Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Chłopie, tu nie chodzi o WYGRANIE RUND, tylko o WYGRANĄ W RUNDACH :crazy:
Conor musiał wygrać przez nokaut w rundach 1-3, lub Floyd w rundach 9-12.
Kto by dał kurs 9.50 na to, że Mayweather wygra u sędziów 3 ostatnie rundy?

Nigdy nie grałem zakładów na rundę :) Dzięki za pouczenie ;)
 
Ile złych emocji w tym wpisie :friends:dzięki, że się o mnie martwisz ale jeszcze troche zejdzie zanim przejebie cały hajs jakim dysponuje,(o którym Ty możesz pomarzyć jebana Polska kuhwo) także mordeczko nie musisz wychodzić przed szereg z takimi wpisami bo nigdy mi sie nie nie stanie:lol::hi:
 
Ile złych emocji w tym wpisie :friends:dzięki, że się o mnie martwisz ale jeszcze troche zejdzie zanim przejebie cały hajs jakim dysponuje,(o którym Ty możesz pomarzyć jebana Polska kuhwo) także mordeczko nie musisz wychodzić przed szereg z takimi wpisami bo nigdy mi sie nie nie stanie:lol::hi:
:heart:
 
@allan77 Jak myślisz, Słowenia ogra Bułgarię? Liczyłem, że zrobią mocnych underdogów ze Słoweńców,a tutaj widzę kurs 1,8 na nich. Bułgarzy ostatnio cieniują, nie są tą samą groźną reprezentacją co kilka lat temu. Słoweńcy lepiej wyglądali na tle Rosji i Hiszpanii, chociaż na papierze to nadal Bułgarzy mają mocniejszy skład..
 
@allan77 Jak myślisz, Słowenia ogra Bułgarię? Liczyłem, że zrobią mocnych underdogów ze Słoweńców,a tutaj widzę kurs 1,8 na nich. Bułgarzy ostatnio cieniują, nie są tą samą groźną reprezentacją co kilka lat temu. Słoweńcy lepiej wyglądali na tle Rosji i Hiszpanii, chociaż na papierze to nadal Bułgarzy mają mocniejszy skład..

Mam tak samo jak Ty, myślałem że na Słoweńców będzie dzisiaj z 2.50 i chciałem w nich wjeżdżać. Słowenia dobrze wygląda, Urnaut i Sket jak przytrzymają przyjęcie to powinni wygrać, Bułgarzy póki co słabo, w zagrywce też nic specjalnego ale mają potencjał żeby przycisnąć (Sokołow, Skrimov, Penchev, Nikołow, Bratojew, prawie cały zespół z groźną zagrywką). Ale na podstawie tych meczów co były grane na turnieju to stawiam na Słoweńców po 4-5 setach. Ja dzisiaj celuję w Belgów -1.5 seta, myślę że Holendrzy nie powtórzą już takiego meczu jak wczoraj z Francją, co myślisz ? Kurs 1.85.
 
Mam tak samo jak Ty, myślałem że na Słoweńców będzie dzisiaj z 2.50 i chciałem w nich wjeżdżać. Słowenia dobrze wygląda, Urnaut i Sket jak przytrzymają przyjęcie to powinni wygrać, Bułgarzy póki co słabo, w zagrywce też nic specjalnego ale mają potencjał żeby przycisnąć (Sokołow, Skrimov, Penchev, Nikołow, Bratojew, prawie cały zespół z groźną zagrywką). Ale na podstawie tych meczów co były grane na turnieju to stawiam na Słoweńców po 4-5 setach. Ja dzisiaj celuję w Belgów -1.5 seta, myślę że Holendrzy nie powtórzą już takiego meczu jak wczoraj z Francją, co myślisz ? Kurs 1.85.

Ciekawa opcja, zdecydowanie bym się skusił na nią gdyby wczoraj Holendrzy nie ugrali dwóch setów przeciwko Francuzom. Teraz Belgom wygrana 3-2 również daje awans z pierwszego miejsca, więc nie ma gwarancji czy trochę nie odpuszczą i nie będą dzisiaj kombinować, testować nowych rozwiązań. Chociaż oba narody za sobą nie przepadają i to może być sprawa honoru dla Belgów, aby wygrać zdecydowanie.
 
Ostatnio wyglądał dobrze. Velickovic jest plackiem i szlag mnie trafi, jeśli znowu ujebie mi kupon po 2 przegranych rundach:D

Till 1.52
Ferguson 1.61 betfair.com
wlasnie tak sobie wygladal z tym ogorkiem niesamowitym, wiadomo wygral, ale ogorek tez go trafial
a Velikovic moze go zmeczyc dodatkowo zapasami

stawiam na Tilla, ale widze jego slabsze strony
Tony 1,6 niezly kurs
 
Screenshot_20170830-102054.png
@michi972
Stay true to yourself
 
@allan77 @yonigga
Pograłem Canelo 10-12 runda @41
Głównie ze względu, że mam możliwość pograć taki kurs bo na innych bukach jest znacznie mniejszy.
Co jeszcze wartego uwagi?
GGG 10-12 @8 ?
Bo decyzja dla GGG tak średnio chyba. Jak tak czytam, że wałek dla Canelo jest bardzo prawdopodobny, a jak jeszcze przypomnę sobie gdy ktoś z Floydem dał 114-114 to :DC:
 
@allan77 @yonigga
Pograłem Canelo 10-12 runda @41
Głównie ze względu, że mam możliwość pograć taki kurs bo na innych bukach jest znacznie mniejszy.
Co jeszcze wartego uwagi?
GGG 10-12 @8 ?
Bo decyzja dla GGG tak średnio chyba. Jak tak czytam, że wałek dla Canelo jest bardzo prawdopodobny, a jak jeszcze przypomnę sobie gdy ktoś z Floydem dał 114-114 to :DC:

Jak pójdzie decyzja i GGG nie będzie masakrował w rundach Canelo to dadzą rudemu, jestem tego prawie pewien. A co do samego typu Cnelo 10-12 to ja to jak najbardziej popieram, pisałem o tym już w dziale boks że nie rozumiem skreślania Alareza, jest szczelny w defensywie, powinien przetrwać początkowy napór. Na dodatek bardzo dobrze bije ciosy na korpus co w połączenie z kondycją GGG (która nie należy do tych z najwyższej półki) może sprawić że Meksykanin w końcówce będzie miał swoje 5 minut. Po tym kursie jak najbardziej warto.
 
Back
Top