamknąłem zakład na Conora z 312.46 na 296.84 bo uznałem, że za dużo na niego poszło.
Dołożyłem 100 na Floyda i łącznie na nim było 1000zl, a reszta - 196.84zl na Conora

Z lewej strony jest stawka z prawej wygrana jak coś :)

Rozumiem. Szkoda że sędziowie zrobili wałek, dla mnie 1-3 jak nic dla Connora.
 
Back
Top