Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Predator ko 1 runda, mało tego pierwsza wymiana ciosów. Tak jak pisałem ostatnio o Volkanie tak samo będzie tutaj. Dos Santos starzeje się co będzie widoczne jak w tamtym starciu Manuva. Wejdze w niego jak dzik i zrobi z niego swojego juniora.
 
Predator ko 1 runda, mało tego pierwsza wymiana ciosów. Tak jak pisałem ostatnio o Volkanie tak samo będzie tutaj. Dos Santos starzeje się co będzie widoczne jak w tamtym starciu Manuva. Wejdze w niego jak dzik i zrobi z niego swojego juniora.
pisales, ale pewnie nie zagrales
tego tez nie zagrasz, bo wiadomo Junior wygra
 
skrill odpada z ohmbet, zostaje tylko sts
a jeszcze pol roku temu wszyscy sie smiali z tej ustawy, a tu wszyscy ladnie zablokowani
#dobrazmiana
 
McGregor:

- Czy Conor McGregor wygra przez klasyczny nokaut (KO)? 15.0
- Czy Conor McGregor wygra przez techniczny nokaut (TKO)? 9.30

Wierzę, że Floyd wygra na punkty, McG jest dla niego za duży na nokaut. Natomiast gdyby miał zdarzyć się cud i McG złapałby w pierwszych rundach Floyda w swoją pułapkę na Floydy to będzie to KO. I ten zakład warto grać.
 
Junior 3.60
Shogun 2.47
Liczysz, że Cygan się odrodzi?

Moim zdaniem kursy dobrze odzwierciedlają szanse. Predator jest młodszy, nie ma tak obitej szczęki, co do parteru już ma game plan w razie próby obaleń.
Kondycja nie ma znaczenia bo walka nie dotrwa do końca- Max 2 runda.
Do tego dorzucę jeszcze shevchenko i kurs się robi bardzo sympatyczny.
 
screeen.png

:damjan:

Niestety tutaj tylko over PPV da się zagrać.
 
Liczysz, że Cygan się odrodzi?

Moim zdaniem kursy dobrze odzwierciedlają szanse. Predator jest młodszy, nie ma tak obitej szczęki, co do parteru już ma game plan w razie próby obaleń.
Kondycja nie ma znaczenia bo walka nie dotrwa do końca- Max 2 runda.
Do tego dorzucę jeszcze shevchenko i kurs się robi bardzo sympatyczny.

Oczywiście, że wierzę. U Juniora to sprawa psychiki, a porażka z Miocicem, który nokautuje jak leci całą czołówkę to nie jest ujma. Ngannou nadal jest niesprawdzony. Nie zdziwi mnie jego wygrana, rozum wręcz faworyzuje Francisa, ale Junior w formie potrafi pokonać każdego na świecie. Ręce w górze, unikać siatki i będzie dobrze. Kwestia psychiki, czy wcieli to w życie.
Zresztą, zawsze po długiej przerwie JDS wyglądał źle - szybki powrót mu pomagał.
 
skrill odpada z ohmbet, zostaje tylko sts
a jeszcze pol roku temu wszyscy sie smiali z tej ustawy, a tu wszyscy ladnie zablokowani
#dobrazmiana
ohmbet zaproponował mi zamiast skrilla jakiś EcoPayz-ewallet - wiecie coś na temat tego internetowego portfela?
 
Back
Top